Quantcast

OVO JE NOVA VLADA SRBIJE - 17 RESORA, 21 ČLAN

Да ли је извршена било каква суштинска промена?

• Да

• Не

• Не знам

• Зар им је било потребно 4 године да виде катастрофу коју је ова влада чинила?

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Милица

Buduća legenda
Poruka
26.915
Nedelja, 6. Mart, 2011.| Autor: Agencija TANJUG

Vlada Srbije će imati sledeća ministarstva:
1) Ministarstvo spoljnih poslova
2) Ministarstvo odbrane
3) Ministarstvo unutrašnjih poslova
4) Ministarstvo finansija
5) Ministarstvo pravde
6) Ministarstvo poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede
7) Ministarsvo ekonomije i regionalnog razvoja
8) Ministarstvo za infrastrukturu i energetiku
9) Ministarstvo za državnu upravu, lokalnu samoupravu i ljudska i manjinska prava
10) Ministarstvo prosvete i nauke
11) Ministarstvo omladine i sporta
12) Ministarstvo zdravlja
13) Ministarstvo rada i socijalne politike
14) Ministarstvo životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja
15) Ministarstvo kulture, informisanja i informacionog društva
16) Ministarstvo za Kosovo i Metohiju
17) Ministarstvo vere i dijaspore

Sastav Vlade

1) Mirko Cvetković (DS), premijer
2) Jovan Krkobabić (PUPS), potpredsednik Vlade
3) Božidar Đelić, potpredsednik za evropske integracije
4) Sulejman Ugljanin, ministar bez portfelja
5) Ivica Dačić (SPS), MUP, prvi potpredsednik i zamenik premijera
6) Dragan Šutanovac (DS), odbrana
7) Vuk Jeremić (DS), spoljni poslovi
8) Snežana Malović (DS), pravda
9) Žarko Obradović (SPS), prosveta + nauka
10) Nebojša Ćirić (G17), ekonomija + NIP
11) Milan Marković (DS), državna uprava i lokalna samouprava + ljudska i manjinska prava
12) Milutin Mrkonjić (SPS), infrastruktura + energetika
13) Oliver Dulić (DS), životna sredina i prostorno planiranje + rudarstvo
14) Srđan Srećković (SPO), vera + dijaspora
15) Rasim Ljajić (SDPS), rad i socijalna politika
16) Snežana Samardžić, Marković (G17), omladina i sport
17) Goran, Bogdanović (DS), Kosovo i Metohija
18) Zoran Stanković (G17), zdravlje
19) Saša Dragin (DS), poljoprivreda
20) Božidar Đelić (DS), finansije i nacionalni razvoj (trgovina)
21) Predrag Marković (G17) kultura, mediji i informaciono društvo

:dontunderstand:

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
najgore je shto komsije hrvati zive jedno 5 puta bolje i jedno 5 godina blize EU a 70% njihovih podrzavaju prevremene izbore
sad nije da treba da se ugledamo na hrvate, ima boljih uzora

ali u ovom trenutku koga god u evropi da pomenete bolje zive od nas

mislim nema ko da dodje kod nas, al nek se promeni spil ili bar neka promesaju karte

medjutim kdo nas gde god se pogleda nasmejani na TVu od uva do uva, pricaju bajke i pljackaju ko mutavi i razrezuju poreze ko da imamo svi po 5k evra na mesec

srpski narod je nekad imao mnogo vishe duha
a 2000 kad se rushio cale ferardzije bilo je jedno dva puta bolje za zivot
bar zbog socijalnog mira

zaista ne kapiram shta je uradjeno zadnjih 11 godina osim priche o pederima povecavanja cena i budzenja adminsitracije i pozeza

dok pricas sta smesh to je sloboda govora kad pricas sta hoces onda je to govor mrznje

kakva bre mrznja lopovi i kakva demokratija kordoni kornjaca da stite gejeve i milioni za nasilnike shto sibaju strane studente, ah da i prodaj i ukradi drustveno pojilo

