Quantcast

Ovaj slucaj..muci me nedeljama

dvatri4

Zainteresovan član
Poruka
353
Rekoh joj da nu napise sledece.
Javicu se tvojim roditeljima i otici cu kod njih po stvari. Taman daih upoznam....
I tras...
Kao da mu je stavila bombu u mozak..
Panika..pretnja...
Nema razloga da njih zoves ja cu ti doneti kad god i gde god hoces.
Zasto?
Pa ne treba im taj stres.
A Ja sam stres??
Onda krenuse pretnje.
Nemoj da si slucajno....
Ja gledam i ne verujem .
Ama panicni strah...sve moze ali da slucajno se ne javlja rodoteljima njegovim...jer po njega nece dobro da se zavrsi

Tako je napisao...
Ja ne znam..ajde da ima jednog roditelja i da ima 19 godina.
On ima 39

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.440
Rekoh joj da nu napise sledece.
Javicu se tvojim roditeljima i otici cu kod njih po stvari. Taman daih upoznam....
I tras...
Kao da mu je stavila bombu u mozak..
Panika..pretnja...
Nema razloga da njih zoves ja cu ti doneti kad god i gde god hoces.
Zasto?
Pa ne treba im taj stres.
A Ja sam stres??
Onda krenuse pretnje.
Nemoj da si slucajno....
Ja gledam i ne verujem .
Ama panicni strah...sve moze ali da slucajno se ne javlja rodoteljima njegovim...jer po njega nece dobro da se zavrsi

Tako je napisao...
Ja ne znam..ajde da ima jednog roditelja i da ima 19 godina.
On ima 39
То је нормално. Бесмислица. Без разлога. Устала устао на леву ногу, нешто је изнервирало типа ставио
је нешто на погрешно место. Рекао погрешну реч или она. Спотако се загрцно или чуо непријатан звук.
Због тога се људи разводе.

dvatri4

Zainteresovan član
Poruka
353
То је нормално. Бесмислица. Без разлога. Устала устао на леву ногу, нешто је изнервирало типа ставио
је нешто на погрешно место. Рекао погрешну реч или она. Спотако се загрцно или чуо непријатан звук.
Због тога се људи разводе.
Ne znam
Postaje mi sve bolesno. Cela prica.
A on je glavnni bolesnik

bmaxa

Veoma poznat
Poruka
12.440
Ne znam
Postaje mi sve bolesno. Cela prica.
A on je glavnni bolesnik
Ма цела фора је да их нађеш у моменту када. су добро расположени, уколико се није направила
нека штета типа неко је неког ударио или му нанео озбиљну штету. Родитељи ако желе да их раставе
пуне главу и наговарају кварећи и утичући и програмирајући. Онај ко нешто жели то и спроводи и намеће
своју вољу. Имам утисак да тај раскид желе његови родитељи?

dvatri4

Zainteresovan član
Poruka
353
Ма цела фора је да их нађеш у моменту када. су добро расположени, уколико се није направила
нека штета типа неко је неког ударио или му нанео озбиљну штету. Родитељи ако желе да их раставе
пуне главу и наговарају кварећи и утичући и програмирајући. Онај ко нешто жели то и спроводи и намеће
своју вољу. Имам утисак да тај раскид желе његови родитељи?
Ja ne znaam....uopste nemam pojma sta da mislim.
Ajde pratim situaciju pa cujaviti..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.