Otpuštena žena koja je za N1 rekla da joj je naređeno da dođe na Jutkin skup

Smejacu vam se u facu sa Hvara , Jadranka Kosor i ja...nula ste za mene.

GjhQkdy.jpg

eXRKbsY.jpg
 
Lupetas gluposti, ovde ce drzava da te odere kao majmuna, potpisao si pakt sa djavolom kad krenes sa biznisom. Samo ti nemas pojma o tome.
Lupetas gluposti, ovde ce drzava da te odere kao majmuna, potpisao si pakt sa djavolom kad krenes sa biznisom. Samo ti nemas pojma o tome.

Izgleda nešto pogrešno radiš.Lično plaćam poso i žao mi je što to nisam pre radio.Razmisli malo.
 
Оно што мене занима је шта ће бити са том несрећницом када се промени власт? Знам бар десетак људи који су за Слобиног вакта остали без посла јер су били на страни опозиције. Шта мислите да ли су се сетили њих шестог октобра?
Primace muzevljevu penziju kad se promeni vlast. Decembra dobija penziju, a marta,aprila se menja vlast.
 
Lupetas gluposti, ovde ce drzava da te odere kao majmuna, potpisao si pakt sa djavolom kad krenes sa biznisom. Samo ti nemas pojma o tome.

A tamo preko kao neće?
EU kao neće?
Kažu da je Nemačka država za domaćice , jer što radiš više više ti uzmu

Mislim dosta više tih takvih izjava. Logično je da svako ko radi nezadovoljan poreskom politikom, ali to NIJE SAMO U SRBIJI, to je svuda.

Meni nije dobro kada vidim koliku eko taksu treba da platimo, ali to nisu smislili domaće "jutke" već smo to uvezli

By the way taj neki Jutka je problem broj 1 celokupne vaseljene, koliko vidim N1 samo tu priču gura

Oni kad se na nešto naklate ne prestaju. Mozak ti probiju sa nekom glupošću- debilizacija gledalaca na kub
15 min N1 kao 15 min Vučića , ista priča, bar AV menja teme često, oni jedno te isto bla bla bla bla -
 
Otpuštena žena koja je za N1 rekla da joj je naređeno da dođe na Jutkin skup

Radnica JKP "Rasina" u Brusu koja je u martu za N1 izjavila da su joj nadležni naložili da dođe na skup podrške tadašnjem predsedniku opštine Milutinu Jeličiću Jutki, proglašena je tehnološkim viškom, objavila je na Tviteru Marija Lukić koja je svojevremeno prijavila Jeličića za seksualno uznemiravanje.

Lukić je na Tviteru objavila fotografiju radnice iz JKP "Rasina" iz priloga TV N1 o skupu podrške Jeličiću, koji je održan u martu u Brusu, uz komentar: "Sećate se ove žene, sa 'spontanog' skupa podrške Jutki? One jedine, koja nije znala da sakrije istinu? Proglašena je TEHNOLOŠKIM VIŠKOM! Direktor JKP 'Rasina', u kome je radila, je Jutkin bratanac."

Lukić je dodala da je istovremeno i besna i tužna.

"Zvala sam je. Kaže da će biti na birou dok ne stekne uslov za muževljevu penziju, u decembru, koja će iznositi oko 12.000. Imala je 27.000 platu i jedva preživljavala. Šta će sada? Muž joj je umro pre godinu, sin joj se leči od alkoholizma, na poslu je bar imala neku interakciju", navela je Lukić.

Podsetimo, radnica JKP "Rasina" je na navodno spontanom skupu podrške Milutinu Jeličiću, za N1 rekla:"Rekli su mi (da dođemo ovde). Naš šef javno-komunalnog preduzeća, ovde je i direktor naš. (Rekli su) da dođemo na ovaj skup danas da podržimo našeg predsednika opštine, što zarađujemo koru 'leba i parče 'leba i naš život. Šta da ti kažem dalje, mora se radi. Jeste hladno, ali mora se izdrži."

Jeličiću se trenutno sudi za seksualno uznemiravanje po prijavi njegove nekadašnje sekretarice Marije Lukić. Njen slučaj bio je inicijalna kapisla da se još neke žene koje su doživele neprijatnosti i koje je Milutin Jeličić seksualno uznemiravao, osnaže. Tako je krivičnom prijavom, prvobitno bilo obuhvaćeno sedam žena.

Na kraju je optužni predmet, međutim, pokrenut samo zbog Marije Lukić.



http://rs.n1info.com/Vesti/a484015/...5-B-S8nE9fpa_XtidvUFK4xpZyCkJwey9qPC_Bg8Dq2Q0

Ovo je Srbija, dame i gospodo.

