Quantcast

Otvaranje lokala

Zoran994

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
302
Zavrsio sam srednju ugost.skolu i sad bi zeleo da otvorim neki lokal ali ne znam kakav je to proces,cuo sam da moram imati dozvolu za otvaranje itd.
Voleo bi da to bude nesto specijalno,nesto poput ''Burlesque'' ako ste gledali taj film gde ima zivi nastupi sa plesacicama,pevacima i raznim tackama,takodje sam nasao i dobar veliki prostor.Znam da bi me to kostalo mnogo ali kad bar otvaram neka bude kvalitetno.Ne znam ni gde se moze nabaviti sva oprema takoreci NE ZNAM NISTA!!!
Doobro znam bar kako ce se zvati : Bi~On~Ic (meni je to mnogo mocna rec kao sto i sama rec kaze inspiracija mi pala sa Xtininog albuma ''BIONIC'')
P.S. Ako se neko razume neka pomogne oko svega,ako ne onda mozete mi bar preporuciti neko drugo mozda originalnije ime.

Poslednja izmena:

daca357

Zainteresovan član
Poruka
117
Mnogo treba pisati da ti neko odgovori sve to ,imas na forumu da nadjes sve sto se tice pravnog dela za otvaranje radnje razlikuju se samo pojedinosti ali to nije komplikovano ,najteze je poceti a ti si uzeo krupan zalogaj sobzirom da si rekao da o tome ,,NE ZNAM NISTA!!!,, bolje prvo otvori manji cafe dok udjes u posao jer samo izracunaj koliko ces imati zaposlenih (kelnera sankera obezbedjenja cistacica i jos igracica ,koliko ces imati troskova ,zakup racuni honorari porezi doprinosi i plate da isplatis svim tim radnicima (po mojim odokativnim procenama mesecni troskovi min 5000e )+ sredjivanje lokala ,pa koliko ti vremena treba da sve to razradis itd itd

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.