Otkriveno koji sportista je uplatio 500.000 evra za lečenje malog Vukana: Svaka čast heroju, cela Srbija ti se klanja!

veliki krang

Legenda
Poruka
66.086
Tako i Ja mogu da budem vlasnik NFL klub, drzavni stadion a grad mi placa milijarde $ da pređem u drugi grad....biznis samo tako.👍

Pa ne možeš, jer nemaš pare. Znaš, to je ono što daješ u zamenu za vlasništvo nad klubom, i može biti izraženo u raznim valutama. Znaš šta je valuta? To je nacionalna moneta pojedinih država. Uh, sad moram da objašnjavam i šta je moneta, pakao :kafa:

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
Pa ne možeš, jer nemaš pare. Znaš, to je ono što daješ u zamenu za vlasništvo nad klubom, i može biti izraženo u raznim valutama. Znaš šta je valuta? To je nacionalna moneta pojedinih država. Uh, sad moram da objašnjavam i šta je moneta, pakao :kafa:
Mirovic je zaposlen u Državnom Telekomu ko parazit a vi mu ovde pevate himnu...smesni ste😂

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
On se preziva Mirotić i igra za Španiju :lol:
Ko zna da li mu je i to pravo ime, visok je verovatno se prezivao Vučić ali zbog mogucnosti da ih provale promenio ime....vidis da ne znas ni odakle mu pare a tek se ime lako promeni.
Poruka je automatski spojena:

Хвала што си дао паре за лечење Вукана.
Vidis kako smo stigli od Miroticu heroju do Vladimire i ti si malo izgleda platio lecenje Vukanu. Samo gledaj do kraja ce svi heroji u blato da padnu.

veliki krang

Legenda
Poruka
66.086
Ko zna da li mu je i to pravo ime, visok je verovatno se prezivao Vučić ali zbog mogucnosti da ih provale promenio ime....vidis da ne znas ni odakle mu pare a tek se ime lako promeni.

Ma naravno, promenio je ime jer se ranije prezivao Vučić, i to pre tridesetak godina kada Vučić nije bio ni u najavi :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1: :hahaha1:

R.Reventlov

Aktivan član
Poruka
1.514
Ironija je utočište slabog uma.
Jovan Ducic
"У циклусу "Дубровачке поеме" откривамо извесне квалитете који су ретки у другим његовим песмама: осећање за амбијент, смисао за цртање ликова, лежерност тона, иронију, хумор."
http://filolog.weebly.com/10321086107410721085-10441091109510801115.html

Тражење цитата по фејсбуку је одраз глупости.
Р.Ревентлов

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
Čovek je znanjem i vrhunskom igrom zaradio novac, ugovor, nije morao nikome da daje ali duša plemenita daje ona neće propasti...

Živeo Mirotic I slični njemu!

Odgovor je vrlo jednostavan,to su drzavni klubovi ili pravno receno udruzenja gradjana. Nemaju vlasnicku strukturu ,niti zele da budu privatni jer kod privatnika nema huligana ni ekstremnih navijaca. Isto je i kod fudbalskih klubova stim sto oni imaju vlasnistvo nad stadionima tj imaju velike prihode i drzava im ne daje novac za te svrhe . Kosarka nije popularna kao fudbal i nema tolike prihode od TV prava,kladionica ,prodaje mladih igraca,nagrade od UEFA za prolaz dalje isl Drugo zasto je pravljena hala da zvrji prazna,Ima tu i koncerata i svetskih prvenstava.sve to donosi prihod.
Mi ne pričamo o Francuskoj, već o Engleskoj i Španiji, a takođe pričamo i o različitim sportovima

Kakve on ima veze sa budzetom kada igra u inostranstvu.
Subvencije države Premijer ligi od £250M.

....ma sve je privatno, surovi kapitalizam taj engleski sport.(ironija off)😂
https://www.bbc.co.uk/sport/football/59335899
IMG_20220510_170358.jpg

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
Ne mogu, ne zato što nemam pare jer kredit mogu da uzmem, ne mogu jer nemam vezu u državi da mi uplati subvencije i da mi plati da promenim grad i da mu da stadion gde da mi igra tim. Zar nije to zanimljivo da NFL klubovi nemaju stadione gde igraju, pa šta imaju ako nemaju mesto da treniraju i gde publika da dođe?😂

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
Opet nema nikakve veze,on covek prima tamo platu i tamo placa porez.Ta prava za TV prenos,placamo mi gradjani,koji nema nikakve veze sa njegovih 500.000 evra.
Ako mi placamo FK Barseloni a Mirotić prima platu od FKBarselone kako onda mi nemamo veze sa njegovim parama.....jedino mi i imamo veze sa njegovim parama.

Vladimir M.

Domaćin
Poruka
3.689
Nemoj pisati svasta.telekom ne placa direktno Barsi za prenose utakmica,vec savezu.Mnogi tu uzmu pare,nego sto stigne nesto do kluba,a od toga Mirotic sigurno nije placen,a ni jedan Barsin fudbaler.
Jok navijacke grupe finsiraju FK Barselonu. Navijaci kupe kartu i onda Mirotic dobije €5M, jel' tako. SmEšNi StE😂

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.