• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Otvoriti podcast ili ne?

Holy1

Ističe se
Poruka
2.566
Dobro veče.

Volim nauku, kulturu i umetnost. Volim pametne ljude i uzivam u razgovoru sa njima. Voleo bih to da ukonbinujem u moj buduci posao sa podcastom. Za sad, za pocetak imam samo dobru volju a sve ostalo mi fali: od opreme do prostora za snimanje i sl.

Šta vi mislite da li os toga može da se živi? Ne odmah, ali keoz koje vreme ako se dobro pokažem i budem originalan?

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
3.294
Dobro veče.

Volim nauku, kulturu i umetnost. Volim pametne ljude i uzivam u razgovoru sa njima. Voleo bih to da ukonbinujem u moj buduci posao sa podcastom. Za sad, za pocetak imam samo dobru volju a sve ostalo mi fali: od opreme do prostora za snimanje i sl.

Šta vi mislite da li os toga može da se živi? Ne odmah, ali keoz koje vreme ako se dobro pokažem i budem originalan?
Može od toga lepo da se živi. Problem je taj što je konkurancija prevelika, a svi su gosti već viđeni mali milion puta.

*pustinjakinja

Buduća legenda
Poruka
29.057
Dobro veče.

Najmanji problem su oprema i prostor. Bitnije je da si ako ne najbolji, ono približno najboljima u određenoj oblasti kojom bi da se baviš.
Što reče Dr, konkurencija je jaka. Od zaista sjajnih ljudi do običnih zabavljača tipa zadruge ( mada, ispadne nekako da takvi svugde imaju prođu ).
No nemoj da te demorališemo. Ko zna, možda je baš to tvoj put...

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
3.294
Dobro veče.

Koga bi prvog ugostio?

Doctor Master

Domaćin
Banovan
Poruka
3.294
Pa ne znam. Tek bi otvorio kanal, ns moze mi na prvom snimku neko poznat doći. Pokušao bi sa nekim manje poznatim ali interesantnim.
Počni sa nekim jutjuberom koji ima preko deset hiljada subskrajbera i manje. Preporučujem ti za početak Vule Cya. Poznati stari reper iz grupe CYA. Ima i svoj YouTube kanal Vule Cya. Verujem da bi ti on izašao u susret.

Evo jedan dobar primer kako da napraviš podkast za početak ako nemaš neki fensi stuio i skupu opremu.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.