OVO JE KLAN ROCKERA !!!

Ova tema je otvorena da bi se pluvalo po narodnjacima i stitile rock legende.
Da su legende, jesu i bas me briga za vase misljenje o sakupljanju prasine ili sta ti ja znam.
Ja sam samo nabrojala neke od grupa meni omiljene sto ne znaci da one koje vi volite a ticu se rocka,nisu.
Tako da ne zelim da se medjusobno svadjamo nego da dokazemo da je narodna muzika kicheraj i zaglupljivanje.
OVO JE TEMA SAMO ZA ROCKERE KOJU GOD GRUPU SLUSALI
A NE ZA SELJACINE KOJI SLUSAJU TAJ KICH OD NARODNJAKA!!!
zato svi odjebite
a rockerima i metalcima zelim dobrodoslicu

Prilozi

• d035.gif
    d035.gif
    3,8 KB · Pregleda: 37
a...znachi mrzimo kich. pa to nije narodna nego turbo folk ***** sta vec ***** li ga

ne prljaj narodnu...

koja frakcija metalaca - heavy/power ili ded/blek/sta vec?

nije svejedno....

upravo sam ischupao zeppeline iz arhive...ebo ih - whole lotta love ;D

georg onill, billy branch
jazz, blues, rock and reaggeee, muzika koja ima dushu..neshto stvarno i zhivo, ...neshto zbog chega si srecjan shto postojish,...a kad chujem ovaj turbo folk koji ni za shta drugo ne sluzhi nego za hipnotisanje mase, ionako vecj koja ne zna shta cje sa sobom, dodje mi da se ubijem, neshto odvratnije u zhivotu nisam chula...
i nije mi jasno, stvarno mi nije jasno kako to neko mozhe da slusha u slobodno vreme, na shta li taj chovek mora lichhiti....

SweetChildOfMine:
Ne dajte da omalovazavaju i pljuju nase muzicko opredeljenje za koje smatram da je najbolje i neprevazidjeno! :shock:
Ovde mozete da ispljujete sve koji slusaju narodnjake i kazete sve sto vam lezi na srcu! :twisted:
Kako neko moze da dira Gunse,Rolling Stone-se, Deep Purple, Pink Floyd, Aerosmith i ostale koji su preteca rock'n'roll-a!? :x
Ovo je pobuna!!!
Svi za jednog , jedan za sve!!!
ROCKERI PODIGNITE GLAS!

(Ja iako slusam reggae, veoma cenim i postujem rock muziku i ne dozvoljavam da je neko sputava i vredja pa sam s'toga resila da sj_b_m narodnjacine! Zato mi pomozite! Unapred hvala, vasa - jednim delom srca rockerka!) :)
Dušo, neko te opasno zaebo.
Nisu oni preteča Rocknemtiga, ali su svakako preteča Hard Rocknemtiga. 8)

VisionOfDisorder:
Dobra si...
Znash taj pederski Aerosmith moze samo da dodje i da oriba patos u kuci Tome Zdravkovica.

Nego, shto reche bundeva... pretecha? G'n'R? Hehe.... Svashta.

Inache, ako ne znash... rock je mrtav, tu negde se upokojio sa pankom. Muzika za ljude iz proshlog veka. Dobra, ali mrtva.
o ne... Pa dA! Van Gogh odrzava rock u zivotu! I THE HIVES!
Je'l da se zezamo i da kazemo da su ovo pristojne grupe.
Kako da ne.
VAN GOGH?!? CISTA KOPIJA EKV-A

Back