Life is a bich
Aktivan član
- Poruka
- 1.689
"U saopštenju rukovodstva "Knjaz Miloš" navodi se i da je taj postupak bio planiran još pre godinu dana kao i da je započet posle ponuđenog programa dobrovoljnog odlaska radnika.
Rukovodstvo kompanije saopštilo je to reagujući na jučerašnju izjavu medijima predstavnika Samostalnog sindikata u toj firmi Živorada Kolarevića da neće dozvoliti otpuštanje radnika.
Rukovodstvo navodi da poštuje odredbe Zakona o radu, Opšteg kolektivnog ugovora, Posebnog Kolektivnog ugovora i pojedinacnog Kolektivnog ugovora u "Knjaz Milos" AD Aranđelovac."
Od firme koja je '90-tih poslovala odlično, šta ostade?
Pouzdano znam da su radnici tih godina najveće inflacije imali i po 1500 maraka i to je bio neki prosek za "Knjaz".
Bili su najjača firma u regionu.
A sada otpuštaju radnike..zbog kokurentnosti..
I to sa punim pravom..
Ko im je dao to pravo??
Političari, političari, ovo, i ne samo ovo, je vaših ruku delo.
Čemu li se nadate?
http://www.trojka.rs/vesti/10246-knjaz-otpusta-radnike-zbog-konkurentnosti-na-trzistu.html
Rukovodstvo kompanije saopštilo je to reagujući na jučerašnju izjavu medijima predstavnika Samostalnog sindikata u toj firmi Živorada Kolarevića da neće dozvoliti otpuštanje radnika.
Rukovodstvo navodi da poštuje odredbe Zakona o radu, Opšteg kolektivnog ugovora, Posebnog Kolektivnog ugovora i pojedinacnog Kolektivnog ugovora u "Knjaz Milos" AD Aranđelovac."
Od firme koja je '90-tih poslovala odlično, šta ostade?
Pouzdano znam da su radnici tih godina najveće inflacije imali i po 1500 maraka i to je bio neki prosek za "Knjaz".
Bili su najjača firma u regionu.
A sada otpuštaju radnike..zbog kokurentnosti..
I to sa punim pravom..
Ko im je dao to pravo??
Političari, političari, ovo, i ne samo ovo, je vaših ruku delo.
Čemu li se nadate?
http://www.trojka.rs/vesti/10246-knjaz-otpusta-radnike-zbog-konkurentnosti-na-trzistu.html