Quantcast

Отварање теме на пдф-у политика

zofr

Domaćin
Poruka
3.194
Примећујем да се инсистира да се приликом отварања теме инсистира на навођењу линка на предмет теме. Поред тога дозвољавају се и ауторске теме, без навођења линка. Насупрот томе на неким другим прф-овима се отварају теме које су на граници будалаштина и оне се не санкционишу.

Ако неко отвори тему на бази опште познатих чињеница, питам се чему онда потреба за линком? Исто важи и за ауторске теме, ако је отворена на бази сазнања самог аутора, а чињенице су мало познате, онда је потребно да се она ослања на неки линк.

Оно што је потребније и важније од линка је коментар самог аутора теме. Немам ништа против закључавања такве теме, ако аутор у пар наредних постова не да своје мишљење.

Свако закључавање теме је неуспех модератора, јер показује да није добро каналисао дискусију, па је она измакла контроли. Једино решење, а и најлакше, је да се закључа тема.

Ово су добронамерне примедбе, јер сам се пуно пута изненадио зкључавањем неких тема које су текле добро, али су закључане због неког неодговорног форумаша, па мислим да је боље њему обуставити писање на тој теми него упропастити целу тему закључавши је.

Поздрав модераторима.

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.416
Droid - Mislim da ne bi trebalo na ovom Forumu,otvarati teme,sa politickom sadrzinom,jer su ucesnici zastraseni,da pisu o toj temi.Svako iznosenje svog
vidjenja politike,a koje se ne slaze sa zvanicnim misljenjem drzave,moderatori brisu,u strahu,da oni sutra ne budu prozivani.Mislim da ovaj Forum,treba
da bude zabavnog karaktera.Pisati o "rekla kazala" iz drustvenog zivota.O Modi,kulinarstvu,seksu,sportu itd,itd. Svako licno misljenje o politici,ovde ne moze da prodje.sto je potpuno razumljivo,jer i moderatori su samo ljudi,koji se boje,za svoj status.

Droid

Buduća legenda
Poruka
35.582
Droid - Mislim da ne bi trebalo na ovom Forumu,otvarati teme,sa politickom sadrzinom,jer su ucesnici zastraseni,da pisu o toj temi.Svako iznosenje svog
vidjenja politike,a koje se ne slaze sa zvanicnim misljenjem drzave,moderatori brisu,u strahu,da oni sutra ne budu prozivani.Mislim da ovaj Forum,treba
da bude zabavnog karaktera.Pisati o "rekla kazala" iz drustvenog zivota.O Modi,kulinarstvu,seksu,sportu itd,itd. Svako licno misljenje o politici,ovde ne moze da prodje.sto je potpuno razumljivo,jer i moderatori su samo ljudi,koji se boje,za svoj status.
Ne znam zasto tako pises. Meni nikada ni jedan post nije obrisan. Nije ni izmenjen. Samo vulgarnosti kojima sam inace retko sklon usled viseg vojvodjanskog kulturnog nasledja.

Ne znam zasto si stekao takav utisak...

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.416
Ne znam zasto tako pises. Meni nikada ni jedan post nije obrisan. Nije ni izmenjen. Samo vulgarnosti kojima sam inace retko sklon usled viseg vojvodjanskog kulturnog nasledja.

Ne znam zasto si stekao takav utisak...
Stekao sam takav utisak,jer sam rodjen u Srbiji,i ovde zivim.! Ja isto kao i ti,imam vise kulturno nasledje,a nisam rodjen u Vojvodini,vec u centru Beograda.!

zofr

Domaćin
Poruka
3.194
Ако треба да буде забавног карактера, ја ћу пре изабрати неку забаву уживо.

На овом форуму сам могао и научити неке ствари, али се и шокирати неким коментарима. Али то је нормално када људи не учествују под својим именом и презименом.

Једном овако великом, од регионалног значаја, форуму пдф политика је незаобилазна. На овом пдф-у се види наша политичка писменост и култура као и наше политичко сазревање. Мислим да се свих ових година може уочити напредак, који је још увек испод потребног.

