Quantcast

Ovo je neverovatno

911s [SK]

Poznat
Poruka
9.267
Pa muškarcima je uvek zanimljivo da iznose seksualne fantazije pred ženskim svetom, ali pošto često ili nemaju adekvatnu žensku publiku ili nemaju adekvatnu količinu muda da to rade onda dodju tamo gde to mogu, al bez posledica, a i tu je i ono "baš me briga šta kažem kad me niko ne zna". Kolizija sa samim sobom.

Funny!

Buduća legenda
Poruka
37.524
Ja redovno pricam perverzije pred zenskim svetom, bedak je sto mi svaka kaze da sam perverzan, a kad se ona usudi da nabraja...neke djevojke su daleko perverznije od vecine muskaraca...:lol:

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
Crkla sam od smeha na ovako bolesnoj temi...:zcepanje: Milslim da je postavljač pobegao glavom bez obzira jer je shvatio da ovde ima još većih ludaka od te devojke o kojoj razglabamo, tj. ona je ovde sporedna stvar...:whistling:

[Ne_Vazim_Se]

Iskusan
Poruka
5.461
ako neces ti,daj meni link od profila. Samo da je negde iz moje blizine,ja se ne gadim osim ako nije pisanje i sranje u usta. :D
Ne shvatam u cemu je problem ako nije jedno od ovog dvoje?
To bre tebra tako traba svaka chast. :D

Al' ako ipak fejlujesh broj ili link znash kome da prosledish. :mrgreen:

na tom facebook-u prodaju drogu...rekla meni baba...
Hehe... mozda deluje smeshno al' da samo znash koliko se droge proda preko fejsa. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.