Ovo je neverovatno

fala bogu ne vidjam ga vise :D
on u stvari voli kad devojke nose cucle i ta cuda ahah :hahaha:
bilmez

pa šta?

to i ja volim :neutral: štaviše, obožavam :neutral:

Pa dobro, moze devojka simpaticno da izgleda ako se zayebava i uzme cuclu, ali da te to pali, lecenje ybt, pod hitno... :P

A za tebe smo, Fiko, odavno provalili da si bolestan u vugla... :lol: xD

P.S> Zamisli Fiko da moras jos i pelene da joj menjas? ma bezi, puno je tu posla
 
ne razumem, ali iskreno (ozbiljan sam)

zar vam nije napaljujuće kad devojka uzme cuclu i sisa je?

ili na primer, kad stavi cuclu u vaginu (ali kad je baš vlažna), i onda je iznenada iščupa i stavi tebi u usta, ili, još bolje, samoj sebi:D

msm, mene bi to strahovito napalilo

a ima i trip da joj svršiš u flašicu, i onda ona navuče cuclu i cucla iz flašice, i gleda te u oči, dok ti vodiš ljubav s njom po drugi put, ali to samo onda kad možeš dva puta, kad smogneš snage
 
On je rekao da se pali i na pelene i valjda sve tome slicno, znaci ne samo cuclu...dakle, boles' :P

Inace, ne, ne bih voleo to da mi devojka uradi...ne znam, mozda se jednom predomislim, ali sad mi je to malo bedasto...zapravo ni ne volim nesto posebno njene " guste sokove"... :lol:

Nego, Fiko, ja bih s, da sam na tvom mestu, ozbiljno preispitao u vezi tih sexualnih zelja...bez zezanja:mrgreen:
 
ne razumem, ali iskreno (ozbiljan sam)

zar vam nije napaljujuće kad devojka uzme cuclu i sisa je?

ili na primer, kad stavi cuclu u vaginu (ali kad je baš vlažna), i onda je iznenada iščupa i stavi tebi u usta, ili, još bolje, samoj sebi:D

msm, mene bi to strahovito napalilo

a ima i trip da joj svršiš u flašicu, i onda ona navuče cuclu i cucla iz flašice, i gleda te u oči, dok ti vodiš ljubav s njom po drugi put, ali to samo onda kad možeš dva puta, kad smogneš snage

Prevrnuo mi se zeludac dok sam ovo citao :P
 
lozi te...i ja znam gomilu sadistickih linkova, i tih gluposti pa nista...a sto se tice knjige, intrigantna je, i kad ti neko kaze jao znas kakve gadosti, ti prosto moras da uzmes i vidis kakve gadosti...(film ne preporucujem ama bas nikome (moras biti bas bolestan za tako nesto), ja imam prilicno jak zeludac, al morala sam da premotavam...vise nisam gledala nego sto jesam...)
 
Upoznao sam jednu devojku preko fejsa, cetovali smo par dana, i onako, zgotivio sam je. Danas, medjutim, pocesmo da razglabamo nesto o sexu, i ona u jednom trenutku rece kako je veeeeliki sadista u erotskom smislu. E sad, isprva bih iznenadjen, pomislio sam da me ili lozi ili se pozerise bezveze. Medjutim, ispostavi se da cita 120 dana Sodome, i da je neverovatno nalozena na to. Naravno, jos uvek sam mislio da me samo tripuje, al *****, poce da mi daje neke linkove veooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooma bolesnih sajtova i slika, da mi je doslo da povracam. To je neverovatno, one slike mi se jos motaju po glavi, muka mi je. E sad, da li je moguce da je mozak jedne tinejdzerke toliko ispran takvim budalastinama, zaista ne kapiram. Da li je ovo normalna pojava, sta koji ***** jbte. Devojka je bolesna, nekako je iskulirah, a i proverio sam profil, nije klon, jer ima na desetine fotografija. A profil uopste ne odaje njen karakter, zaista sam zgrozen onim sto mi je pokazala. Ne mogu da zaspim sad, motaju mi se one slike po glavi. Da li vi mislite da je ovo normalno i uobicajeno?

Prosledi nam linkove....
A ti popij bensedin i zaspi snom pravednika..xD
 
meni je grozan...sto je mnogo- mnogo je...
a inace teme sto se tice, obicno je slucaj da (kada su te stvari u pitanju) sto se vise lozi na to i prica o tome to je veci pozer...oni sa pravim sklonostima ne stavljaju to na razglas...delaju, ne pricaju...
 
naravno da se ne palim na devojke koje nose pelene, ne vidim šta je izazovno u tome

jedino što sam još zamišljao, a vezano je za tu temu, jeste vodjenje ljubavi sa devojkom u dečijem krevetiću (onom sa drvenim rešetkama)

tj. ona leži u krevetiću raširenih nogu i dahće, a ja... you know

bejbisiterka trip, ili sasvim obična devojka

snikers - ja smatram da ne treba obuzdavati takve erotske misli, to je potpuno normalno, bar za naše godine ;)

pozdrav
 
sto kaze jedan moj drug ako hoces da nekom skrenes bolesne misli takve sadrzine ili sl. lepo ga sadisticki prebijes ,polomis joj nesto ,prste,nogu ,izbijes zube ,vezes za drvo i sl ....i da vidis kako sadizam nema vise primarnu ulogu u njenom zivotu. zato ljudi kazu kada hoces nekog da vratis na pravi put ,psihicki ...batina je iz raja izasla. Ljudi u ovom postu ima doza humora ali verujte da ima istine
 

Back
Top