Ozbiljan lik za vezu

𝘐𝘴𝘱𝘳𝘪č𝘢ć𝘶 𝘱𝘳𝘪č𝘶 𝘰 𝘴𝘷𝘰𝘮 𝘯𝘢𝘫𝘷𝘦ć𝘦𝘮 𝘴𝘦𝘬𝘴𝘶𝘢𝘭𝘯𝘰𝘮 𝘬𝘢𝘫𝘢𝘯𝘫𝘶, 𝘷𝘦𝘻𝘢𝘯𝘢 𝘫𝘦 𝘻𝘢 𝘱𝘪𝘵𝘢𝘯𝘫𝘦 𝘪𝘻 𝘶𝘷𝘰𝘥𝘯𝘰𝘨 𝘱𝘰𝘴𝘵𝘢.

Sredina 2017-te, ja taze izašao iz duge veze, iskulirao par nedelja od žena i upravo postao spreman da upoznam neku novu.

U hodniku zgrade mojih roditelja upoznam curu koja je iznajmljivala stan na istom spratu. Priča filmska, zaboravila je ključ, čeka cimerku, sedi na hladnom stepenicama sa cegerima punim namernica i mnogo lepo izgleda onako ljutita.
Ja je džentlmenski pozovem na piće.
Stan prazan, moji otišli. Mi pričamo. Hemija radi samo tako, da se recimo susret desio u nekom klubu išao bih odmah na to da je ljubim.
Ali ovo je stan mojih koji možda dođu pa samo vrtimo neke teme. Na kraju kad joj cimerka dođe na moje insistiranje da mi da broj kako bi mogla da me brzo kontaktira ako se situacija ponovi pristaje bez problema.
Dopisivanje počinje sutra, 2-3 dana kasnije pada i prvi sastanak.
E tu se poljubimo.
Još malo dopisivanja.

Drugi sastanak - šok, kaže mi da je biseksualka i pita me jel mi smeta 🙂
Ja nikad u toj situaciji, zaintrigiran, kažem ne. Ljubimo se još.

Treći sastanak, pita me jel sam nekad bio sa dve cure u isto vreme, kažem ne.
Tad počinje sa pričom kako se super slažemo ali nije sigurna da li joj je dobro vreme za vezu sa osobom za koju se tako lako vezala, putuje u inostranstvo na usavršavanje na skoro godinu dana.
Spavamo, jedno od najboljih seksualnih iskustava koje i danas pamtim.

Svako sledeće viđanje - jel bih hteo da probam sa njom i nekom njenom bivšom.
Ja u fazonu ne, ne, ja sam ozbiljan tip, ako je veza prava izdržaće i daljinu.

Mesec i po pre nego što je trebala da ode, nije ona za vezu na daljinu, patiće, bolje da prekinemo odmah.
Ja je ubeđujem da ne, međutim posle još par viđanja vidim da je ona u glavi raskinula, skroz distancirana, na kraju se sporazumno rastajemo.

Trojku nisam dobio.

Ispao sam budala, i danas se kajem jer nikad više sličnu ponudu dobio nisam.


𝐃𝐚𝐤𝐥𝐞 𝐨𝐩𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐛𝐫𝐨𝐣 𝟑 𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐦𝐚š𝐚𝐣, 𝐬𝐚𝐦𝐨 𝐨𝐩𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐛𝐫𝐨𝐣 𝟏, č𝐚𝐤 𝐳𝐧𝐚𝐦 𝐩𝐫𝐢𝐦𝐞𝐫𝐞 𝐠𝐝𝐞 𝐣𝐞 𝐢𝐳 𝐤𝐞ž𝐮𝐚𝐥 𝐬𝐞𝐤𝐬𝐚 𝐧𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥𝐚 𝐯𝐞𝐳𝐚, 𝐝𝐨𝐤 𝐚𝐤𝐨 𝐬𝐞 𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐯𝐢𝐭𝐞 𝐨𝐳𝐛𝐢𝐥𝐣𝐧𝐨 𝐬𝐚 𝐝𝐞𝐯𝐨𝐣𝐤𝐨𝐦 𝐤𝐨𝐣𝐚 𝐛𝐢 𝐬𝐚𝐦𝐨 𝐳𝐞𝐳𝐚𝐧𝐣𝐞 - 𝐩𝐢š𝐢 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐚𝐥𝐨.
Brt...
 
Dobro Vaso to si ti. A evo sta sam ja uradio. Opredelio sam se za opciju broj 3 kako si sta radis, kako su tvoji. I tako dva popodneva da bi mi ona rekla objektivno simpatican si i inteligentan, ali gubim vreme s tobom i nekad si naporan.. :eek: Da bi ja zgranut i u soku pito sto sto, i onda je njen odgovor bio ne svidjas mi se. Tek tako, promenila je misljenje za pola sata..

