Ozbiljna upozorenja iz Bundestaga: Ako Rusija dobije, rat se širi i na Balkan

antoanko

Iskusan
Poruka
6.786
Štoviše, četnici su bili ustaška pod-jedinica...
Danas su u srpskoj svijesti borci protiv ustaša...
Da nije istina, bilo bi tužno ili smješno, ali je istina... i opet je tužno i smješno... barem meni...

.

Ма да...сува истина...ето нпр. мој деда четник је слао усташама помоћ - (кроз пушчану цев)
(Онда кад су хтели из Босне да пређу Дрину...)

Aglaea

Aktivan član
Poruka
1.787
Замисли човече колико смо ми заправо богата земља, откад постојимо желе да нас поробе и израбљују. И опет желе наново. Имамо и ове домаће издајнике од политичара који су исто лопине и западне слуге, и опет све оће преко наших леђа. После кажу нема овде лове. Крали су нас вековима и још нису успели до краја маме им га германске.

Niko ne voli male, a neposlušne. :D

Mi smo za njih uboga balkanska sirotinja, koja bi trebalo da plazi oko njih i da moli da nam bace koju koricu hleba, a umesto toga mi se ponašamo kao da smo im ravni i još se koprcamo da očuvamo neku samostalnost. I to nakon što su nas godinama izgladnjivali pod sankcijama, dvadeset godina držali u logoru pod vizama, oteli nam deo teritorije i izbombardovali nas. Uopšte me ne čudi što nas ne mogu smisliti. :lol:

Nema rata na Balkanu. Nema ko da ratuje, nema čime da ratuje, ni ne zna da ratuje... Daleko smo mi geografski od Rusije, a naši političari, vidim, svoju pažnju vrte oko Otvorenog Balkana i prave se blesavi i naivni kad je u pitanju čitava ukrajinska kriza (što je i najmudrije).

Iskreno, Nemci su me od svih najviše razočarali. :(

Mislila sam da imaju bar nekakav politički značaj u svetu, da su sačuvali malo ponosa, da žele da imaju uticaja na svetskoj političkoj sceni, a oni samo pričaju prazne priče i povremeno maltretiraju nekog sirotana, kao što smo mi na Balkanu... :(

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
12.503

Ozbiljna upozorenja iz Bundestaga: Ako Rusija dobije, rat se širi i na Balkan​

VIJESTI Autor:N1 BiH06. apr. 202216:42 > 17:002 komentara
Podijeli:

1649255938-roth-750x538.jpg

Izvor: Michael Roth (N1)

U Bundestagu se danas održava rasprava o Bosni i Hercegovini, tačnije o temi "30. godišnjica od početka rata u BiH".

Michael Roth, poslanik SPD-a, na početku rasprave kazao je kako se o budućnosti Evrope u narednim danima u sedmicama i mjesecima neće odlučivati u Štokholmu, Berlinu, Parizu, nego u Mariupolju, Buči…

“Ako Rusija ovaj grozni rat dobije, onda prijete dodatni, novi vojni konflikti, u Gruziji, Moldaviji, a proširit će se sve do Zapadnog Balkana gdje u ovim trenucima svjedočimo težnjama ka secesionizmu u Bosni i Hercegovini, a koju aktivno, potpuno nemoralno i potpuno hladnokrvo i brutalno podržava Putin”, poručio je Roth.
Dodao je kako mir i sigurnost u cijeloj Evropi, “pa i nas u Njemačkoj je jedino moguća ako Ukrajina ostane slobodna i suverena država”.

Inače, u najavi sjednice je navedeno kako je rat u Bosni i Hercegovini počeo u aprilu 1992. opsadom glavnog grada Sarajeva, a završio je u novembru 1995. potpisivanjem Dejtonskog sporazuma.
“Više od dva miliona ljudi je protjerano iz svojih domova, a blizu 100.000 ih je izgubilo život”, stoji u najavi.

https://ba.n1info.com/vijesti/ozbil...ga-ako-rusija-dobije-rat-se-siri-i-na-balkan/

Nemac kaze bice rata na Balkanu
jasno je da zapad ide ka ponoru finansijski.

rusija prirodnim bogatstvima ce biti nedostizna. sva ova histerija dovoljno govori.

poslednji pokusaj da se to topira .

otuda su huskali ukrope da kolju i spaljuju ruski narod u ukrajini...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.