Quantcast

Ovo je ozbiljna ljis tema

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
20.447
Koliko vam je potrebno vremena da nekog upoznate da biste osećali slobodu da stupite u intimni odnos?

Da li vam je bitno da nekog dugo poznajete i iz nekog okruženja koje prirodno daje utisak poznanstva (škola, faks, posao, komšiluk, organizacija, sekta...) da biste se upustili u neku ozbiljniju priču?

Da li zazirete od nepoznatog? Kako se ponašate kad je neko potpuno nov 1n1?

Primordial

Domaćin
Poruka
3.911
Ja sam za otkrivanje svega i odmah ali ako pomislim da je ta osoba posebna, da zaslužuje. Nekako mi je ljepše dati sve to jednoj, nego malo po malo na 10 različitih.

Uostalom nemam šta da krijem i ne igraju mi se igrice, što ne znači da odbijam igranje, ali mi se to ne svidja.

stugots

Čovek
Poruka
27.390
Ne mora biti iz okruženja, ali svakako mi treba malo vremena da vidim da li delimo slične senzibilitete.

Kako se ponašate kad je neko potpuno nov 1n1?

U kom smislu, jesam li opušten ili ukočen i to? Ako je to, onda sam opušten, ponašam se uobičajeno kao i u bilo kom drugom razgovoru, imam iste tendencije, često tražim smešno u stvarima...

Inače, on a side note, mislim da sam zabavniji na forumu nego li uživo... ako neko uopšte misli ovde da sam zabavan lol. Znam da neki i ne misle, ali nadam se da neko i misli... elem, ne znam kako vi sebe vidite, ali ja tačno znam da nisam. Prosto ova forma mi je kao filter, omogućava mi vreme da smislim šta ću da kažem i na koji način ću to da kažem... nekad čovek ostavi komentar i ja u njemu vidim fazon tek 15 minuta kasnije. Plus nekad mogu baš sporo da pričam.

šišmirišmiš

Domaćin
Banovan
Poruka
4.727
Ne mora biti iz okruženja, ali svakako mi treba malo vremena da vidim da li delimo slične senzibilitete.

U kom smislu, jesam li opušten ili ukočen i to? Ako je to, onda sam opušten, ponašam se uobičajeno kao i u bilo kom drugom razgovoru, imam iste tendencije, često tražim smešno u stvarima...

Inače, on a side note, mislim da sam zabavniji na forumu nego li uživo... ako neko uopšte misli ovde da sam zabavan lol. Znam da neki i ne misle, ali nadam se da neko i misli... elem, ne znam kako vi sebe vidite, ali ja tačno znam da nisam. Prosto ova forma mi je kao filter, omogućava mi vreme da smislim šta ću da kažem i na koji način ću to da kažem... nekad čovek ostavi komentar i ja u njemu vidim fazon tek 15 minuta kasnije. Plus nekad mogu baš sporo da pričam.
Jeste prednost to vreme,ali ja naživo iskidam stoput bolje i brže nego ovde,ako neko misli uopšte da ja nekad kidam,nadam se misli,mislite molim vas...samo ako sam u poznatom društvu.Čim sam sa neznancem,ne ide to baš tako.Može,ali da bude i mojih tu.Zato volim da sam sa drugarima,nekad izbegavam žensko društvo,pod samoizgovorom da sam naučnik pred neverovatnim otkrićem i neću da me žene sputavaju u tome,a ustvari volim da sam sa drugarimo,da se kidamo i kakimo

stugots

Čovek
Poruka
27.390
Jeste prednost to vreme,ali ja naživo iskidam stoput bolje i brže nego ovde,ako neko misli uopšte da ja nekad kidam,nadam se misli,mislite molim vas...samo ako sam u poznatom društvu.Čim sam sa neznancem,ne ide to baš tako.Može,ali da bude i mojih tu.Zato volim da sam sa drugarima,nekad izbegavam žensko društvo,pod samoizgovorom da sam naučnik pred neverovatnim otkrićem i neću da me žene sputavaju u tome,a ustvari volim da sam sa drugarimo,da se kidamo i kakimo

Kidaš brate.

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.290
Koliko vam je potrebno vremena da nekog upoznate da biste osećali slobodu da stupite u intimni odnos?

Da li vam je bitno da nekog dugo poznajete i iz nekog okruženja koje prirodno daje utisak poznanstva (škola, faks, posao, komšiluk, organizacija, sekta...) da biste se upustili u neku ozbiljniju priču?

Nepoznato prvo par meseci analiziram, onda vidim sta cu dalje...

radyu5

Veoma poznat
Poruka
10.996

Pa ovo bolje da si postavio na pdf Žene. Svaki muškarac će ti odgovoriti da mu je potrebna jedna sekunda za stupanje u intimni odnos sa ženama.

Poruka
3.391

Koju vrstu intimnog odnosa? Seks - noć u klubu. Veza - ne duže od mesec dana.

Nebitno je da li imamo zajedničke prijatelje i da li se znamo iz viđenja. Potpuni stranci su nekad najinteresantniji.

Ponašam se kao da tu osobu poznajem sto godina jer sa svim kartama na stolu brže dolazimo do zaključka. Gubljenje vremena je najgore moguće rasipništvo.

-Jelena-

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.896

Ima ljudi sa kojima za kratko vreme osetim bliskost, kao da se vec znamo. Sudar energije i obostrana privlacnost. Tu ne treba mnogo odlagati odlazak u krevet, a i ne razumem zasto bi.
A s druge strane, sa nekima je mucno i pice popiti. Znas ono, jedva cekas kraj pa da se drugarski oprostite sa onim “cujemo se”, a u stvari i ne pomisljas vise na izlazak sa tom osobom.
Nije mi bitno da li nekoga dugo poznajem da bih se opustila, nekako mogu da osetim iz prve da li mi neko odgovara ili ne. Retko se desava da pogresim.
Ne plasim se nepoznatog, jednostavno kontrolisem situaciju i to mi daje neku sigurnost. ;)

Metronomy

Elita
Poruka
23.066

U sunce ti...poljubim, ovo je ozbiljno....ko bi se nadao...

Disko Kauč

Elita
Moderator
Poruka
20.447
Pa ovo bolje da si postavio na pdf Žene. Svaki muškarac će ti odgovoriti da mu je potrebna jedna sekunda za stupanje u intimni odnos sa ženama.
Postavio sam na Ljisu. Ne spavaju ni muškarci s kim stignu. To je mit. Prilagodljiviji su. Pritom "intima" je širok pojam. Biti intiman s nekim.ne znači nužno hebavati se. Možda je razgovor, možda je otkrivanje slabosti ili suštine nečijeg bića.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.