Otvoreno pismo Vucicu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

izuzetan

Primećen član
Poruka
807
Gospodine Vucicu licno mislim da lazes da kupujes brasno i ostalo jer je to tvoja predizborna kampanja i peopaganda, ali ako kojim slucajem i kupujes za nase pare javljam ti da je Rusija objavila listu neprijateljskih zemalja i na tom spisku NEMA Srbije. Zato PRESTANI DA KUPUJETE BRAŠNO po ovakvin nenormalnim cenama koje ce da padnu cim se ovo smiri za mesec dva dana !!!

Evo te liste pa gospodine Vucicu uverite se i sami: https://rs.n1info.com/svet/rusija-objavila-spisak-neprijateljskih-zemalja-medju-njima-i-crna-gora/

Poslednja izmena:

izuzetan

Primećen član
Poruka
807
Mislis da Vucic ima vreemena da cita sve gluposti sto mu neko pise pored toga sto mora da broji silne milijarde koje je pokrao?
cita nego sta evo onomad kad sam pre dva dana JEDINI PISAO DA OVA VUCICEVA RETORIKA O KUPOVINI BRASNA IZAZIVA PANIKU MEDJU LJUDIMA SAD TO SVI OPOZICIONARI KORISTE I PRICAJU A CAK I JORGOVANKA TABAKOVIC GOVORI O PANICI . DAKLE CITAJU STA JA PISEM NEGO STA

markons82

Elita
Poruka
18.678
cita nego sta evo onomad kad sam pre dva dana JEDINI PISAO DA OVA VUCICEVA RETORIKA O KUPOVINI BRASNA IZAZIVA PANIKU MEDJU LJUDIMA SAD TO SVI OPOZICIONARI KORISTE I PRICAJU A CAK I JORGOVANKA TABAKOVIC GOVORI O PANICI . DAKLE CITAJU STA JA PISEM NEGO STA
Hahahahah ma kako da ne, tesi ti sebe. Nemas ti bre pojma. Ti si bre nebitan, al ono totalno nebitan faktor za njega...

izuzetan

Primećen član
Poruka
807
Hahahahah ma kako da ne, tesi ti sebe. Nemas ti bre pojma. Ti si bre nebitan, al ono totalno nebitan faktor za njega...
Pre kad je bio tadic na vlast i u kampanji su pricali sa dinkicem da ce davati 1000 evra kad prodaju drzavne firme tipa aeordrom i slicno preko deonica koje ce podeliti narodu. I sad kad su to prodali bud zasto drzavne firme javne i pobedili na izborimo posle par meseci ni traga ni glasa o parama koje su obecali. I onda ja ovde prozvao dinkica da laze i da vidis nije proslo ni 10 dana dinkic iz budzeta podelio svim ljudima po 10 evra kao sad sto vucic nema nema pa deli pare pred izbore. To nije vucicev izum vec dinkicev ali je slusao sta sam mu ja porucio.

markons82

Elita
Poruka
18.678
Pre kad je bio tadic na vlast i u kampanji su pricali sa dinkicem da ce davati 1000 evra kad prodaju drzavne firme tipa aeordrom i slicno preko deonica koje ce podeliti narodu. I sad kad su to prodali bud zasto drzavne firme javne i pobedili na izborimo posle par meseci ni traga ni glasa o parama koje su obecali. I onda ja ovde prozvao dinkica da laze i da vidis nije proslo ni 10 dana dinkic iz budzeta podelio svim ljudima po 10 evra kao sad sto vucic nema nema pa deli pare pred izbore. To nije vucicev izum vec dinkicev ali je slusao sta sam mu ja porucio.
Ti imas neku klinicku dijagnozu ili? Pazi ja tada bio "klinac", kada su se prijavljivali za besplatne akcije i obecanja da ce vredeti hiljadu evra pa sam i sam znao da je to laz. A ti ovde tripujes da si tu nesto uradio. Hajde nemoj vise da se sramotis, urasdi nesto po pitanju ljubavnog zivota, umoci vec jednom, krajnje je vreme, dosta sramocenja o satansitima, tvojim kontaktima sa ljudima iz vrha masonerije i cega vec...

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
174.539
Gospodine Vucicu licno mislim da lazes da kupujes brasno i ostalo jer je to tvoja predizborna kampanja i peopaganda, ali ako kojim slucajem i kupujes za nase pare javljam ti da je Rusija objavila listu neprijateljskih zemalja i na tom spisku NEMA Srbije. Zato PRESTANI DA KUPUJETE BRAŠNO po ovakvin nenormalnim cenama koje ce da padnu cim se ovo smiri za mesec dva dana !!!

Evo te liste pa gospodine Vucicu uverite se i sami: https://rs.n1info.com/svet/rusija-objavila-spisak-neprijateljskih-zemalja-medju-njima-i-crna-gora/
Ovoga puta bih zaista voleo da si u pravu, to jest da će da se ovo smiri za mesec ili dva. Videćemo.

markocheda

Domaćin
Moderator
Poruka
4.226
Otvoreno pismo našem šamanu/poglavici :
Dragi naš...dragi....ovaj, Naš. Pozovi Bajdena, Sidji Ping-a, Putina, Vladimira Zelenog, u Beograd i kaži im ovako:
"Braćo Srbi ...(resto je nebitno, kaži šta hoćeš, bitno je da početak bude udaran)"
Happy I Love You GIF by Warner Bros. Deutschland

Mr.Infinity

Elita
Poruka
24.682

Vučić je majstor političkog marketinga. Tačno zna kakvu i kome treba da pošalje određenu poruku.

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.647

procitao je, salje ti pozdrave i kaze da je nepravilno otvorena tema

a kad precednik kaze, to je tako...kljucic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.