"Ovo je vaša kuća"

nafo ce da pogura armagedon-iju, sledi obracun, ljude treba spremiti za rat, ne nadajte se dobrom, samo zlu... pa da razbijemo vraga nafoovskog, picvajz bre, jel razumes ti srpski? NEMA MIRA@
novi svetski poredak.
rat je konstantan, mir je samo pauza.
a mi ako se nismo do sada navikli na armagedon nikad nećemo.
od srednjeg veka svaki naraštaj svaka generacija je doživela neki rat

novi svetski poredak.
rat je konstantan, mir je samo pauza.
a mi ako se nismo do sada navikli na armagedon nikad nećemo.
od srednjeg veka svaki naraštaj svaka generacija je doživela neki rat
pa jes od srednjeg veka do danas je zapad vladao, ali sutra ce vec da bude unisten - jeL RAZUMES TI SRPSKI? GOTOVO JE ZA ZAPAD, OD SREDNJEG VEKA DO DANAS, NJIMA JE KRAJ ISTORIJE!? nece da postoje vise! istok preuzima svet ceo@

pa jes od srednjeg veka do danas je zapad vladao, ali sutra ce vec da bude unisten - jeL RAZUMES TI SRPSKI? GOTOVO JE ZA ZAPAD, OD SREDNJEG VELKA DO DANAS, NJIMA JE KRAJ ISTORIJE!? nece da postoje vise! istok preuzima svet ceo@
ceo život slušam kako je zapadu kraj. koliko je rimsko carstvo vladalo računajući i danas jer zapad je još uvek rimsko carstvo

Zašto ti misliš i na osnovu čega, da razlikujem jedne od drugih?

Zašto misliš da želim da nas uz naš pristanak pljačkaju jedni a ne drugi?

Uopšte taj rečnik koji je pokazan, ta spremnost Srba da dižu u nebesa ako si samo malo sa njima dobar, dovoljno ke da ne priznaju npr kosovo i mi smo sad večni prijatelji, možete nas guziti itd.. Podanički mentalitet stop. Interesi ok.
Ne moraš neke stvari eksplicitno reci da bi se izveo zaključak da ipak vučeš ka Zapadu. Čitam pažljivo šta pišeš, vidim kome lajkuješ komentare, ko ih lajkuje tebi. ;)

Interes je i Kosmet koji je bogat rudama zato treba, između ostalog, biti zahvalan onima koji se zalažu konkretno, u SB, da isto ostane u granicama naše države. Zato Kosmet, između ostalog, jeste argument jak kao zemlja.

Što se rudne rente tiče, da ih ne crpe oni (ili neko drugi) ne bismo imali baš nikakvu ni rwntu, a ni zaradu, jer ne posedujemo tehnologije.
Tako da treba biti ipak realan.
Verovatno su ponudili veću rwntu od Nemaca i Engleza i to je to.
Ponuda i potražnja, tržište.

To o čemu ti pišeš se ne zove podanički mentalitet već realnost.
Realnost je da su male zemlje zavisne od velikih. A sama činjenica da mi ipak uspevamo da piškimo uz vetar uprkos stravičnom pritisku sa zapada, govori u prilog tome da smo sve samo ne podanički raspoloženi.

Vučićev rečnik je uvek neprimeren, kao i ponašanje.
Seti ga se kod Klintona kad je sedeo kao debilčić i oblizivao se kad mu je odneo jedan milion od naše crkavice da pomogne kampanju Hilari u USA.
Mogla si npr. i tad da reaguješ na poniznost i blamiranje države?

Vučićev rečnik je uvek neprimeren, kao i ponašanje.
Seti ga se kod Klintona kad je sedeo kao debilčić i oblizivao se kad mu je odneo jedan milion od naše crkavice da pomogne kampanju Hilari u USA.
Mogla si npr. i tad da reaguješ na poniznost i blamiranje države?
vucic ako nema priznanicu, te pare je smotao u svoj dzep, jer kako mi da znamo da su zavrsile kod klintona? mozda jesu, ali mozda ih je ukrao vucic?!
i nije 1, vec 2 miliona, znaci, 1 je zadrzao za sebe bar... vucicu robijaces gade! sad ces da maznes milijarde, iajaoooooj! expo! gade lopovski!

imamo vec tvoju robijaksu majicu! broj xxx

U pravu si, ostali su poznati po izdašnosti. Ima BRICS da nam pomogne pa da procvetamo.
Čitam gore tvoj post oko Kosova i Metohije kako mora ostati u našim granicama. Očigledno dole nisi bila skoro.
a jel si ti glup?
nafo te bombarduje pa ti ukrade rudnike, vesli klark i madlen olbrajt glavnio vlasnici, isto i u siriji ili u libiji ili iraku, samo uzimaju naftu, osvojili, OTELI BRE!

e jel to njihovo? PA NIJE, UKRALI, SA NATOOM! MISLIS NAFO ZABOLE ZA NEKE SIFTARE? ILI SAD ZA UKRE? OTELI BRE, POLA UKRAJINE VEC JE U VLASNISTVU BLEKROKA!
A sta ti je BRICS oteo bombardovanjem?

trazito da se nato iseli, kao u africi, i da dodju rusi na kosovo!

vesli klark je lopovcina, zato nas je bombardovao, da ukrade rudnike, izmarsirati nato iz srbije!

kosovo je srbija, a aljek je siptar, izdajnik, musliu mu je otac, albanac, zato on radi i napravio je veliku albaniju, dok srbe magarci sa letecim taxi-jima, ispirajuci im pamet, rugajuci se cak!

vucicu visices judo, iZdajnice! bices obesen, pazi! neces uteci GNJIDO! SMRADE, DRAMOSERU. os da ti razbijem 3,14cku sa amerima?

