Tokom cele emisije nijedna ozbiljna rečenica, samo šale i cerekanja publike.
U jednom trenutku govoreći o dobrovoljcima koje šalje na ratište on kaže :
"evo govore da im ja dajem neke pilule od kojih ne moraju pet dana ni da spavaju, ni da jedu, nego samo da kolju... i evo sad su usavršili tehnike klanja, sad kolju zarđalom kašikom tako da se na autopsiji ne može utvrditi da li je žrtva zaklana ili umrla od tetanusa".
Da li je moguće da je neko toliko glup da ovo ne shvati kao crnohumorni sarkazam na priče o njegovim dobrovoljcima????
Način na koji je ova rečenica izvrnuta i protumačena kao poziv na klanje, pa potom iskorišćena za daljnu produkciju mržnje i anti - srpsku histeriju je zaista za proučavanje metoda gebelsovske propagande u ratovima devedesetih. Nekima ni nakon skoro 4 decenije nije dosta starih trikova i davno prežvakanih laži.