ozbiljno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

sanja

Gost
fakat je da muskarci zele devojke koje znaju sta zele, kud idu, gde je cilj... i fakat je da, kad ih upoznaju, ne znaju sta sa njima. kao trogodisnjak sa kompjuterom. igra se, ali isto kao i sa drvenom igrackom.
lakse je sa onim manje zahtevnim, prolazi sve i svasta, ne mora da se pazi na recnik, ponasaje, komentare... i opet smo na pocetku.
poenta je; zasto (me) se muskarci plase?
 
sanja:
fakat je da muskarci zele devojke koje znaju sta zele, kud idu, gde je cilj... i fakat je da, kad ih upoznaju, ne znaju sta sa njima. kao trogodisnjak sa kompjuterom. igra se, ali isto kao i sa drvenom igrackom.
lakse je sa onim manje zahtevnim, prolazi sve i svasta, ne mora da se pazi na recnik, ponasaje, komentare... i opet smo na pocetku.
poenta je; zasto (me) se muskarci plase?

Ako je fotka koju si stavila u profil stvarno tvoja, jasno nam je zasto te se plase :lol: :lol: :lol:

I nije tacno da ne znamo sta cemo sa "takvim" devojkama

ja znam kuda sam posao i smara me kad pored sebe imam zensko koje tumara u mraku :wink:
 
Prvo, shto se slike tiche...Ako ti lichish live na ovu curu sa slike, ja sechem glavu!!!Ti veze nemash sa ovom slikom, zato upload-uj drugu..
Drugo, Lens, pretera ga...Ti si doktor nauka, pa ti smeta magistar...Shta je po tebi tumaranje u mraku???
Nemam pojma, valjda ljudi imaju strah od direktnih zena...
 
Nisam brate doktor nauka, samo volim da sve sto radim, necemu sluzi, makar i ubijanju vremena.
A ne da sve sluzi samo ubijanju vremena :wink:
 
momci, tema je ozbiljna, vi udariste u zez. a ja danas bedacim.
ipak ce lens da se namuci da se bar odvoji od coska kolaca a rasta ce da uziva u sredini... mozda cak izmedju betty i mene, a rasto?
 
Dobro, sta je tu je. A sad taman i da mi das sredinu, necu. Ona pripada Rasti i nek covek uziva :wink:
A sad ozbiljno. Koliko sam ja uspeo da provalim u ovoj zemlji male decake niko ne uci da preuzimaju odgovornost za bilo sta. Sve radi mama, naravno dok tata sedi u kafani ili cita novine :?
I onda decak poraste i naviknut da mu mama sve zavrsava, to ocekuje i od devojke (zene), ipak negde unutra postoji zelja da bude pravi muskarac, da bude ono sto prirodno treba da bude a ne mamin (preveliki)sin. I onda ne zna kako sam sa sobom da izadje na kraj, a ego mu ne da da trazi pomoc. i onda lepo zbrise, zato sto je tako lakse.
Sa druge strane, zena koja naleti na ovakvog muskarca, nema strpljenja da vadi musko iz njega i preuzima odgovornosti.
Zamenjene uloge...svi nesrecni...
nadam se da ces naci sebi jednog hrabrog koji je umeo na vreme da kaze svojoj mami `Ja sam mama porastao` :wink:
 

Boze, Sanja, pa nisi mala. Znas da smo se odonomad , pre par hiljada godina, dogovorile da ih / nase uvazene decake/ proglasimo za jaci pol. I tako je to islo, dok se oni nisu ozbiljno uziveli u ilogu, pa sad ti pokusaj da ih vratis u provobitno stanje! Ne ide, pa to ti je.
Zato je najbolji onaj recept koji primenjuju plavuse/ ja sam lepa i glupa pa ti vidi sta ces- i on onda zaista mora da vidi sta ce, za tebe i za sebe /. Trep-trep...

 
sanja:
fakat je da muskarci zele devojke koje znaju sta zele, kud idu, gde je cilj... i fakat je da, kad ih upoznaju, ne znaju sta sa njima. kao trogodisnjak sa kompjuterom. igra se, ali isto kao i sa drvenom igrackom.
lakse je sa onim manje zahtevnim, prolazi sve i svasta, ne mora da se pazi na recnik, ponasaje, komentare... i opet smo na pocetku.
poenta je; zasto (me) se muskarci plase?

