ovde poželite

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
A Beti želim mnogo razloga za :D
Želim da je taj neko njen razmazi do ludila, da postanje prava njanjava žena - bar u ovoj jednoj godini, pa posle kako joj se svid - da ima sve ono što je sama sebi poželela + ovo što sam ja poželela za nju.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Nego Beti mi je baš trip, šta čovek može njoj da poželi...
Ja sam joj poželela da bude razmažena ali ne mogu da je zamislim kao takvu...
a ONO, nema šanse - još... nekako ne verujem da bi je to sada činilo srećnom, možda za godinu, dve...Šta misliš mačkice?

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Misliš... to, sada... a očekivala je da u Novoj godini samo promeni kalendar na zidu...
Da, to bi je iznenadilo - baš.
hi hi hi...

Nego, da pripazimo šta joj želimo, ebaće nam mater ako se ostvari :lol: :lol: :lol:

Nina2

Domaćin
Poruka
4.676
avesic:
no dobro ------- šta želite sebi za novu godinu ,,,,

Srecu. Kratko i jasno. Da budem srecna kao i ove 2005te. Sreca kao pojam onda prekriva sva polja, zdravlje, ljubav, posao. Jer ako bilo koji od tih nije kako treba, nisi srecan. Jednostavno :lol: Dakle, zelim sama sebi osmeh tokom citave sledece godine i srecu u srcu.

S

Struja

Gost
avesic:
antiristo drugarice ??? ,, pa kako si mi ti danas
evo je!
eh danas za danas juce ko zna?
nema od onog tvog krredita za stan nista, ako zavisi od povecanja plate.gledala ja u plecku generalnom! odmah da ti kazem da se ne nadas za dz.umesto toga smisli nesto realnije.vidi me, sto sam se uozbiljila kao da dajem prognozu za tv.

alexandrra

Aktivan član
Poruka
1.488
Zelim ,kao sto vec negde napisah, da zavrsim fax, da jos jednom polozim vozacki (ili jos bolje da pocnu da priznaju ovde SSG vozacke), jedno egzoticno putovanje, posao sa vise izazova i vecom platom, naravno da budem zdrava kao i citava moja porodica...

Giovanna

Iskusan
Poruka
6.617
Zelim da:
1.Budem zdrava
2.Polozim npr 6 ispita sledece godine
3.Obidjem prijatelje koje nisam videla skoro godinu i po
4.Dobijem gratis avionske karte gde pozelim na 5 godina
5.Zaljubim se jakoooooooooooo!

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Želim si malo zdraviji život. I malo zdravije navike. I malo uspeha na faksu. I nekoga da me raspameti.
A strujici... Neka ostane dosledna sebi. Pozitivno ili negativno.

S

Struja

Gost
Lexa:
Želim si malo zdraviji život. I malo zdravije navike. I malo uspeha na faksu. I nekoga da me raspameti.
A strujici... Neka ostane dosledna sebi. Pozitivno ili negativno.
o lexa iznenadila si me!pozitivno.hvala.
hocu, ma sta to znacilo.ne brini za mene,samo malo izmisljam kada mi je dosadno.
ja tebi zelim to poslednje sto si pozelela.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.