Ово су нове цене горива: Ступају на снагу данас у 15 часова

Poruka
63.410

ДАНАС од 15 сати литар евродизела коштаће највише 196,30 динара, а бензина БМБ 95 премиум 174,10 динара. Подсећамо, цена литра евро дизела била је претходно највише 194 динара, а бензина 174,2 динара.​

1650040797781.png


Влада је пре месец и недељу дана донела нову уредбу којом су успостављене нове цене горива на бензинским пумпама широм Србије. Она је била ограничена до 11. априла, али ју је потом влада продужила до 30. априла.

У преводу, данас од 15 часова гориво плаћамо по новим ценама, и оне ће важити до наредног петка до 15 часова. Тада на снагу ступа нови ценовник и тако све до краја месеца.

https://www.novosti.rs/c/ekonomija/vesti/1107324/ovo-nove-cene-goriva

Da li će nove cene do petka u 15h neke navesti da nabave bicikle kao što to rade Evropljani po EU kada im je skupo gorivo?
Ja mislim da neće. Proleteri kolima dokazuju kako se ima i tu je kraj priče. Čuo je on za bicikle po EU ali to je sigurno za decu a i čime idu na svadbu? Sigurno i oni imaju kola. Tako naš gologuzi proleter razmišlja i ne prihvata ono što je EU prihvatila i to odavno. Jednistavno je navikao na floskulu da smo dupe za istok a kjurac za zapad i tačka. Od Amerike se prihvata samo Nueva York a oni delovi što su i dalje na fiksnom a 2G mreža im pusti san su sigurno neka brdska sela kojih nema mnogo, bar ne više od 33% teritorije

Ajmo sad kolone u inat!
Ko ne vozi slepac!

https://www.novosti.rs/c/ekonomija/vesti/1107324/ovo-nove-cene-goriva
 
Poslednja izmena:
А колико је било пре скока?
Pa, kupovao sam mozda 10% skuplje, mada uvek ima i skupljih states od mog.
dakle, spalo je na $3,75 za galon, sto znaci i manje od $1 za litar, a islo je do $4,2
dizel je skuplji uvek i najjace gorivo za turbo masine je isto skuplje... E85 flex fuel, etanol je jedino jeftiniji, alinjega ne sipam, vise trosi auto onda,...

Running On Corn: Pros and Cons to E85 - American Muscle

 
Poslednja izmena:
Pa, kupovao sam mozda 10% skuplje, mada uvek ima i skupljih states od mog.
dakle, spalo je na $3,75 za galon, sto znaci i manje od $1 za litar, a islo je do $4,2
dizel je skuplji uvek i najjace gorivo za turbo masine je isto skuplje... etanol je jedino jeftiniji, alinjega ne sipam, vise trosi auto onda
To je super, mi u Kanadi smo prvaci sveta u gluposti, izvozimo naftu u Ameriku tamo se preradjuje i onda uvozimo benzin da bi placali $1.8CAD (1.4$USD) :lol:
Bitno je da je onaj nas slepac zatvorio naftna i gasna polja u Alberti, koja je ekvivalent Texasa, jer su u planu solarni paneli u drzavi gde pola godine pada sneg :hahaha:
 
Ja pricam da su Europljani najglupsi narod.
EUropljani su kolonizatorska banda najgore vrste koji su porobljavali domicilne narode na drugim kontinentima i vrsili genocid vekovima nad njima.
Zao mi je neduznog obicnog sveta, ali vecina je izabrala sudbinu i bojim se da ce zavrsiti kao SFRJ
🍿 📺
 
EUropljani su kolonizatorska banda najgore vrste koji su porobljavali domicilne narode na drugim kontinentima i vrsili genocid vekovima nad njima.
Zao mi je neduznog obicnog sveta, ali vecina je izabrala sudbinu i bojim se da ce zavrsiti kao SFRJ
🍿 📺
samo kada potraze svoje zlato od boe, da plate ruski gas, a zlata nema...
a to ce se desiti kada rublja skoci duplo od vrednosti pre rata, trenutno ne znam tacno koliko % je porasla ZAHVALJUJUCI ratu, SANKCIJE I PRETNJE MACKU O REP
 
uvek bilo - ja vam to i objasnjavam non-stop, i postavljam vam tekstove da eu puca sama sebi u obe noge, ali sad je vec sve gotovo, nema nazad, svi ste priznali stetocinu bajdena, sada stize ceh na naplatu.

"The West Needs WWIII" - Martin Armstrong Warns "There's No Return To Normal Here"


"The Biden Administration has deliberately destroyed the world economy...
Moraju da pucaju jer su gazde iz DC tako naredile. Oni su ih stvorili, sada ce da ih zakopaju sve zajedno sa eurom.
Bice srecni ako ih bukvalno ne ukopaju uz pomoc 🐻 sa istoka.
 
uvek bilo - ja vam to i objasnjavam non-stop, i postavljam vam tekstove da eu puca sama sebi u obe noge, ali sad je vec sve gotovo, nema nazad, svi ste priznali stetocinu bajdena, sada stize ceh na naplatu.

