"OVAKVOM IGROM PROTIV NORVEŠKE? TEŠKO!" Legende srpskog fudbala prokomentarisale remi sa Ukrajinom

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
77.206
"OVAKVOM IGROM PROTIV NORVEŠKE? TEŠKO!" "Pokvarili smo radovanje"! Legende srpskog fudbala prokomentarisale remi sa Ukrajinom (VIDEO)
AUTOR: Alo.rs/ F.R. - Miloš Dreković DATUM I VREME: 17.11.2019. 17:20

Dragan Džajić i Stanislav Karasi su saglasni u jednom - šteta za protraćeno vođstvo.

Srbija - Ukrajina


- Danas je bilo bolje nego protiv Luksemburga. Šteta je što je pao ovaj gol, psihološki pre svega. Bolje za moral ekipe da smo dobili sa 2:1 - rekao je čuveni Dragan Džajić.

Njegov saigrač iz Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije Stanislav Karasi je pohvalio Aleksandra Mitrovića:

- Iako danas igra nije bila za njega, izborio se. Imali smo situaciju da se radujemo, ali eto... Pokvarili smo svoje radovanje - istakao je Karasi, uz prognoze susreta sa Norveškom u Ligi nacija.

- Vrlo mutne. Juče sam gledao Norvešku i sa ovakvom igrom, biće vrlo teško.

https://www.alo.rs/sport/fudbal/pok...ntarisale-remi-sa-ukrajinom-video/266203/vest
 
Pa ako Tumba pogleda imalo ono sto je Muslin radio sa tom istom ekipom ; nece biti problema
Muslin je malo zategao odbranu ali na sredini i napadu je sve zavisilo od Tadica i Mitrovica,kada su oni zatvoreni nema nas nigde...
Ovi posle njega ni to nisu u mnogucnosti da urade zato i primamo toliko golova....
Svi znaju kada zaustavis Tadica Srbija je u rangu Luksmeburga,ko na sredini moze da napravi sansu za gol sem njega Gudelj,Maksimovic,Milivojevic,Matic,nema sanse.Sve su to igraci kojima je svaka lopta u nazad i prvom igracu do sebe bez driblinga i pregleda igre i onda posle mogu da se hvale svojom statistitkom od 90% preciznih dodavanja samo sto je vecina tih dodavanja uglavnom beskorisna po ekipu.
 
A kod Hrvata je kao nesto drugacije ? Zaustavi Modrica i moze i San Marino da ih pobedi.
Reci da se salis.Ipak su bili drugi na svetu a mi nismo ni grupu prosli...
Imaju za klasu bolje igrace na skoro svakoj poziciji.
Milivojevic,Maksimovic,Gudelj,Matic vs Rakitic,Modric,Kovacic,Brozovic za pocetak a gde je ostatak ekipe.
On nasih kod njih bi mogao da igra Tadic,Milenkovic i mozda jos Mitrovic....
 
Reci da se salis.Ipak su bili drugi na svetu a mi nismo ni grupu prosli...
Imaju za klasu bolje igrace na skoro svakoj poziciji.
Milivojevic,Maksimovic,Gudelj,Matic vs Rakitic,Modric,Kovacic,Brozovic za pocetak a gde je ostatak ekipe.
On nasih kod njih bi mogao da igra Tadic,Milenkovic i mozda jos Mitrovic....
Ovde pricam konkretno sto se tice repke ; Rakitic mi nije bas nesto tu kad treba da se igra za repku ; Kovacic je ok ali mi je npr. Perisic veci doprinos ; svi oni mogu samo kad hoce a to sto su bili drugi ... to je vec puka sreca u nekim okolnostima ; mogli su isto tako i da ispadnu od gaucosa i niko ne bi ni pricao o njima.

Modric je motor ... masina .. te ekipe.
 
Ovde pricam konkretno sto se tice repke ; Rakitic mi nije bas nesto tu kad treba da se igra za repku ; Kovacic je ok ali mi je npr. Perisic veci doprinos ; svi oni mogu samo kad hoce a to sto su bili drugi ... to je vec puka sreca u nekim okolnostima ; mogli su isto tako i da ispadnu od gaucosa i niko ne bi ni pricao o njima.

