Отмичари Данке Илић поткупили њене ткз. "убице"?

Poruka
9.240
****ПРЕТПОСТАВКА****НЕОБОРИВА ДА СЕ НИЈЕ ДЕСИЛО****АЛИ НИ ДА СЕ ДЕСИЛО!****

Могућу развој догађај, за који нико не може рећи да се и није збио.

1. Данка је отета, у сарадњи или без сарадње мајке, врло је занимљиво да је мајка сликала ћерку
више пута из различитих углова у некој вукојебини, и да је скинула наушнице, (што 50ЕУР да се баци?!) за размишљање....отомпотом....

2. Данка је завршила у румунској породици влашког порекла, могући отмичари и будућа породица, имају везе и додире са Бором.

3. На дан када је аустријска полиција потврдила ДА оно дете ЈЕСТЕ Данка Илић, из небуха, искачу ткз. "УБИЦЕ!"
"НЕЕЕЕЕ, МИ СМО ЈЕ УБИЛИ! то никако није мала данка јер не може бити, јер смо је МИ УБИЛИ!" - веле они!

5. Србска милиција, такође као опарена скаче ДА МИ СМО ТО ЗНАЛИ ОД ПОЧЕТКА! само нисмо хтели да вам кажемо!

6. Отмичари, заправо, на дан објаве аутријске полиције, у врло кратком року, преко посредника, налазе неке СНС сендвиче будале
који за 5 - 10 0000 ЕУР, дају лажни исказ, очекујући новац за то, а и у чврстој вери и убеђењу да неће робијати ни дана,
јер "нема тела нема дела" на шта их је неко искусан свакако упутио....

7. И, сада, када треба пронаћи ТЕЛО истрага је запела, јер наравно да нема тела када нема ни дела,
Данка Илић, жива и здрава шета Даблином! ЈЕР, су могући отмичари Данке Илић заправо пронађени у Ирској
а не Аустрији. Тамо су давали изјаву, наводно....значи да су били на путу од Беча до Ирске, а одакле је тај пут почео?
Или, барем, одакле је почео пут Данке Илић?

1. Данка је отета, у сарадњи или без сарадње мајке, врло је занимљиво да је мајка сликала ћерку
више пута из различитих углова у некој вукојебини, и да је скинула наушнице, (што 50ЕУР да се баци?!) за размишљање....отомпотом....

2. Данка је завршила у румунској породици влашког порекла, могући отмичари и будућа породица, имају везе и додире са Бором.

3. На дан када је аустријска полиција потврдила ДА оно дете ЈЕСТЕ Данка Илић, из небуха, искачу ткз. "УБИЦЕ!"
"НЕЕЕЕЕ, МИ СМО ЈЕ УБИЛИ! то никако није мала данка јер не може бити, јер смо је МИ УБИЛИ!" - веле они!

5. Србска милиција, такође као опарена скаче ДА МИ СМО ТО ЗНАЛИ ОД ПОЧЕТКА! само нисмо хтели да вам кажемо!

6. Отмичари, заправо, на дан објаве аутријске полиције, у врло кратком року, преко посредника, налазе неке СНС сендвиче будале
који за 5 - 10 0000 ЕУР, дају лажни исказ, очекујући новац за то, а и у чврстој вери и убеђењу да неће робијати ни дана,

7. И, сада, када треба пронаћи ТЕЛО истрага је запела, јер наравно да нема тела када нема ни дела,
Данка Илић, жива и здрава шета Даблином! ЈЕР, су могући отмичари Данке Илић заправо пронађени у Ирској
а не Аустрији. Тамо су давали изјаву, наводно....значи да су били на путу од Беча до Ирске, а одакле је тај пут почео?

ako su je prodali za milion - dva evra pa da organizuju takvu akciju gde će da potplaćuju svedoke, inspektore, sudije...

Da li su umešani državne ustanove? U to ne verujem, jer bi to onda bilo vrlo duboooka zavera!
A i to bi značilo da nikog ne bi ni trebali potplaćivati jer bi svako radio šta mu se kaže tj naredi.
U okviru radnog vremena, tj posla, a ako bi se pobunio, ne bi još dugo bio na tom poslu.
E u to ne mogu da poverujem! izvini! Žao mi je al to u Srbiji nije moguće!
Toliko duboku zaveru zaista ne mogu da zamislim, pogotovo ne u Srbiji koja je na EU putu...