"The West Needs WWIII" - Martin Armstrong Warns "There's No Return To Normal Here"


"The Biden Administration has deliberately destroyed the world economy...
Али јасно је да је ЕУ пројекат противтеже Русији финансиран од стране УСА.
Како бих ти рекла, паре дале, сад имају право и да их узму.
Занимљиво је ових дана утеривање Шведске у ЕУ. Ето, од једне наизглед мирне земље са дивним стандардом који су све време пумпали, направиће ново жариште.
Иначе, апсолутно сам била против Бајдена (има и забележено на оној теми) јер ми је било кристално јасно шта ће се десити дође ли уберлевица на власт у УСА.
Сад су нам Руси једина нада.
 
Али јасно је да је ЕУ пројекат противтеже Русији финансиран од стране УСА.
SADA JE JASNO DA HLADNI RAT NIJE BIO KAPITALISTI PROTIV KOMUNISTA
јер ми је било кристално јасно шта ће се десити дође ли уберлевица на власт у УСА.
jer nazovi uberlevica drma svetom, samo sto se iza njih krije bankarska oligarhija KOJA PREKO KORYPCIJE POTURA NEKE DA KAZEMO LEVE IDEJE, bacajuci nam tek prasinu u oci
Сад су нам Руси једина нада.
nisu oni nikakva nada nego se radi prosto o: akcija - reakcija, oni tacno reaguju kako se od njih ocekuje - sve ovo je namesteno da se upravo ovako desava
Како бих ти рекла, паре дале, сад имају право и да их узму.
svako emituje svoje pare, samo sto amerika nije zavisna od ruskog gasa i nafte... da komsiji crkne krava, eto to je sustina, na kraju finansijalizacije
 
Poslednja izmena:
SADA JE JASNO DA HLADNI RAT NIJE BIO KAPITALISTI PROTIV KOMUNISTA

jer nazovi uberlevica drma svetom, samo sto se iza njih krije bankarska oligarhija KOJA PREKO KORYPCIJE POTURA NEKE DA KAZEMO LEVE IDEJE

nisu oni nikakva nada nego se radi prosto o: akcija - reakcija, oni tacno reaguju kako se od njih ocekuje - sve ovo je namesteno da se upravo ovako desava
Мислиш да су толико јаки да им нико доакати не може?
 
U AMERICI POJEFTINILO GORIVO SADA JE OKO 1 DOLAR ZA LITAR, ZNACI 108.97 DINDZI
Meni nije jasno onomkad pričaju: "treba dostignemo svecku cenu"?
Pa mi zajebasmo vek!
Ajd razumem Amera 1500-1800$ workerska plata pa ima za benzin.
Nego objasni ti Amerikancu odakle sa platom 35.000din + markica za prevoz + šargarepa bonus?
 
Али јасно је да је ЕУ пројекат противтеже Русији финансиран од стране УСА.
Како бих ти рекла, паре дале, сад имају право и да их узму.
Занимљиво је ових дана утеривање Шведске у ЕУ. Ето, од једне наизглед мирне земље са дивним стандардом који су све време пумпали, направиће ново жариште.
Иначе, апсолутно сам била против Бајдена (има и забележено на оној теми) јер ми је било кристално јасно шта ће се десити дође ли уберлевица на власт у УСА.
Сад су нам Руси једина нада.
Rusi i Turci, sto se tice Balkana, jer ce EUropska qurva opet pokusati da zapali Balkan ako to znaci sacuvati svoju guzicu.
Mislim da je kasno za to, jer socijalni nemiri su im neminovni. Nadam se samo sa ce narodi na Balkanu biti dovoljno pametni da se sete ratnog vihora i da odyebu “prijatelje i partnere” po tom pitanju.
Balkan je navikao na krizu, EU je fcked a da nisu ni svesni.
Ceka se samo kad ce biti skresana socijalna primanja a onda na scenu nastupaju milioni potentnih i qurcevitih imigranata koji su primljeni u poslednjoj deceniji.

1650043626044.jpeg
 
Мислиш да су толико јаки да им нико доакати не може?
ne moze, zato i ovo ludovanje, bukvalno bahanalije sa bajdenom - ti vidis da ne prodje dan, a da on nesto ne odvali i prosto ne izmisli i slaze, te je bio profesr, te vozac kamiona, te ovo, te ono, ... koji bre bajden, svet se zayebao sto ga je priznao, mi ameri ga samo psujemo, fjb
 

Back
Top