Ja sam. Betty. Imala sam priliku da te upoznam uzivo i da vidim sta si sve u stanju da napises, a to govori nekoliko stvari: velika kolicina samosvesti, samopouzdanje, odgovornost...To su scve divne osobine, ali za posao, ne za vezu (ne pitaj me, ne znam zasto je to tako). Ima to neke veze sa POSTSEKSUALNOM revolucijom, valjda. A, ako ne moze da te prati, onda nije pravi. Ne treba da se krijes iza maske TREP TREP ako to nisi. A ima nesto i u terminu : psiholosko kastriranje...to ako pomisli da si jaca. Glupe su sve te teorije, u sustini. Samo ti budu dobra i lepa (a to jesi), i sve ce biti OK. Na kraju, i ne treba ti neko ko te se plasi, cemu to?
 
slazem se sa rastom, ovo nije tvoja fotografija, ali otprilike izgleda kao zena koja bi mogla biti isfrustrirana zbog odnosa zena-muskarac.
zasto?
zbog toga sto muskarci, koliko god tvrdili da im nije bitna lepota vec duh, ipak traze nesto lepse.
pametna, a ruzna, devojka razloge za lose odnose sa muskarcima ce traziti u muskoj prirodi (nezrelosti, nesposobnosti...), a ne u sebi.
znaci, ako ti muskarac kaze da on nije za tebe, da si ti previse dobra, pametna... i bla, bla, bla...
citaj izmedju redova i shvati "hocu lepsu"...
 
Lens:
A sad ozbiljno. Koliko sam ja uspeo da provalim u ovoj zemlji male decake niko ne uci da preuzimaju odgovornost za bilo sta. Sve radi mama, naravno dok tata sedi u kafani ili cita novine :?
I onda decak poraste i naviknut da mu mama sve zavrsava, to ocekuje i od devojke (zene), ipak negde unutra postoji zelja da bude pravi muskarac, da bude ono sto prirodno treba da bude a ne mamin (preveliki)sin. I onda ne zna kako sam sa sobom da izadje na kraj, a ego mu ne da da trazi pomoc. i onda lepo zbrise, zato sto je tako lakse.
Sa druge strane, zena koja naleti na ovakvog muskarca, nema strpljenja da vadi musko iz njega i preuzima odgovornosti.
Zamenjene uloge...svi nesrecni...
nadam se da ces naci sebi jednog hrabrog koji je umeo na vreme da kaze svojoj mami `Ja sam mama porastao` :wink:

Ne mogu da poverujem da je ovo napisao muskarac! Lens, svaka ti cast! To je sustina problema. Ako danasnji muskarac misli da zena pored svih obaveza u kuci treba da vodi brigu i o 28 godisnjoj bebi... Tesko, pogotovu danasnje zene. Moja koleginica je tako bila 15 godina u braku sa "bebom". Pre neku nedelju, bas na 10 godisnjicu razvoda kaze joj neki covek kako su mame najbolje i bla... bla... A onda je pitao gde joj je muz. Kaze Sneska: Vratila sam ga mami na doradu!
Mnoge stvari idu od kuce, to je cinjenica. Kao da su zamenjene uloge pa su sada "mamine princeze" u stvari decaci, a "sin Katica" je sve cesci primer kod cerki. Devojke se uce da se brze osamostaljuju i da moraju da se bore za svoje mesto pod suncem na poslovnom i emotivnom planu. Posto je to mesto u svetu skoro, pa zagarantovano muskarcima (jer ih je manje od zena)oni nemaju zbog cega da se bore. Sada su oni ti koji biraju i devojke prilaze njima i bore se za njih. Ako se ona ne uklapa u neki obrazac... idemo dalje.
Nekako sticem utisak da sem sto su muskarci sve razmazeniji i sto smo im mi to dopustile, pored uticaja majki i oceva, (ili ne-uticaja), nekako zele da se kroz sve provuku bez mnogo galame. Znaci cuti i budi dobra kao sto si lepa, nemoj da se svadjas sa mnom ne zelim da znam, nemoj da protiuvrecis iako nemislis kao on, ne dizi buku imao sam naporan dan na poslu (a pri tom nije rudar ili zidar), skloni se kad je utakmica, ne brbljaj preko telefona Aman, zar ne vidis koliki je racun, opet te tvoje kokoske, zar moras da me ljubis dok gledam film, zasto me tako gledas cudno kao da sam pao sa Marsa, sta ti je sad sto si se smorila... Ako kojim slucajem volis da gledas utakmicu, vidi da to ne bude sa njim, neobicno mu je ili ako i imas drugacije misljenje gledaj da o tome cutis kada su drugari tu... I sve tako... A da pri tom ne vidi da je to snjimak utakmice ceske druge lige (ali vazno jeda se lopta kotrlja), sudovi ne mogu da se sklone bez buke, a i usisivac nije besuman, racun za telefon je smesan, jer ona uglavnom telefonira iz kancelarije da bi ustedela, film je dosadan i naravno "megapremijera", drugarice dolaze samo kad su rodjendani, gleda ga sa nevericom pitajuci se: zar je moguce da joj je taj muskarac na pocetku veze delovao ka o najromanticniji, najnezniji tip koga je srela i sa kojim je mogla da razgovara satima, zbog koga je naucila da kuva i bilo joj zadovoljstvo da to radi, zbog koga bi se preselila drugi grad... A on to sve objasnjava sa umoran sam...
Jos na kraju balade se oni uplase nas! Mi smo jake, mi smo dominantne, mi volimo da vodimo glavnu rec... Ma, vazi. Njima treba bebisiterka, a ne devojka. One dolaze po pozivu. (Najbolje je sto ce uslediti sad komentari na bebisiterku u drugom smislu).
Zato Sanja, treba da znas sta hoces i treba da znas sta neces. Muskarac koji ne zna sta hoce i sta nece i nije za tebe. Spakujes mu koferce i mahnes za njim. Daleko mu... Samo mi jedno jos nije jasno, aj oce piski nece piski sa 22 (mada je vreme da se odraste i skinu pelene), ali sa 33?! To je vec alarmantno!
 