E, pa se ja sad pitam jesam li ja mutav i dosadan ili sam trebao bez mnogo price odma da pitam za dejt oces tu i tu, tad i tad, pa kud puklo da puklo. To ili taj devojcurak uopste ne zna sta hoce.
Pa nista predji na sledecu, zamisli da se dopadnes svakoj devojci na ovom svetu... Rastrgle bi te.
 
𝘐𝘴𝘱𝘳𝘪č𝘢ć𝘶 𝘱𝘳𝘪č𝘶 𝘰 𝘴𝘷𝘰𝘮 𝘯𝘢𝘫𝘷𝘦ć𝘦𝘮 𝘴𝘦𝘬𝘴𝘶𝘢𝘭𝘯𝘰𝘮 𝘬𝘢𝘫𝘢𝘯𝘫𝘶, 𝘷𝘦𝘻𝘢𝘯𝘢 𝘫𝘦 𝘻𝘢 𝘱𝘪𝘵𝘢𝘯𝘫𝘦 𝘪𝘻 𝘶𝘷𝘰𝘥𝘯𝘰𝘨 𝘱𝘰𝘴𝘵𝘢.

Sredina 2017-te, ja taze izašao iz duge veze, iskulirao par nedelja od žena i upravo postao spreman da upoznam neku novu.

U hodniku zgrade mojih roditelja upoznam curu koja je iznajmljivala stan na istom spratu. Priča filmska, zaboravila je ključ, čeka cimerku, sedi na hladnom stepenicama sa cegerima punim namernica i mnogo lepo izgleda onako ljutita.
Ja je džentlmenski pozovem na piće.
Stan prazan, moji otišli. Mi pričamo. Hemija radi samo tako, da se recimo susret desio u nekom klubu išao bih odmah na to da je ljubim.
Ali ovo je stan mojih koji možda dođu pa samo vrtimo neke teme. Na kraju kad joj cimerka dođe na moje insistiranje da mi da broj kako bi mogla da me brzo kontaktira ako se situacija ponovi pristaje bez problema.
Dopisivanje počinje sutra, 2-3 dana kasnije pada i prvi sastanak.
E tu se poljubimo.
Još malo dopisivanja.

Drugi sastanak - šok, kaže mi da je biseksualka i pita me jel mi smeta 🙂
Ja nikad u toj situaciji, zaintrigiran, kažem ne. Ljubimo se još.

Treći sastanak, pita me jel sam nekad bio sa dve cure u isto vreme, kažem ne.
Tad počinje sa pričom kako se super slažemo ali nije sigurna da li joj je dobro vreme za vezu sa osobom za koju se tako lako vezala, putuje u inostranstvo na usavršavanje na skoro godinu dana.
Spavamo, jedno od najboljih seksualnih iskustava koje i danas pamtim.

Svako sledeće viđanje - jel bih hteo da probam sa njom i nekom njenom bivšom.
Ja u fazonu ne, ne, ja sam 𝐨𝐳𝐛𝐢𝐥𝐣𝐚𝐧 𝐭𝐢𝐩 , ako je veza prava izdržaće i daljinu i nuklearni holokaust.

Mesec i po pre nego što je trebala da ode, nije ona za vezu na daljinu, patiće, bolje da prekinemo odmah.
Ja je ubeđujem da ne, međutim posle još par viđanja vidim da je ona u glavi raskinula, skroz distancirana, na kraju se sporazumno rastajemo.

Trojku nisam dobio.

Ispao sam budala, i danas se kajem jer nikad više sličnu ponudu dobio nisam.


𝐃𝐚𝐤𝐥𝐞 𝐨𝐩𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐛𝐫𝐨𝐣 𝟑 𝐣𝐞 𝐩𝐫𝐨𝐦𝐚š𝐚𝐣, 𝐬𝐚𝐦𝐨 𝐨𝐩𝐜𝐢𝐣𝐚 𝐛𝐫𝐨𝐣 𝟏, č𝐚𝐤 𝐳𝐧𝐚𝐦 𝐩𝐫𝐢𝐦𝐞𝐫𝐞 𝐠𝐝𝐞 𝐣𝐞 𝐢𝐳 𝐤𝐞ž𝐮𝐚𝐥 𝐬𝐞𝐤𝐬𝐚 𝐧𝐚𝐬𝐭𝐚𝐥𝐚 𝐯𝐞𝐳𝐚, 𝐝𝐨𝐤 𝐚𝐤𝐨 𝐬𝐞 𝐩𝐨𝐬𝐭𝐚𝐯𝐢𝐭𝐞 𝐨𝐳𝐛𝐢𝐥𝐣𝐧𝐨 𝐬𝐚 𝐝𝐞𝐯𝐨𝐣𝐤𝐨𝐦 𝐤𝐨𝐣𝐚 𝐛𝐢 𝐬𝐚𝐦𝐨 𝐳𝐞𝐳𝐚𝐧𝐣𝐞 - 𝐩𝐢š𝐢 𝐩𝐫𝐨𝐩𝐚𝐥𝐨.
Nobody asked
 

Back
Top