overclock

rajkec

Aktivan član
Poruka
1.674
Imam GF 4 na 64mb pa sam u biosu video nesto kao overclock-ovanje ali se nisam usudio da diram. Smem li da povecam na 128 i da li je to ok ili ne?
ako nesto znaci konfiguracija

AMD Athlon 2400+ XP
Asus a7v8x-x
Graficku sam naveo gore
maxtor 80 GB
512 ram-a
 
To sto si video u biosu nije overclockovanje!!!
Radi se o sistemskoj memoriji (ram) koja ce se koristiti u slucaju da ponestane grafickoj njene memorije...
 

Back
Top