Quantcast

Ouran High School Host Club

CSI:Bar

Zainteresovan član
Poruka
115
Mislim da i ovaj anime zaslužuje temu, a kako je nisam mogla naći, sama sam je otvorila :)

Ouran je privatna srednja škola koju pohađaju raznovrsni bogataši - od mafijaša pa do djece uglednih preduzetnika. Haruhi Fujioka, djevojka iz siromašne porodice, ali izvanredan đak, dobija stipendiju za ovu prestižnu školu. Po dolasku, tražeći neku mirnu prostoriju, ona naleti na grupu zgodnih momaka, tačnije klub čiji je cilj da zabavlja učenice te škole. Problemi nastaju kad ona tamo slučajno obori skupocjenu vazu. Nemajući sredstava da je otplati, ona će svoj dug morati da odradi u njihovom klubu - naravno, prerušena u muškarca...

Anime ima samo 26 epizoda i mnogo je zanimljiviji nego što sam ga predstavila. Doživljava krupne promjene u odnosu na mangu, što meni lično i ne smeta.

Anna Hiwatari

Domaćin
Poruka
4.456
Odgledao sam samo prvu epizodu jednom davno. Oni su homoseksualci?
Neeee! :lol: Trebas da gledas dalje da bi video o cemu se radi ;)
Tamaki se ponasa kao princ - razmazen i previse lovley-dovey sa devojkama. Ali, sve za klub ;)
Kad bi on bio ozbiljniji onda nam Kyoya ne bi ni trebao. Meni su blizanci zakon! :D
Jedino mi se nije svidelo sto Mori-senpai nije vise progovarao :(
Inace, anime je kjut, nije lose. Animacija je isto super ;) Volela bi da bude i sezone 2

Evo jedan OHSHC amv koji mi se dopada: Mozda ce ti on pomoci, Makazont, da vidis kakav je anime dalje ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.