Draga Sanja, sustina je u tome da onaj koji te se plasi i nije za tebe... Stoga, takvi ti samo cine uslugu sto ti ne prilaze... Zasto bi uopste gubila vrijeme na njih...???
Na taj nacin, izbor ti jeste suzen, ali bar imas kvalitetnu ponudu...
 
Gazdarica:
Draga Sanja, sustina je u tome da onaj koji te se plasi i nije za tebe... Stoga, takvi ti samo cine uslugu sto ti ne prilaze... Zasto bi uopste gubila vrijeme na njih...???
Na taj nacin, izbor ti jeste suzen, ali bar imas kvalitetnu ponudu...

Potpuno se slazem. Svet pripada nama hrabrima
:cry: 8)
 
hvala svima... misljenja su razlicita ali je osnovno da jakima trebaju jaki... zaista nisam treptalica... grozim se toga. i ne volim da pogledom trazim muskarca koji je iza mene.
 
posmatrac:
slazem se sa rastom, ovo nije tvoja fotografija, ali otprilike izgleda kao zena koja bi mogla biti isfrustrirana zbog odnosa zena-muskarac.
zasto?
zbog toga sto muskarci, koliko god tvrdili da im nije bitna lepota vec duh, ipak traze nesto lepse.
pametna, a ruzna, devojka razloge za lose odnose sa muskarcima ce traziti u muskoj prirodi (nezrelosti, nesposobnosti...), a ne u sebi.
znaci, ako ti muskarac kaze da on nije za tebe, da si ti previse dobra, pametna... i bla, bla, bla...
citaj izmedju redova i shvati "hocu lepsu"...

Ovo je glupost!!!
Ja ne mogu da glumim skromnost i da ne kazem da je Bog bio velikodusan kad je moj izgled u pitanju. A opet imam isti problem...
I na kraju svake price ja ispadnem ona "druga"...
Izvini, ali ja stvarno ne mogu da trazim problem u sebi!
Kako to da sam za svakoga na pocetku veze bila ostvarenje najveceg sna, a onda...???!
U jednoj epizodi "Seks i grada" (nemojte da donosite sud o mom intelektu zbog gledanja ove serije) lepo kaze: postoje devojke za zenidbu i one previse "komplikovane"!
I ja sam se pomirila sa tim da ce mene uvek svrstavati u ovu drugu grupu!
Ne zato sto sam stvarno komplikovana, vec zato sto ih na neki nacin ugrozavam.
To je krhkost muskog ega!
Nista drugo!
 
hvala svima... slika je promenjena.
lens svaka cast, isto kao i cura koja kaze da joj je podarena lepota a ima isti problem... definitivno bag u vaspitanju. sreca pa ovde iaam iskusnih programera da pomognu u otklanjanju... ili da kloniramo lensa, a?
 
Hvataj ti ,Sanja, programere....Oni su tako usamljeni!
Ali je pitanje GDE ih navatati? Kad ne izlaze iz kuce....
OH! Pa, ovo je sjajno mesto za to!Silly me!!!!

Da otvorimo topic - samo za programere, hehehe...
Al da ih navatamo na neku pametnu foru!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top