Baad_Boy

Aktivan član
Poruka
1.947
Agresivno botovanje i hvalospevi o stranackim licnostima u drzavi iz koje je otisla celokupna mladost iz drzave, to je neizdrzivo i neukusno i sve teme u pdf politika u kojima budzite mesecnu cifru komentara sa hvalospevima o jednima dok napadate organizovano i coporativno sve druge - treba disejbl.
Vidi kako sam pametan, dal da ubacim i dzi di pi. Ne, dosta je disejbl. Moglo je lok i anlok zvuci pametno. (popravlja naocare srednjim prstom leve ruke, dramska pauza)

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
56.180
Ако неко отвори тему на бази опште познатих чињеница, питам се чему онда потреба за линком? Исто важи и за ауторске теме, ако је отворена на бази сазнања самог аутора, а чињенице су мало познате, онда је потребно да се она ослања на неки линк.

Оно што је потребније и важније од линка је коментар самог аутора теме. Немам ништа против закључавања такве теме, ако аутор у пар наредних постова не да своје мишљење.
sam si i dao odgovor zasto je tako.
u autorskoj temi njen autor i daje svoje misljenje i komentar.

sto se tice ovog prvog "Ако неко отвори тему на бази опште познатих чињеница," otvaras pandorinu kutiju..a sta su opste poznate cinjenice?
zato teme i moraju da imaju validne linkove od priznatih izvora jer u suprotnom svako moze da kaze sta hoce i da tvrdi da je to opste poznato.

georgejune

Starosedelac
Poruka
155.865
Примећујем да се инсистира да се приликом отварања теме инсистира на навођењу линка на предмет теме. Поред тога дозвољавају се и ауторске теме, без навођења линка. Насупрот томе на неким другим прф-овима се отварају теме које су на граници будалаштина и оне се не санкционишу.

Свако закључавање теме је неуспех модератора, јер показује да није добро каналисао дискусију, па је она измакла контроли. Једино решење, а и најлакше, је да се закључа тема.

Ово су добронамерне примедбе, јер сам се пуно пута изненадио зкључавањем неких тема које су текле добро, али су закључане због неког неодговорног форумаша, па мислим да је боље њему обуставити писање на тој теми него упропастити целу тему закључавши је.

Поздрав модераторима.
Ceo internet je sprdnja ,pa je forum samo produzena ruka te sprdacine,merodavnija su moja ,tvoja i saznanja neke cistacice iz prve ruke ,nego lazljivih portala koji su navedeni kao validan izvor tacnih informacija

zofr

Domaćin
Poruka
3.194

sto se tice ovog prvog "Ако неко отвори тему на бази опште познатих чињеница," otvaras pandorinu kutiju..a sta su opste poznate cinjenice?
zato teme i moraju da imaju validne linkove od priznatih izvora jer u suprotnom svako moze da kaze sta hoce i da tvrdi da je to opste poznato.
Када и у школским уџбеницима имамо гомилу нетачности, поставља се питање шта су то признати и валидни извори.

Andrej Bolkonski

Ističe se
Poruka
2.416

Svako ima pravo na svoje licno misljenje.U politici nema aksioma ni po kojem problemu.Politicari i politikanti svih boja,daju takodje svoja misljenja,
sto ne znaci,da su njihova misljenja ispravna.Ako bi mi svi,imali identicna misljenja,sa oficijelnim politicarima,onda to ne bilo demokratsko
iznosenje razlicitih misljenja , vec ulizavanje aktuelnoj vlasti.!

zofr

Domaćin
Poruka
3.194
oni priznati od strane drzave.
Аха, значи држава повремено ажурира списак валидних извора и јавно га објављује. Само не знам у надлежности ког министарства је тај посао, имају ли сајт где би се тај списак могао видети.

Дакле, Крстарица је под контролом државе, а ја мислио да припада форумашима.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.