dabogda im sve sto su nakrali trebalo decu svoju da leche

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
najgore je shto komsije hrvati zive jedno 5 puta bolje i jedno 5 godina blize EU a 70% njihovih podrzavaju prevremene izbore
sad nije da treba da se ugledamo na hrvate, ima boljih uzora

ali u ovom trenutku koga god u evropi da pomenete bolje zive od nas

mislim nema ko da dodje kod nas, al nek se promeni spil ili bar neka promesaju karte

medjutim kdo nas gde god se pogleda nasmejani na TVu od uva do uva, pricaju bajke i pljackaju ko mutavi i razrezuju poreze ko da imamo svi po 5k evra na mesec

srpski narod je nekad imao mnogo vishe duha
a 2000 kad se rushio cale ferardzije bilo je jedno dva puta bolje za zivot
bar zbog socijalnog mira

zaista ne kapiram shta je uradjeno zadnjih 11 godina osim priche o pederima povecavanja cena i budzenja adminsitracije i pozeza

dok pricas sta smesh to je sloboda govora kad pricas sta hoces onda je to govor mrznje

kakva bre mrznja lopovi i kakva demokratija kordoni kornjaca da stite gejeve i milioni za nasilnike shto sibaju strane studente, ah da i prodaj i ukradi drustveno pojilo

dabogda im sve sto su nakrali trebalo decu svoju da leche

Au bre kolega, pretera ga..Pusti kletve, to je nekako radikalski..

A što se tiče komšija, teško da žive bolje..

Тихи

Zaslužan član
Poruka
114.577
Petrović uskočio umesto Đelića

Kako pišu današnje dnevne novine, novi ministar objedinjenog ministarstva trgovine, poljoprivrede, šumarstva i poljoprivrede trebalo bi da bude bivši ministar pravde Dušan Petrović.

Petrović je pronađen kao rešenje bezmalo u poslednjem trenutku, piše list Pres i navodi da je veliki broj predstavnika domaćih velikih firmi koje se bave poljoprivredom do poslednjeg trenutka tražio da se ne menjaju ni Milosavljević na čelu Ministarstva trgovine, ni Dragin kao prvo ime u Ministarstvu poljoprivrede. Dragin je povrh toga imao i snažnu podršku iz vojvođanskog dela DS-a.

Kako saznaje Pres, prvo rešenje demokrata za ovu poziciju bio je potpredsednik Vlade Božidar Đelić, međutim, on nije hteo da prihvati da vodi sada sjedinjena ministarstva poljoprivrede i trgovine.

DS kadrovska politika je stvarno urnebes z:D

Mozes misliti kakve ce fantasticne rezultate da ostvari pravnik kao ministar poljoprivrede sumarstva vodoprivrede i trgovine z:D

Pa nije ni cudo sto nam drzava propada i sto se sve raspada

Glavni baja u zemlji je skolski psiholog , koji sa ekonomijom nema nikakve blage veze .

Ministar spoljnih poslova je fizicar Jeremic

Ministar sporta diplomirana knjizevnica z:D

Ministar odbrane MASINSKI INZENJER SUTANOVAC

Ministar nauke ekonomista Djelic

I sada novi nonsens - ministar poljoprivrede i trgovine gde po osnovi treba da ide neki doktor poljoprivrede i ekonomije - je PRAVNIK :hahaha: :super:

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
Au bre kolega, pretera ga..Pusti kletve, to je nekako radikalski..

