Overi-o-la

Nemanja Jah

Primećen član
Poruka
625
Danas bas sedim sa nekom ekipom starom,iskupili se posle mnog,mnogo vremena...i pricamo tako neke gluposti...i slucajno krene prica o starim likovima kojih nigde nema...vecina njih je umrlo od droge tj overilo.....nznm kakva je sitoacijaa u Vasim krajevima ali kod mene uzas......svi oni kul ljudi,kreativni,pametni,lepi sve njih je pojela ta droga,vidim te neke ljude...bukvalno se raspadaju........jedina stvar u glavi im je da nadju pare sa pajdo i ostale gudre pa dokle vise..>???? kakva je sitoacija u Vasem gradu????
 
naravno da ima brdo narkosa koji venu a mogli su biti ljubičice...:lol: :(

a gde živite vi gde nema narkomana? na kojoj palaneti?


(srecom?) ne znam baš puno ljudi iz neke moje neosredne okololine...


manje više droga već to - BEZNAĐE - a oni idu u paru...
 
u mom kraju sad gde zivim ja predpostavljam da ima( *** skoro se doselih ne znam mislim ima sigurno ali ne zalazim u to) a u starom kraju provereno ima i to sam se licno uverio....
 
Ovamo su uglavnom izginuli sto na motorima sto automobilima, prije nego sto su uopste dovoljno odrasli da si naruse zdravlje nekim porokom. Svi redom su daleko od sjecanja osim u stilu - nemoj da ispanes kao taj i taj.
Da ih neko nazove kreativnim/kul/pametnim je malo :neutral:
 
Danas bas sedim sa nekom ekipom starom,iskupili se posle mnog,mnogo vremena...i pricamo tako neke gluposti...i slucajno krene prica o starim likovima kojih nigde nema...vecina njih je umrlo od droge tj overilo.....nznm kakva je sitoacijaa u Vasim krajevima ali kod mene uzas......svi oni kul ljudi,kreativni,pametni,lepi sve njih je pojela ta droga,vidim te neke ljude...bukvalno se raspadaju........jedina stvar u glavi im je da nadju pare sa pajdo i ostale gudre pa dokle vise..>???? kakva je sitoacija u Vasem gradu????

Brate, stara prica....zivim u kraju koji je nekad bio najjaci kraj u ovom malom gradu...valjda su se zbog toga stariji prokurcili pa je vecina njih pocela da se drogira... Pre smo mi mladji znali i gde stekaju vutru, al' ***...
Mada, vecina njih nije losa, iako se drogiraju, dobri su momci...a neeki od njih su poceli cak da se skidaju sa dopa...
A dobro je to sto nikad nisu radili "ono" pred nama mladjima i nikad nam nisu to ponudili....stavise, par njih nas savetuje kako je stetno pusiti, piti i sl...:lol:
 
Danas bas sedim sa nekom ekipom starom,iskupili se posle mnog,mnogo vremena...i pricamo tako neke gluposti...i slucajno krene prica o starim likovima kojih nigde nema...vecina njih je umrlo od droge tj overilo.....nznm kakva je sitoacijaa u Vasim krajevima ali kod mene uzas......svi oni kul ljudi,kreativni,pametni,lepi sve njih je pojela ta droga,vidim te neke ljude...bukvalno se raspadaju........jedina stvar u glavi im je da nadju pare sa pajdo i ostale gudre pa dokle vise..>???? kakva je sitoacija u Vasem gradu????

Pa kad ne znaju sa drogama .

Ne verujem da su svi bas tako lako overili . Za to je potrebno predoziranje , a nije to tako lako a ni jeftino :mrgreen: .
 
Ovde moje društvo duva, ali ono, ne znam da li ne--
A ima, ima narkomana.
Ali malo ima i njih, i nisu ono došli do toga da umru sad... mislim, propaliteti su sve to, ne interesuju me.
 
Ima takvih primera dosta u mom gradu, nazalost. Ljudi kojima sam se divila ko klinka, koji su za mene bili glavne face u gradu sada su na dopu a ima i onih koji su tragicno zavrsili. Izgleda da takve osobe nisu imale dovoljan motiv tj. podsticaj da nesto naprave u zivotu jer su uvek vazili za najlepse, najpametnije, najkul ljude i valjda su mislili da je to vecno, ne znajuci da covek mora da napreduje da ne bi isao unazad...
Mnogo mi je zao tih ljudi jer su uglavnom bili kreativni ljudi i veliki potencijali za muziku, pisanje pa cak i sport. :neutral:
 
Ovamo su uglavnom izginuli sto na motorima sto automobilima, prije nego sto su uopste dovoljno odrasli da si naruse zdravlje nekim porokom. Svi redom su daleko od sjecanja osim u stilu - nemoj da ispanes kao taj i taj.
Da ih neko nazove kreativnim/kul/pametnim je malo :neutral:

Kao sto sam rekao,oni su bili kul,kreativni i ostalo ali droga ih je pojela...kontas sta sam napisao. Mnogo je ih umrlo ali mnogo... Fazon je taj svi ti koji sada duvaj i mesle da je to extra na kraju ce doci do Heroina i tu je prica zavrsena!
 
Ima takvih primera dosta u mom gradu, nazalost. Ljudi kojima sam se divila ko klinka, koji su za mene bili glavne face u gradu sada su na dopu a ima i onih koji su tragicno zavrsili. Izgleda da takve osobe nisu imale dovoljan motiv tj. podsticaj da nesto naprave u zivotu jer su uvek vazili za najlepse, najpametnije, najkul ljude i valjda su mislili da je to vecno, ne znajuci da covek mora da napreduje da ne bi isao unazad...
Mnogo mi je zao tih ljudi jer su uglavnom bili kreativni ljudi i veliki potencijali za muziku, pisanje pa cak i sport. :neutral:

E,o tome ja pricam!!!
 
Kod mene ovamo ih ima dosta, stalno slusam te ovaj se drogira, onoga poslali na lijecenje itd. Prosle godine je od droge umro momak s kojim sam se druzio kao klinac. Odao se losem drustvu, pa dalje da ne nastavljam. Bez obzira sto je on s time vec sebi zapecatio sudbinu, bilo mi ga je zao :(

Tako da se cuvajte toga.

A opet, sto kaze unsaie, mnogo ih vise gine na motorima i automobilima :neutral:
 
Kao sto sam rekao,oni su bili kul,kreativni i ostalo ali droga ih je pojela...kontas sta sam napisao. Mnogo je ih umrlo ali mnogo... Fazon je taj svi ti koji sada duvaj i mesle da je to extra na kraju ce doci do Heroina i tu je prica zavrsena!
kako se kaze.... samo mrtve ribe i govna plutaju
da je bilo tu iceg kvalitetnog
bila bi druga prica

a tebi svaka cast kim se bavis :neutral:
 

Back
Top