Otkud tolika ljubav prema muratu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Добро бре Зверињо, па шта да ти човек црта да ти каже да те зајебава?!
Човек је посланик светског поретка, послан да испита колико ниско Срби могу да падну да би им се ћерка запослила у обданишту као кафе курварица.
Пази само ова изјава, ДАКЛЕ САМО ОВА, је довољна за КОЛЕКТИВНО ИЗЧЛАЊЕЊЕ ИЗ СНС-с свих који имало части и образа имају.
ИЛИ, можда немају?!
....
Најаче на крају кад помиње јајашца, држи их руком! ахахахахах!!!!!!!
 
Mislim da je ovo fenomen kakvog nema na planeti i zaslužuje svoju temu.Slika govori bolje nego što bih mogao ja.

Šta reći a ne zaplakati..Ko može da ga podržava posle ovog,pljunuo je na vekove srpske istorije i sve svoje pretke..
Gospodo radikali KAKO možete da podržavate OVO gofno..
А ономад кад га је Били бој миловао по глави?
 
Postoji tendencija da se turski kolac gleda kao prihvatljiviji, no austrougarska kiki bombonica, jer "koliko god da je turski kolac bolan, "pod njim smo ipak uspeli da sacuvamo dostojanstvo, za razliku od austrijske bombonice, na koju se gleda kao na nesto sto, ukoliko kusamo, prodajemo dostojanstvo"".

A ja vidim tendenciju u srpskom mentalitetu da se vecito za nekog opredeljuju i da budu ili pod jednim ili pod drugim, a zaboravlja se da su Srbi, neki Srbi, nesto pre nas, al pazi ni vojvodjani ni crnogorci ni bosanci ni krajisnici, nego brate Sumadinci i Srbijanci - ZGAZILI i PREGAZILI na bojnom polju i jedne i druge... I turke i austrijance, a mi njihovi potomci bi da titramo jaja i pravimo neko novo kolektivno secanje u kom su nam drazi jedni ili drugi... A ti Srbi nesto pre nas polozise svoje zivote i uklesase brilijantne POBEDE da bi mi njihovi potomci bili SVOJI NA SVOME i da bi velicali Srbe i srpsku drzavu a ne nekakve austrijance.. A mi smo spali na to da ko fol nam se Srbija gadi i zovemo je Smrdija zbog Vucica i Djilasa, ali to nije tacno, tako je zovu dodjosi i izbeglice i ovi odavde koji vuku taj isti gorstacki dinarski i ustaski mentalitet, jer mi pravi Srbi iz Srbije davno izginusmo...

Ti isti koji prave kult od austrijske civilizacije i uredjenja to jasno rade sa namerom da se antagonizuje smrdljiva ciganska i turska Smrdija i prljavi smrdijanci... Nemaju oni nista protiv Turske nego protiv Srbije, a puna su im usta kako vole Srbiju vise nego mi odavde... Pa kad smo takvi sto se onda sami ne oslobodiste nego ste cekali da dodje sumadijski opanak i sajkaca da vam donesu slobodu..

Naravoucenije glasi: Srbin ne **** ni austriju ni tursku nego voli svoje, nema tog Djilasa i Vucica koji mogu ispravnom Srbinu da zgade Srbiju i Srbe.... Naravno tu su price najgori smo, to ima samo kod nas, itd.... Jbm ti nas i nas mentalitet, itd.... To je sve nista drugo do autosovinizam, kog je da budem iskren bilo i ranije i nije to nista novo, taj Radoje Domanovic kog danas vade iz naftalina srbofobi je sve to pricao tik pred balkanske i PSR... Pa ga ti isti Srbi demantovase i cuse njihova slava i junastvo po celom svetu.... Mozda ja gresim i u zabludi sam, al i ovi Srbi danas bi mogli biti heroji ako se ne daj Boze zapuca... Samo je problem sto ne umemo da se volimo i da volimo Srbiju kad nije rat... U miru ne znamo da zivimo, u miru smo autosovinisti...

U Srbima ja vidim taj trend da izginu pa se obnavljaju, pa opet izginu pa se obnove... Eto to smo mi. Samo kad bi u tom miru znali da volimo sebe kad kazem sebe mislim ovo oko nas, gde bi nam kraj bio..
 
колико ја знам, Мурат је једини османски султан који је погинуо на бојном пољу. што значи да је Милош Обилић јединствен јунак, јер је и његов подвиг јединствен. шта говори ова босанска потурица што се вика Скендер-бег Вучић, то је небитно, јер потурица је у Босни увек било.
 
ђубре, мало си га прећера. Изрода је било и биће их, било да су "Аустријанци", "Босанци" или "Србијанци". Зар се нису кукавни "Аустријанци", тј. пречански Срби борили за опстанак у тој истој Аустрији, с чим су могли и како су знали? Очекујеш да су је они сами могли срушити? Па није ни Србија сам ратовала против централни сила у том рату на који се позиваш, и није сам дошла главе Аустрији. Читајући твој пост, човјек би закључио да би им боље било да су се (твоји "Аустријанци") поунијатили, тј. покатоличили. Међутим нису. И зато су плаћали "добру" цијену. Спочитавати им да су окупатори у матичној земљи може само србофоб.
 
колико ја знам, Мурат је једини османски султан који је погинуо на бојном пољу. што значи да је Милош Обилић јединствен јунак, јер је и његов подвиг јединствен. шта говори ова босанска потурица што се вика Скендер-бег Вучић, то је небитно, јер потурица је у Босни увек било.
Ова будала се покушава играти Милоша Обреновића, Дачић глуми Стојадиновића... не иде им од руке.
 
Ова будала се покушава играти Милоша Обреновића, Дачић глуми Стојадиновића... не иде им од руке.
ова будала покушава што дуже да остане на власти. нема он никакву представу о Милошу или било коме.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top