A što se tiče komšija, teško da žive bolje..
znam da je radikalski, ali je i lazarski, od svoje sirotinje da krades ne ide..

da li bi nesto promenilo pricu da sam ih pohvalio na uspeshnoj rekonstrukciji

sad cujem cvetko uzeo i finansije
el to znaci da ce ukupno odbori dnevnice, ministrastvo premijerstvo nabiti pola miliona samo u plati?
a shta sa talovima dilovima i ja ti sredim ti mi das

ma treba ih pobiti a decu im dati na usvajanje
eto to nije kletva vec plan deca nisu nista kriva ako ne slede put poganih im roditelja
ali bilo je priche npr o cvetkovim pulenima, vise po nekim odborim i javnim preduzecima a nesto ne verujem da ni ostali nisu uglavili svoje da skrecu vetar po resorima

gadi mi se ceo taj cirkus
usta ih bolela

jalaber

Zainteresovan član
Poruka
367
Zanimljivo je da samo gledas u tudje dvoriste.
Pa zato valjda ne vidis da je Zoran Krasic na primer, clan SRS, inace advokat bio u radikalskoj vladi ministar trgovine. Da je i danas predsesnik skupstinskog odbora za finansije.

Da je Natasa Jovanovic, diplomirani turisticki vodic, clan odbora za bezbednost.

Ovi slucajevi nisu retkost ni u jednoj stranci. I bice ih uvek. Pa na vlasti bio DS, SNS, SRS i li neko deseti.

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
znam da je radikalski, ali je i lazarski, od svoje sirotinje da krades ne ide..

da li bi nesto promenilo pricu da sam ih pohvalio na uspeshnoj rekonstrukciji

sad cujem cvetko uzeo i finansije
el to znaci da ce ukupno odbori dnevnice, ministrastvo premijerstvo nabiti pola miliona samo u plati?
a shta sa talovima dilovima i ja ti sredim ti mi das

ma treba ih pobiti a decu im dati na usvajanje
eto to nije kletva vec plan deca nisu nista kriva ako ne slede put poganih im roditelja
ali bilo je priche npr o cvetkovim pulenima, vise po nekim odborim i javnim preduzecima a nesto ne verujem da ni ostali nisu uglavili svoje da skrecu vetar po resorima

gadi mi se ceo taj cirkus
usta ih bolela

Ma da, razumem te. A kad pogledaš ove koji ih još uvek, pitaj Boga zašto, podržavaju i još se međusobno kolju, da im se ubiješ od smeha.
Ja sam odavno već prestala da ih kritikujem, prosto za mene nisu vredni pažnje.

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
Ma da, razumem te. A kad pogledaš ove koji ih još uvek, pitaj Boga zašto, podržavaju i još se međusobno kolju, da im se ubiješ od smeha.
Ja sam odavno već prestala da ih kritikujem, prosto za mene nisu vredni pažnje.
ma i ja cisto da ubijem koji minut nece to nista promeniti
oni sto su im obozavaoci su slepi ko islamski fundamentalisti
oni shto treba ih zamene ne zna se ko je gori
a svi se medjusobno glodju i prave nove poshasti za ovaj narod shto gace na guzi nema

sramota, samo napolje pod tudje sunce moze se covek ogreje
ovde se ne zna ko koga hebe

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
ma i ja cisto da ubijem koji minut nece to nista promeniti
oni sto su im obozavaoci su slepi ko islamski fundamentalisti
oni shto treba ih zamene ne zna se ko je gori
a svi se medjusobno glodju i prave nove poshasti za ovaj narod shto gace na guzi nema

sramota, samo napolje pod tudje sunce moze se covek ogreje
ovde se ne zna ko koga hebe
Znaš li za onu narodnu "Ko bi gore, sad je dole.."
a oni su doterali cara do duvara.
A ovi "optimisti" koji ih još uvek podržavaju ovde i okolo, da nisu žalosni bili bi smešni.

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
Znaš li za onu narodnu "Ko bi gore, sad je dole.."
a oni su doterali cara do duvara.
A ovi "optimisti" koji ih još uvek podržavaju ovde i okolo, da nisu žalosni bili bi smešni.
bash to
tragikomedija

a da su neki od poznatijih satirichara sad zivi imali bi nobela za knjizevnost svake godine
neiscrpni izvori inspiracije

vrzino kolo sve to, gordijev cvor

Life is a bich

Aktivan član
Poruka
1.689
bash to
tragikomedija

a da su neki od poznatijih satirichara sad zivi imali bi nobela za knjizevnost svake godine
neiscrpni izvori inspiracije

vrzino kolo sve to, gordijev cvor

I naš će čvor biti odrešen, ovako ili onako.
Dotakli smo dno, sada je to tako očigledno.
Treba samo sačekati, strpljen-spašen.
Uostalom i u istoriji se pokazalo kad god se desi ovakva ili slična bahatost onih na vlasti i zanemarivanje naroda desi se zaokret.