Modric je motor ... masina .. te ekipe.
Gomila gluposti,za nase veznjake svi su klasa, za nas su trenutno druga dimenzija....
Srecu treba zasluziti,sta mislis zasto nas sreca nikada ne pogleda i uspemo da prodjemo grupu?
Zato sto nemamo kvalitet vec smo prosek i takvi su nam i rezultati....
 
Gomila gluposti,za nase veznjake svi su klasa, za nas su trenutno druga dimenzija....
Srecu treba zasluziti,sta mislis zasto nas sreca nikada ne pogleda i uspemo da prodjemo grupu?
Zato sto nemamo kvalitet vec smo prosek i takvi su nam i rezultati....
Sreca prati hrabre ; to stoji .. Hrvati igraju srcem dok mi igramo ... da sad ne psujem .. bicu fin
 
Šta je sve potrebno da se desi i koliko propalih ciklusa i poniženja da bi ljudi shvatili da to nije nikakva loša sreća ili raspored zvezda nego brutalna realnost da mi dve decenije kvalitetom pripadamo trećoj kategoriji reprezentacija koju tu i tamo usere neko svetsko prvenstvo kada se kockice poslože. To je to.
 
Šta je sve potrebno da se desi i koliko propalih ciklusa i poniženja da bi ljudi shvatili da to nije nikakva loša sreća ili raspored zvezda nego brutalna realnost da mi dve decenije kvalitetom pripadamo trećoj kategoriji reprezentacija koju tu i tamo usere neko svetsko prvenstvo kada se kockice poslože. To je to.

Zar ta sreca kad se kockice sloze nije sreca o kojoj pricamo ?
Pa pogledaj nase mladje generacije ; SP .. pa EP ... pa ... jbg ... mladez hoce da igra a onda im para udari u glavu i nece vise da igra za Tumbu, Muslina, Antaru i tako dalje
 
ODLAŽE SE SRBIJA - NORVEŠKA?! "Orlovima" se baš ne da! Upitan odlazak reprezentacije na Evropsko prvenstvo!
AUTOR: Alo.rs/M.D DATUM I VREME: 28.02.2020. 22:24


0
Predsednik Međunarodne fudbalske federacije (FIFA), Đani Infantino rekao je danas da igranje utakmica bez prisustva navijača nije dugoročno rešenje, nakon što je epidemija koronavirusa napravila veliku pometnju u organizaciji sportskih događaja!

Fudbaleri Srbije
Fudbaleri Srbije, Foto: EPA
Drugi uzastopni vikend pojedine utakmice u italijanskom fudbalu, uključujući i veliki derbi između Juventusa i Intera, igraće se pred praznim stadionima, u pokušaju da se spreči širenje virusa.
"Mislim da dugoročno nije održivo igrati utakmice pred praznim stadionima. Svaki organizator takmičenja na kraju mora da odluči šta je najbolje. Kratkoročno, (bez navijača) to može biti rešenje, kako bi se nastavila takmičenja. Ali, ne možete zamisliti da se igra nekoliko meseci takmičenja bez publike" - rekao je Infantino uoči sastanka sa čelnicima fudbala u Severnoj Irskoj.

Na reprezentativnom nivou, planirane su utakmice u martu, uključujući i prijateljski meč Italije i Engleske.

Utakmice ragbista Italije i Irske su već otkazane, posle zahteva vlade u Dablinu. U Engleskoj Premijer ligi, klubovi su veoma oprezni, ali se utakmice igraju prema rasporedu. Upitan da li će reprezentacije igrati u martu, Infantino je odgovorio:

"U ovom trenutku ništa ne bih isključio" - rekao je Infantino, a zatim nastavio:

"Nadam se da nikada nećemo ići u tom pravcu... Ne možemo potceniti situaciju i reći da je to ništa, ali ne smemo preterano da reagujemo i da paničimo. Moramo da sledimo uputstva koja su dali nadležni" - naveo je Infantino, a prenosi "Informer"

https://www.alo.rs/web/push/notifikacija/291887/vest
 
Zabranjujemo, Norvežanima da postoje, državno! Partizan je pobedio norveški klub prethodnog leta, Mi smo terastrijalna vlast, ako rivali tvrde crkvenu. Ili oni, pa, i, danci, bugari, odšteta, za JUGoslavija?!
A, zbivanja, u vezi BG-Srbo-Ruso-CG, I kompanija,.. zavrzlama, sprega, Naša strana Mediteran-Balkan, podržava, kao put zdravlja.
 

Back
Top