milanmilanns
Zainteresovan član
- Poruka
- 146
Postovane kolege, jel ima neko neku sliku, da se pohvali neki trofejom od jutros?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Da se pohvali mrtvom životinjom?
Postovane kolege, jel ima neko neku sliku, da se pohvali neki trofejom od jutros?
)U čemu je razlika?

Ne, ne želim ni pravdu, ni humanost, samo mi vi lovci niste jasni. Životinja koja uživa u prostranstvima, dođe neki iskompleksirani, koji ego ne može da nahrani na drugi način, i ubije je. To nikad neću shvatiti.
![]()
Definitivno . . . . Ne znam kako ljudi ne razumeju prosto da je Lov postojao od kad postoji covek,pa i ranije je postojao ,zivotinje su lovile jedna drugu i dan danas se love :-P. Voleo bi da jednog takvog kao llmd ostavim samog/samu u nekoj dzungli gladnu zednu pa da vidim njenu humanost pravdu prema drugim zivotinjama.Osim ako resi da umre od gladi da bi spasila srnu e onda skidam kapu i prestajem da se bavim lovom !!!! Inace isa bih i ja u lov na srnecu divljac ali je skupo...... bas skupo za moje finansije...jbga student :-((( ali srecno ostalima ,trebalo bi da ima nekih odlicnih trofeja ima ove divljaci mnogo po Srbiji :-))ne moze covek ni da normalno razgovara o sebi prijatnim stvarima od ovih napasti..