Ovde je zapravo ceo trošak bio da se ovim klipanima da po 100EUR da daju izjavu

pa će ostatak za 2-3 dana, kad se prašina malo slegne...
Na takvu glupost ih je mogao ubediti samo neko u koga imaju poverenja, i kome veruju.

Izričito odbacujem bilo kakvu umeštanost države u ovo!
Gašić vodi ministarstvo sa velikim iskustvom u svome poslu!

ako su je prodali za milion - dva evra pa da organizuju takvu akciju gde će da potplaćuju svedoke, inspektore, sudije...
Не потплаћује се то из џепа продавца, то по аутоматизму иде, организатори трговине децом
имају разрађене системе који штите мрежу од откривања.
Деца се овде краду још из Брозовог времена.

Kakva sad Irska?Gdje se Irska pominje,nisam to nigdje cula.

Kakva sad Irska?Gdje se Irska pominje,nisam to nigdje cula.

jedna od polu vesti je bila da su te žene zapravo pronadjene tek u Irskoj...
to sad da nadjem nema sile al jeste tako bilo
koga ne mrzi nek kopa a i uopšte nije nije suštinski bitno
dal su ovde ili onde pronadjene
bitno je da su švabe rekle DA, ONO JESTE DANKA ILIĆ
i da naredno veče se pojavljuju UBICE
za koje MUP tvrdi da zna od početka da su ubice?!
previše bezveze sve to zvuči....
jer ako ima UBICA onda ono nikako ne bi mogla biti Danka
a to ide u prilog samo i jedino otmičarima.
prost ka grah!

Не потплаћује се то из џепа продавца, то по аутоматизму иде, организатори трговине децом
имају разрађене системе који штите мрежу од откривања.
Деца се овде краду још из Брозовог времена.
da zaradi organizator, da plati otmičare, da potplati policiju, inspektore, sudije, granične službe, da nabavi lažne dokumente... ne isplati se ako dete ne proda bar za 2 miliona evra

da zaradi organizator, da plati otmičare, da potplati policiju, inspektore, sudije, granične službe, da nabavi lažne dokumente... ne isplati se ako dete ne proda bar za 2 miliona evra
Нађи неког да ти прочита па ћеш разумети.
Узнапредовала ти дислексија.
Имаш и програме који читају текст, снађи се.

prost ka grah!
Malo je nelogicno da onda austrijska policija nije provjerila,nego eto tako povjerovala na rijec.

prost ka grah!
Видим да си упућен, па да питам нешто.
Ша је са умрлим братом наводних убица?
Јел' умро током ислеђивања?

nije nikad austrijska policija potvrdila da je to Danka.

Спрдња са оваквим трагедијама није својствена српском бићу.
Радите на смањењу хрватског фактора при уписима.
Vidis da nije tragedija, nego otmica....
Sad me zbunjujes kao da sam ja srbin pa mozes dve teorije da guras na istu rupu...
Ili je oteta ili je ubijena...to su dve rupe...

:rotf::rotf::rotf::rotf:
u Wels-u je zena bila... u gradu u Austriji, ne u Walles! nema nikakve veze sa Isrskom i Engeslom

Unbenannt.JPG

:dash::dash::dash::dash::dash:

Vidis da nije tragedija, nego otmica....
Sad me zbunjujes kao da sam ja srbin pa mozes dve teorije da guras na istu rupu...
Ili je oteta ili je ubijena...to su dve rupe...
То су само наша нагађања.
Као да је мајци једно од та два лакша трагедија, поготово кад не зна.
Пола сата да клечиш на кукурузу, мораш да подигнеш ниво самокритике.

Najgore od svega je što se javnost podelila do te mere da više niko ni u šta ne može da veruje 100% jer, da se ne lažemo, ovde je sve moguće.

Da neko prizna ubistvo, a da ne mogu da ga sete gde je ostavio telo, pa malo je čudno.
Pa navikao , ima po 1000 ubistava dnevno....
Ako je bio mortus pijan, ne zna ni gde je bio ....
Imas ti svasta kod ljudi svuda, a posebno u Srbiji, da ne ispadne da nismo najbolji..
E, ali ako on nije sklanjao telo onda i ne zna....
Kad se pomesa misljenje i java....to je tesko ludilo...

Back