Poslednja izmena:
Ne radi se samo o tome. Politički je stvar složena. Ne možeš javno sedeti na više stolica. Mi smo zvanično kandidati za EU i to ima svoje pravne osnove, potpisali smo, dobili smo puno novca tim povodom. To ti je kao da ti se udvaraju dvojica i sa jendim potpišeš veridbu, on ti da puno novca i onda pred njim dođe drugi i ti kažeš evo me, tvoja sam. Mislim, koja je to politika? Onda lepo vratiš pare i kažeš ipak neću. A ne, i tvoje pare i njegove pare.

Druga je stvar nedozvoljene patetike u političkim odnosima. Dakle, ovo kao da je Titovo vreme, a nije. Znači izjave da dugo vlada, kao da je car a ne izabran od KP Kina. Iako imaju jednu partiju, čak i tamo ima nekih izbora. Znači, ovde ima toliko gafova da je mene sramota samo da čitam. I ne znam kako neko i može da te ceni posle takvog šlihtanja.

I na kraju, i dalje mi nije jasna izjava da je ovo njihova kuća. Zna se kako se ponašaš u tuđoj kući, a kako u svojoj kući.
kad je decko dzetlmen, pristojan, prijatan, posten .................devojka ce ga prihvatiti, al ako je neko nasilnik, primitivac, drzak, nepristojan i uz to grubijan, devojka ce biti na distanci od takvog.

Kako ti , Paula, uopste imas morala a i logike da nateras devojku da odbaci pristojnog dzentlmena a da je bacis u narucje bezosecajnog nasilnika, koji ce joj doneto samo bol i patnje?
Jel ti uopste pravis razliku izmedju zapada i slobodnog sveta ?
Sto se tice naseg politickog rukovodstva, imam samo reci pohvale..........TAKO MALA ZEMLJA U SRCU EVROPE A DA NIJE U NATO I DA GAJI SIMPATIJE PREMA RUSIJI.........to moze samo Srbija, i to ne zahvaljujuci tebi ili meni, vec nasim politicarima.
Ili ti se ne svidja sadasnji status srpske politike ?

To uopšte sad nije tema. Ajmo malo da mislimo o čemu se priča.

Ako hoćeš da prekineš veridbu, uradi to javno.
kakva veridba........? ZAR TURSKA NIJE "VERENA" SA EU VEC 50 GODINA PA NISTA OD BRAKA.
Druga je prica sto ogromna vecina gradjana Srbije vise ne zeli ni da cuje za EU posle ovih samoubilackih sankcija Rusiji.
Dao bih ti savet da se drzis LjiS.........tamo si perfektna.

kakva veridba........? ZAR TURSKA NIJE "VERENA" SA EU VEC 50 GODINA PA NISTA OD BRAKA.
Druga je prica sto ogromna vecina gradjana Srbije vise ne zeli ni da c
Čiji pasoš imaš?
Sa kojim putuješ?
Ne moraš da napišeš, naravno, onako konstatujem
Mi imamo status kandidata. Deo smo fondova. Puno sporazuma. Promenili smo silne zakone.
Đelić potpisao sećam se, bila svečanost.

Potpuno je druga priča ima li to svrhe i da li neko želi ovde

Čiji pasoš imaš?
Sa kojim putuješ?
Ne moraš da napišeš, naravno, onako konstatujem
Mi imamo status kandidata. Deo smo fondova. Puno sporazuma. Promenili smo silne zakone.
Đelić potpisao sećam se, bila svečanost.

Potpuno je druga priča ima li to svrhe i da li neko želi ovde
sve je to na stetu srbije

ni jedan zajam nije na korist

ni jedna fabrika nije na korist srbije vec iskljucivo zapadnjacke bagre koja time ima deset puta manje troskove nego u usa nemackoj engleskoj

Poslednja izmena od moderatora:
kad je decko dzetlmen, pristojan, prijatan, posten .................devojka ce ga prihvatiti, al ako je neko nasilnik, primitivac, drzak, nepristojan i uz to grubijan, devojka ce biti na distanci od takvog.

Kako ti , Paula, uopste imas morala a i logike da nateras devojku da odbaci pristojnog dzentlmena a da je bacis u narucje bezosecajnog nasilnika, koji ce joj doneto samo bol i patnje?
Jel ti uopste pravis razliku izmedju zapada i slobodnog sveta ?
Sto se tice naseg politickog rukovodstva, imam samo reci pohvale..........TAKO MALA ZEMLJA U SRCU EVROPE A DA NIJE U NATO I DA GAJI SIMPATIJE PREMA RUSIJI.........to moze samo Srbija, i to ne zahvaljujuci tebi ili meni, vec nasim politicarima.
Ili ti se ne svidja sadasnji status srpske politike ?
paula i moral ?

ko pile i ajfon

Back