Ovaj film me je uništio... Još uvek plačem

Sensei

Master
Moderator
Poruka
64.809
"Ovaj film me je uništio... Još uvek plačem" komentar je na tviteru gledaoca Netfliksovom najnovijeg trilera Mother/Android

AASIQwN.jpg


Da li je neko stigao da gleda? Ja se spremam psihofizički...
 
Ovaj film, naučnofantastični triler u kojem glumi Kloi Grejs Morec kao buduća majka i Aldži Smit kao njen dečko, trenutno je film broj 3 na Netfliksovoj globalnoj listi najboljih 10 (engleskih) filmova.

Film Majka/Android smešten je u blisku budućnost i prati Morecov lik i njenog dečka na „njihovom iscrpljujućem putovanju dok je njihova zemlja zahvaćena neočekivanim ratom sa veštačkom inteligencijom.
 
Gledao pre neki dan. Nisam odusevljen, rekao bih da je na nekom osrednjem nivou, ili malo ispod.
Nista sto vec nije vidjeno u naucnofantasticnim/postapokalipticnim filmovima. Pritom me nije zagrejala prica nimalo, ima filmova koji me zainteresuju, cak i da razvlace vec vidjenu pricu.

Kakvo crno plakanje, ovo mora da je pisao neko ko place za svaku sitnicu :D
 
Ovaj film, naučnofantastični triler u kojem glumi Kloi Grejs Morec kao buduća majka i Aldži Smit kao njen dečko, trenutno je film broj 3 na Netfliksovoj globalnoj listi najboljih 10 (engleskih) filmova.

Film Majka/Android smešten je u blisku budućnost i prati Morecov lik i njenog dečka na „njihovom iscrpljujućem putovanju dok je njihova zemlja zahvaćena neočekivanim ratom sa veštačkom inteligencijom.
Rat sa veštačkom inteligencijom uopšte nije neočekivan.
 
Ovaj film, naučnofantastični triler u kojem glumi Kloi Grejs Morec kao buduća majka i Aldži Smit kao njen dečko, trenutno je film broj 3 na Netfliksovoj globalnoj listi najboljih 10 (engleskih) filmova.

Film Majka/Android smešten je u blisku budućnost i prati Morecov lik i njenog dečka na „njihovom iscrpljujućem putovanju dok je njihova zemlja zahvaćena neočekivanim ratom sa veštačkom inteligencijom.
objasni ti to babi na selu da je ubediš da uzme kablovsku
 

Back
Top