Ove jeseni FB sve prebacuje na Timeline

Poruka
19
Svi koji do sada nisu dobrovoljno prešli na novi način prikazivanja profila na Facebooku, Timeline, to će morati da učine uskoro.​

downloadcopyp.png

TechCrunch prenosi da će korisnici biti automatski prebačeni na Timeline ove jeseni.

Korisnicima će, kao i u slučaju dobrovoljnog prelaska, biti omogućen sedmodnevni period u kom mogu pregledati svoje stare postove, pre nego što budu svima vidljivi

Facebook Timeline je prvi put predstavljen u septembru prošle godine, a kao opcija je lansiran početkom decembra.

Da li ste se već prebacili na Timeline ili ćete sačekati momenat kada to budete morali da učinite?

Fejsbuk profili će drugačije izgledati zahvaljujući fotografijama koja će se na zidu pojavljivati dosta krupnije nego do sada.

Na vrhu stranice će biti tri nova taba pod nazivima "Vaše fotografije", "Fotografije" i "Albumi". Fotografije će biti i veće i boljeg kvaliteta, a biće i mnogo jednostavnije za editovanje. Samo laganim prelaskom miša preko jedne od njih biće moguće lajkovati, editovati ili izdvojiti sliku.

news_37294.jpg

shot2-highlight311.png

Ja sam sam sebe zeznuo pre jedno 5-6 meseci. Otišao sam na profil sa timeline-om baš da vidim kako je to, i u gornjem desnom uglu mi je pisalo ''Saznaj više'', kliknuo sam tu, mislio sam da će da mi prikaže informacije o timeline-u. Međutim tim klikom sam napravio sebi timeline. Nisam mogao nikako da odustanem samo sam imao opciju ''Publish timeline''..

Da znam, ****** su i mene prebacili pre nekih nedelju dana... Koje sranje. Sada moze svako da procita gluposti koje sam pisao pijan pre par godina :(

Можеш и овде да изабереш опцији да нико не види осим тебе, као на старом Профилу.

И мене су пребацили пре пар дана. :roll:

Ja sam sam sebe zeznuo pre jedno 5-6 meseci. Otišao sam na profil sa timeline-om baš da vidim kako je to, i u gornjem desnom uglu mi je pisalo ''Saznaj više'', kliknuo sam tu, mislio sam da će da mi prikaže informacije o timeline-u. Međutim tim klikom sam napravio sebi timeline. Nisam mogao nikako da odustanem samo sam imao opciju ''Publish timeline''..

Класична навлакуша. :( Смучили су ми се, а и иначе ми је Анонимус идол. :zcepanje:
Било би добро да он то сруши :zper: једном за сва времена, а да неко у Србији нешто паметније у том фазону смисли. :D

Класична навлакуша. :( Смучили су ми се, а и иначе ми је Анонимус идол. :zcepanje:
Било би добро да он то сруши :zper: једном за сва времена, а да неко у Србији нешто паметније у том фазону смисли. :D

Evo maska za tebe :D

Poslednja izmena:
Pa naravno da sam probao....Prvo isključi timelineremower pa restartuj browser, pokreni ga ponovo,uđi na fb i ponovo ga aktiviraj...

Не знам ја то сама да урадим, то је за мене шпанско село! :aha: :(
А да ми блокира - блокира, тако да сам опет морала да се вратим на временску линију. :roll:

Ja sam prošlog meseca ušla tamo posle duže vremena i vidim mala slika koja mi je godinama bila na profilu izgleda tako da mo'š piskele da izbrojiš. Samo sam je obrisala. Videh da polovina ljudi takođe nema više nikakvu sliku...
Videla sam da pominju to TIMELINE ali nisam zagledala o čemu je zapravo reč ali u svakom slučaju, videh sad - glupost.

Korisnicima će, kao i u slučaju dobrovoljnog prelaska, biti omogućen sedmodnevni period u kom mogu pregledati svoje stare postove, pre nego što budu svima vidljivi

Facebook Timeline je prvi put predstavljen u septembru prošle godine, a kao opcija je lansiran početkom decembra.

Da li ste se već prebacili na Timeline ili ćete sačekati momenat kada to budete morali da učinite?

Jel mu to znači da će postovi biti vidljivi (fotke sam odavno pobrisala) i onima koji mi nisu na fr. listi iako je podešeno da mogu samo prijatelji?

Back