Ovo je zgrada u kojoj je pomahnitali muškarac ubadao ljude u centru Beograda: među izbodenima i stranac, a evo šta se krije iza krvavog pira

Poruka
24.412
...


Ovo je zgrada u kojoj je pomahnitali muškarac ubadao ljude u centru Beograda: Među izbodenima i STRANAC, a evo ŠTA SE KRIJE IZA KRVAVOG PIRA

https://www.blic.rs/vesti/hronika/o...c-ubadao-ljude-u-centru-beograda-medu/mpjs0hc
"Oko 11.05 sati u Ulici admirala Geprata 14, u prostorijama Prve Hristove crkve, I. N. (1983) nožem je naneo povrede u predelu stomaka i leve ruke državljaninu Gvineje, A. R. D. (1958) i povredu ruke državljaninu Srbije S. M. (1982). Oba povređena i starešina crkve G. Z. (1961) vozilom HItne pomoći prevezeni su u Urgentni centar", rekli su nam iz policije.

Policija je za dva minuta uhapsila osumnjičenog. Dok se ceo napad odigravao, starešina je uganuo nogu dok je bežao.

Kakva "Prva Hristova crkva" ?! :eek:

Znači u centru Beograda, 50 metara od Vlade i Generalštaba, deluje neka pseudo-hrišćanska sekta...?! :eek:




...
 
Inače zanimljivo je da je sa te adrese Admirala Geprata 14 Zveki pucao i ubio Đinđića

Da...mada ko zna kad se tu uselila ova sekta...
S tim da postoji priča da je na Đinđića pucano iz Birčaninove...iz ulaza koji ima savršen pogled između zgrada na ulaz gde je upucan...


...
 
...

Ali nepojmljivo mi je da drzavne bezbedonosne službe dozvole da se na 50 metara od Vlade i Generalštaba useli neka sekta...i to u zgradu sa koje je bar zvanično...izvršen već atentat na Premijera...

A pri tome vidimo kakvi ludaci s nožem...su pripadnici te sekte...

Jedino ako sama ta sekta već nije deo sistema...što verujem da jeste...dok joj je dozvoljeno da se baš tu nastani...

...
 
Pa Tadić i čika đeneral Ponoš nisu više na vlasti, malo si se zbunio ili opet direktiva van pameti od gazde?
Pomesao si. Ja nikada nisam bio ni clan stranke, nikada glasao, a ne botovao kao nekih 90% vas na ovom pdf kojima stranke obecavaju posao i prodajete dupe okupatoru za hleb i salamu.
 
Pomesao si. Ja nikada nisam bio ni clan stranke, nikada glasao, a ne botovao kao nekih 90% vas na ovom pdf kojima stranke obecavaju posao i prodajete dupe okupatoru za hleb i salamu.
Ti si pomešao sa svojim dupetom.
Ja svoje ne prodajem ni okupatoru ni domaćim izdajnicima.
Ali ni ne pljujem po državi, kriveći nju za sopstvenu nesposobnost, kao nekih 90% vas.
 
Ti si pomešao sa svojim dupetom.
Ja svoje ne prodajem ni okupatoru ni domaćim izdajnicima.
Ali ni ne pljujem po državi, kriveći nju za sopstvenu nesposobnost, kao nekih 90% vas.
Ajde ne kaci mi se nismo isti nivo.
I ne verujem da nisi nikad prodao dupe nekoj stranci.
Ignor botu.
 
Јесте били ви доле у Адмирала Гепрата ?

Не знам тачно о којем локалу се ради,
али ту је Пицин парк,
скупљају се макрои, кувре, наркићи, муслимански мигранти и сличне сподобе,
овај пак хришћанин,
индоктриниран тотално,
напао некрсте - ја то тако видим !

За почетак.
 
Јесте били ви доле у Адмирала Гепрата ?

Не знам тачно о којем локалу се ради,
али ту је Пицин парк,
скупљају се макрои, кувре, наркићи, муслимански мигранти и сличне сподобе,
овај пак хришћанин,
индоктриниран тотално,
напао некрсте - ја то тако видим !

За почетак.
777.png
 

Back
Top