Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

darko86

Zainteresovan član
Poruka
379
U periodu od 2005-2007 ili 8,na rts1 u terminu od00.00 posle treceg dnevnika emitovana je serija pod nazivom poziv u pomoc ili sl.Ono cega se secam je da je serija americka i da je glavna junakinja devojka koja volontira ili stazira u mrtvacnici ge joj se u toku obdukcije lesevi obracaju i traze pomoc.Zatim se vreme vraca unazad i ona pokusava da im pomogne da prezive.serija je imaala mozda 20-30.epizoda i emitovana je u periodu kada su emitovani dosije x,medijum i sl serije koje su emitovane dok je Robert Nemecekta znate o seriji,kako je naziv u originalu.

Nodi-wolf

Domaćin
Poruka
3.961
Spanski film, lik skurcan skroz, ali u svakom segmentu zivota, radnja smestena u dan dva,
i odjednom preokret,
lik se super provede sa drustvom osvoji nagradu za utakmicu reala, njegov tim pobedi,
tamo upozna devojku svog zivota, odvede je na neki krov, tu se poljube i vrati se kuci,
prozbori nesto u stilu da nikada nije bio srecniji niti ce biti, uzme pistolj i izvrsi samoubistvo..?
Zna li iko naziv filma...

Poruka
1
Da li neko moze da mi pomogne? 90tih godina na bk televiziji ili na trecem kanalu isla je serija o nekom liku koji je isao evropom ,Sa sobom je nosio crni mac i isao je od grada do grada trazeci odgovore ko je i sta se sa njim zbilo. Stalno su ga iz prikrajka pratili jedna zena i neki lik . Inace zena je bila vestica i navodili su ga da im pronadje neko mesto . Secam se vozili su se u beloj limuzini .A taj lik je u proslosti bio vitez koji se probudio u sadasnjosti i ne seca se nicega sta se pre desavalo . Ima samo delice secanja koji ga usmeravaju u koji grad u evropi da ide ,jer je svaki grad vezan za njegovu proslost. Kroz to lutanje napadaju ga kompanjoni od ovo dvoje.Nisam odgledao do kraja tu seriju ,a nisam ni siguran da su je do kraja emitovali . Ako neko moze da mi pomogne da nadjem kako se serija zove.

boytex83

Početnik
Poruka
1
Da li neko moze da mi pomogne oko naziva serije. Mislim da se prikazivala tokom 1998 ili 99 godine. Radnja serije se odvija tokom drugog svetskog rata kada u jednu jevrejsku porodicu u kojoj su svi muzicari dolazi nemacki oficir a namerom da stunuje u jednoj sobi a pritom svira flautu. Najstariji sin iz te porodice je pocetkom drugog svetskog rata otisao iz stana u potrazi za ljudima koji su clanovi pokreta otpora kako bi se borio protiv fasista. U stanu je pored roditelja ostalo jos troje dece. U jednoj epizodi je taj nemacki oficir javio porodici da se sklone iz stana jer ce nemci doci po jevreje i odvesti ih u logor. Stariji brat i sestra su se sklonili ali su videli kada je taj nemacki oficir njihovog mladjeg brata koji je bio star oko 5-6 godine poveo sa sobom. Njih dvoje su se kretali po evropskim zemljama te je ta devojka upoznala jednog pilota koji je bio iz kanade ili amerike. U jednoj epizodi su se verili ali je on poginuo kada je nagazio na minu. Njih dvoje su potom otisli kod roditelja od tog pilota gde se taj momak zaposlio u prodavnici koju mu je na kraju seriju covek i ostavio. U medjuvremenu su saznali da im je najstariji brat ziv, da se ozenio i da zivi najednoj farmi van grada. To je sve sto znam. Mozda je nko od vas gleda otu seriju pa mi moze pomoci oko naziva.

Poruka
1
Da li neko zna kako da na netu nadjem deciju seriju koja se u prevodu zvala ZELIM ZELIM. Emitovana je pocetkom 90-tih cini mi se, radi se o tome da cetvoro dece, dva brata i dve sestre, nadju nekog puha, i sta god pomisle on im ispuni zelju, ali ispunjenje zelje traje samo dolaska sunca. Mnogo sam je volela kao klinka, opet bih je pogledala, ali nikako ne mogu da je nadjem. Pod nazivom ZELIM ZELIM je nema. Hvala unapred...

Vrela Cica

Iskusan
Poruka
5.579
Ne mogu da se setim kako se zove ili ko glumi u filmu. Mala pomoc.

Komedija je, desava se u africi, lik sa nekom zenskom se srusi u avionu ili helikopteru pa se vracaju peske. Progoni ih neki ljuti tvor [mislim da je tvor]. Lud je film skroz. z:D
btw nije Six days, 7 nights.

Da nisi ti to sanjao?

- - - - - - - - - -

Za Salaš u Malom Ritu lokacija je ja mislim naselje/selo Jakovo (na par kilometra od Beograda), za ovo drugo ne znam.

Ma, kakvo Jakovo. Tada nije postojalo, kada se to snimalo.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.