Ovako je govorio Seselj

images
 
Tokom cele emisije nijedna ozbiljna rečenica, samo šale i cerekanja publike.

U jednom trenutku govoreći o dobrovoljcima koje šalje na ratište on kaže :

"evo govore da im ja dajem neke pilule od kojih ne moraju pet dana ni da spavaju, ni da jedu, nego samo da kolju... i evo sad su usavršili tehnike klanja, sad kolju zarđalom kašikom tako da se na autopsiji ne može utvrditi da li je žrtva zaklana ili umrla od tetanusa".

Da li je moguće da je neko toliko glup da ovo ne shvati kao crnohumorni sarkazam na priče o njegovim dobrovoljcima????

Način na koji je ova rečenica izvrnuta i protumačena kao poziv na klanje, pa potom iskorišćena za daljnu produkciju mržnje i anti - srpsku histeriju je zaista za proučavanje metoda gebelsovske propagande u ratovima devedesetih. Nekima ni nakon skoro 4 decenije nije dosta starih trikova i davno prežvakanih laži.
 
Tokom cele emisije nijedna ozbiljna rečenica, samo šale i cerekanja publike.

U jednom trenutku govoreći o dobrovoljcima koje šalje na ratište on kaže :

"evo govore da im ja dajem neke pilule od kojih ne moraju pet dana ni da spavaju, ni da jedu, nego samo da kolju... i evo sad su usavršili tehnike klanja, sad kolju zarđalom kašikom tako da se na autopsiji ne može utvrditi da li je žrtva zaklana ili umrla od tetanusa".

Da li je moguće da je neko toliko glup da ovo ne shvati kao crnohumorni sarkazam na priče o njegovim dobrovoljcima????

Način na koji je ova rečenica izvrnuta i protumačena kao poziv na klanje, pa potom iskorišćena za daljnu produkciju mržnje i anti - srpsku histeriju je zaista za proučavanje metoda gebelsovske propagande u ratovima devedesetih. Nekima ni nakon skoro 4 decenije nije dosta starih trikova i davno prežvakanih laži.
Postoje dvije vrste propagandista koji pišu loše o drugima.
Jedni su pismeni, suptilni, oslanjaju se na dio dokumenata i jedan dio laži i podmetanja, izvrtanja smisla i konteksta ali uglavnom pišu lažne zaključke izvedene iz činjenica.



Druga vrsta propagandista je zatucana, neuka i nepismena sirovina koja čak i debilizme koristi kao antisrpsku propagandu kao što je ovaj postavljač teme.

Njih ne zanima čak ni elementarna logika sa kojom dolaze u sukob jer oni i ne znaju šta je to elementarna logika. Sigurno bi rekli da je to neki dio automobila kada bi ih pitali za značenje pojma. A ti pomonješ sarkazam koji oni ne znaju ni napisati kao riječ.
 
Da se podsjetimo kako se stvarao mit o Velikoj Srbiji i hrabrim cetnicima:

Citav intervju je jako zanimljiv za nasu cacad:
https://www.youtube.com/watch?v=Y5g8YifGqiA
Dobrovoljci Srpske radikalne stranke (SRS), poznati kao "šešeljevci", počinili su ratne zločine tokom 1991. i 1992. godine na područjima Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Hrvatska

  • Vukovar i Ovčara: Učestvovali su u napadu na Vukovar i u masakru preko 250 ranjenika i civila na poljoprivrednom dobru Ovčara.
  • Voćin: Počinili su pokolj 45 hrvatskih civila u Voćinu u decembru 1991. godine.
  • Istočna Slavonija: Delovali su na širem području Baranje, Belog Brda i okolnih mesta.
Bosna i Hercegovina

  • Višegrad: Učestvovali su u etničkom čišćenju i ubistvima stotina bošnjačkih civila.
  • Zvornik: Smatra se jednim od glavnih mesta gde su vršili masovna ubistva, mučenja i proterivanja.
  • Bosanski Šamac: Preuzeli su kontrolu nad opštinom i vršili zločine u logorima i okolnim selima (npr. masakr u Crkvini).
  • Sarajevo i Hercegovina: Terete se za zločine na širem području Sarajeva (Vogošća, Ilijaš, Grbavica) i u dolini Neretve (Uborak i Sutina).
 
Dobrovoljci Srpske radikalne stranke (SRS), poznati kao "šešeljevci", počinili su ratne zločine tokom 1991. i 1992. godine na područjima Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Hrvatska

  • Vukovar i Ovčara: Učestvovali su u napadu na Vukovar i u masakru preko 250 ranjenika i civila na poljoprivrednom dobru Ovčara.
  • Voćin: Počinili su pokolj 45 hrvatskih civila u Voćinu u decembru 1991. godine.
  • Istočna Slavonija: Delovali su na širem području Baranje, Belog Brda i okolnih mesta.
Bosna i Hercegovina

  • Višegrad: Učestvovali su u etničkom čišćenju i ubistvima stotina bošnjačkih civila.
  • Zvornik: Smatra se jednim od glavnih mesta gde su vršili masovna ubistva, mučenja i proterivanja.
  • Bosanski Šamac: Preuzeli su kontrolu nad opštinom i vršili zločine u logorima i okolnim selima (npr. masakr u Crkvini).
  • Sarajevo i Hercegovina: Terete se za zločine na širem području Sarajeva (Vogošća, Ilijaš, Grbavica) i u dolini Neretve (Uborak i Sutina).
Шта је то за ваш понос -Павелића и Степинца - који су заробљене цивиле геноцидисали до последњег?
 
I hitler je prvo potpalio čobane :mafijas:
Хитлер је прво ботовао за Јевреје, који су га довели на власт, док сви нису почели да га хвале у Европи за унијаћење свих у босански лонац...

А онда се дочепао војске и полиције
 
Tema bi trebalo da bude o tome kako je izmišljena Šešeljeva izjava izvrnuta i tako izvrnuta i morbidno protumačena milion puta ponovljena i iskorišćena za daljnu produkciju mržnje, anti-srpske histerije i propagande. To je mehanizam delovanja crne ratne propagande koji se može proučavati.

Botine u službi ovakve crne propagande se aktivirale misleći da treba da dokazuju koga je Šešelj sve vređao ili šta su radili njegovi dobrovoljci kao da neko tvrdi da je Šešeljevo ponašanje primer bontona, a njegovi dobrovoljci majke Tereze.
 
Tema bi trebalo da bude o tome kako je izmišljena Šešeljeva izjava izvrnuta i tako izvrnuta i morbidno protumačena milion puta ponovljena i iskorišćena za daljnu produkciju mržnje, anti-srpske histerije i propagande. To je mehanizam delovanja crne ratne propagande koji se može proučavati.

Botine u službi ovakve crne propagande se aktivirale misleći da treba da dokazuju koga je Šešelj sve vređao ili šta su radili njegovi dobrovoljci kao da neko tvrdi da je Šešeljevo ponašanje primer bontona, a njegovi dobrovoljci majke Tereze.
Острашћене будале увек црно виде Црње...

Бело такође
 
Хитлер је прво ботовао за Јевреје, који су га довели на власт, док сви нису почели да га хвале у Европи за унијаћење свих у босански лонац...

А онда се дочепао војске и полиције
Da.. Jevreji su zahvaljujući HITLERU (konačno) dobili svoju državu:

 

Back
Top