Негде сам прочитао да је у том комуналном предузећу радила 18 година. Е сад, пошто је технолошки вишак, добија отпремнину. Не знамо колика је, али није мања од 200 евра по години стажа. 200 пута 18 година је 3 600 евради. Са 18 година стажа има право на примања 9 месеци на бироу. Не знам колико је сад тамо минимално, али испод 15 000 вероватно није Наравно, јасно је да 15 000 није за живот, али није ни 27 000 које добија радећи. А за то време ће имати овај штек од 3 600 евра. После тога ће да прима мужевљеву пензију од 12 000 /како каже Марија), а то ће да траје док она не напуни године за своју пензију која је минимална око 14 500. дин.

Није тако лоше прошла, а?
 
Негде сам прочитао да је у том комуналном предузећу радила 18 година. Е сад, пошто је технолошки вишак, добија отпремнину. Не знамо колика је, али није мања од 200 евра по години стажа. 200 пута 18 година је 3 600 евради. Са 18 година стажа има право на примања 9 месеци на бироу. Не знам колико је сад тамо минимално, али испод 15 000 вероватно није Наравно, јасно је да 15 000 није за живот, али није ни 27 000 које добија радећи. А за то време ће имати овај штек од 3 600 евра. После тога ће да прима мужевљеву пензију од 12 000 /како каже Марија), а то ће да траје док она не напуни године за своју пензију која је минимална око 14 500. дин.

Није тако лоше прошла, а?
Pa ako tako dobijaju svi onda je red da i ona dobije.
 
A tamo preko kao neće?
EU kao neće?
Kažu da je Nemačka država za domaćice , jer što radiš više više ti uzmu

Mislim dosta više tih takvih izjava. Logično je da svako ko radi nezadovoljan poreskom politikom, ali to NIJE SAMO U SRBIJI, to je svuda.

Meni nije dobro kada vidim koliku eko taksu treba da platimo, ali to nisu smislili domaće "jutke" već smo to uvezli

By the way taj neki Jutka je problem broj 1 celokupne vaseljene, koliko vidim N1 samo tu priču gura

Oni kad se na nešto naklate ne prestaju. Mozak ti probiju sa nekom glupošću- debilizacija gledalaca na kub
15 min N1 kao 15 min Vučića , ista priča, bar AV menja teme često, oni jedno te isto bla bla bla bla -
U USA nece.

Zato je USA mama mara.
 
Негде сам прочитао да је у том комуналном предузећу радила 18 година. Е сад, пошто је технолошки вишак, добија отпремнину. Не знамо колика је, али није мања од 200 евра по години стажа. 200 пута 18 година је 3 600 евради. Са 18 година стажа има право на примања 9 месеци на бироу. Не знам колико је сад тамо минимално, али испод 15 000 вероватно није Наравно, јасно је да 15 000 није за живот, али није ни 27 000 које добија радећи. А за то време ће имати овај штек од 3 600 евра. После тога ће да прима мужевљеву пензију од 12 000 /како каже Марија), а то ће да траје док она не напуни године за своју пензију која је минимална око 14 500. дин.

Није тако лоше прошла, а?

Kolko god da se ne slažemo,ovdi se slažemo 100%.Svaka čast Ego.
 
Није то права Србија, већ она коју су тренутно узурпирали простаци и примитивни полусвет да њоме владају.

Ne znam da li je prava ali većinska svakako jeste.

Bezbroj primera velikih nepravdi koje se vrše nad politički i rodbinski nezaštićenim ljudima a ne stižu do medija svedoče da je Srbija pseudo država sa pseudo institucijama

Kad samo malo začeprkaš po presudama koje se ovde donose sve ti bude jasno.
 
A tamo preko kao neće?
EU kao neće?
Kažu da je Nemačka država za domaćice , jer što radiš više više ti uzmu

Mislim dosta više tih takvih izjava. Logično je da svako ko radi nezadovoljan poreskom politikom, ali to NIJE SAMO U SRBIJI, to je svuda.

Meni nije dobro kada vidim koliku eko taksu treba da platimo, ali to nisu smislili domaće "jutke" već smo to uvezli

By the way taj neki Jutka je problem broj 1 celokupne vaseljene, koliko vidim N1 samo tu priču gura

Oni kad se na nešto naklate ne prestaju. Mozak ti probiju sa nekom glupošću- debilizacija gledalaca na kub
15 min N1 kao 15 min Vučića , ista priča, bar AV menja teme često, oni jedno te isto bla bla bla bla -

Ovo je normalan post i domaćinski.Valjda sam naviko da je i ovdi tako zato se slažem.
 

Back
Top