xpertbet

Iskusan
Poruka
5.686
I naš će čvor biti odrešen, ovako ili onako.
Dotakli smo dno, sada je to tako očigledno.
Treba samo sačekati, strpljen-spašen.
Uostalom i u istoriji se pokazalo kad god se desi ovakva ili slična bahatost onih na vlasti i zanemarivanje naroda desi se zaokret.
ja zaokret necu cekam, sredio papire josh koji dan i shtrafta
pola zivota mi prslo pod dahijama necu da dozvolim da prsne i druga polovina

jalaber

Zainteresovan član
Poruka
367
vasa kadrovska politika je katastrofalna

vi ne da nemate nikakve experte vi samo imate funkcionere i lopove
Ja nemam moje, ti ocigledno imas.

Po meni je budala svako ko podrzava ove na vlasti. Ali mi je jos veca budala onaj ko misli da ce bilo koja druga vlast u Srbiji nesto bitno promeniti.

Nasa politika je sastavljena od govana. A od toga se pita ne pravi.

Ono sto ja tvrdim da su svi isti. sad sto ti to ne vidis, to je vec tvoj problem.
Digao si dzevu ovde sto ce DS postaviti pravnika za ministra trgovine. A zaboravio si da je stranka koju izrazito podrzavas isto to radila. To samo pokazuje da imas dvostruke kriterijume, pa ti jedan takav slucaj smeta, a drugi ne.
A meni smetaju oba.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.719
Petrović uskočio umesto Đelića

Kako pišu današnje dnevne novine, novi ministar objedinjenog ministarstva trgovine, poljoprivrede, šumarstva i poljoprivrede trebalo bi da bude bivši ministar pravde Dušan Petrović.

Petrović je pronađen kao rešenje bezmalo u poslednjem trenutku, piše list Pres i navodi da je veliki broj predstavnika domaćih velikih firmi koje se bave poljoprivredom do poslednjeg trenutka tražio da se ne menjaju ni Milosavljević na čelu Ministarstva trgovine, ni Dragin kao prvo ime u Ministarstvu poljoprivrede. Dragin je povrh toga imao i snažnu podršku iz vojvođanskog dela DS-a.

Kako saznaje Pres, prvo rešenje demokrata za ovu poziciju bio je potpredsednik Vlade Božidar Đelić, međutim, on nije hteo da prihvati da vodi sada sjedinjena ministarstva poljoprivrede i trgovine.

DS kadrovska politika je stvarno urnebes z:D

Mozes misliti kakve ce fantasticne rezultate da ostvari pravnik kao ministar poljoprivrede sumarstva vodoprivrede i trgovine z:D

Pa nije ni cudo sto nam drzava propada i sto se sve raspada

Glavni baja u zemlji je skolski psiholog , koji sa ekonomijom nema nikakve blage veze .

Ministar spoljnih poslova je fizicar Jeremic

Ministar sporta diplomirana knjizevnica z:D

Ministar odbrane MASINSKI INZENJER SUTANOVAC

Ministar nauke ekonomista Djelic

I sada novi nonsens - ministar poljoprivrede i trgovine gde po osnovi treba da ide neki doktor poljoprivrede i ekonomije - je PRAVNIK :hahaha: :super:
Овај БУЉАВИ.........:hahaha::hahaha::hahaha: - не могу да верујем, па о том "бизМисмену" из Шапца ЈЕ МЕСЕЦИМА ПИСАЛО СВАШТА... каква црна пољопривреда и Дуца-чивијаш, каква црна трговина и Дуца-чивијаш... па ово оде све у три лепе...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.