Quantcast

Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

darko86

Zainteresovan član
Poruka
379
opet ja :) kao klinac sam u bioskopu gledao jedan domaci film koji je sniman jos u vreme SFRJ.koliko se secam film je naucno-fantastika i znam da glumi LJubisa Samardzic.radnja se dogadja negde na moru gde dolazi bice sa druge planete-zvezde....i jos mogu da se setim da postoji scena u kojoj se veliki broj glumaca-statista pojavljuju skoz goli....znam da nemam mnogo poataka ali...zna li neko mozda o kome se filmu radi?

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
opet ja :) kao klinac sam u bioskopu gledao jedan domaci film koji je sniman jos u vreme SFRJ.koliko se secam film je naucno-fantastika i znam da glumi LJubisa Samardzic.radnja se dogadja negde na moru gde dolazi bice sa druge planete-zvezde....i jos mogu da se setim da postoji scena u kojoj se veliki broj glumaca-statista pojavljuju skoz goli....znam da nemam mnogo poataka ali...zna li neko mozda o kome se filmu radi?

http://www.imdb.com/title/tt0082466/

Nekiliknebitan

Primećen član
Poruka
503
ne mogu da se setim kako se zove jedna serija koja se pre nekih 5,6 godina prikazivala na prvom programu RTS-a! U njoj se dešava da glavni lik (momak srednjih godina, malo prosed sa dužom kosom) muti nešto sa jednom prelepom devojkom koja je kratko ošišana, a ona je u isto vreme je sa nekim likom koji ima neke firme i ludila, a malo je lud! Njih dvojica su u jako lošim odnosima, a ona voli ovog glavnog lika! Serija je bila duga... Da li neko može da mi pomogne??? :D Bio bih Vam mLogo zahvalan! ;)

Poslednja izmena:

gradjevinka

Zainteresovan član
Poruka
120
ne mogu da se setim kako se zove jedna serija koja se pre nekih 5,6 godina prikazivala na prvom programu RTS-a! U njoj se dešava da glavni lik (momak srednjih godina, malo prosed sa dužom kosom) muti nešto sa jednom prelepom devojkom koja je kratko ošišana, a ona je u isto vreme je sa nekim likom koji ima neke firme i ludila, a malo je lud! Njih dvojica su u jako lošim odnosima, a ona voli ovog glavnog lika! Serija je bila duga... Da li neko može da mi pomogne??? :D Bio bih Vam mLogo zahvalan! ;)

Jedno pitanje - cija je serija bila? Mene ovaj tvoj opis podseca na jednu latino americku seriju http://www.imdb.com/title/tt0346383/

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Немачка крими серија, на "Fox Crime", закачих јутрос око пола 4-4 једну и пре неки дан другу епизоду, али не од самог почетка.

Не знам како се зове, никако не могу да нађем, чак ни преко сајта "Фокс-Крајма".

Главни лик је инспекторка, а уз њу су и двоје помоћника, полицајац и полицајка, млађи. Серија има доста духа и самоироније.

И видим да је новија, из 2010.

BokSi95

Početnik
Poruka
1
Ako moze mala pomoc..
Gledao sam ovaj film pre 4-5 godina... Radi se o decaku robotu koji zivi sa ljudskom porodicom... A ta porodica ima jedno dete tj decaka... Secam se jedne scene gde je on(DECAK ROBOT) hteo da odsece pramen majcine kose da bi se zauvek secao nje... Onda se u tom trenutku pudi i ugleda ga sa makazama i pomislila je da je hteo da je ubije... Onda su ga valjda napustili,... Radnja filma je u buducnosti... Ako moze neko iz ovoga da se seti ime filma bio bih mu zahvalan... Strasno mi se gleda... :D

Underdeather

Obećava
Poruka
55
Ako moze mala pomoc..
Gledao sam ovaj film pre 4-5 godina... Radi se o decaku robotu koji zivi sa ljudskom porodicom... A ta porodica ima jedno dete tj decaka... Secam se jedne scene gde je on(DECAK ROBOT) hteo da odsece pramen majcine kose da bi se zauvek secao nje... Onda se u tom trenutku pudi i ugleda ga sa makazama i pomislila je da je hteo da je ubije... Onda su ga valjda napustili,... Radnja filma je u buducnosti... Ako moze neko iz ovoga da se seti ime filma bio bih mu zahvalan... Strasno mi se gleda... :D

http://www.imdb.com/title/tt0212720/

:bye:

makica30

Početnik
Poruka
2
Pozdrav svima!
Setila sam se mini serije koja se prikazivala pre oko 20 god. Ne znam joj ime, ali se secam radnje-muz musliman (mislim da je Pakistanac) i zena (mislim da nije njegove veroispovesti, vise se i ne secam), zive u skladnom braku negde u Evropi ili Americi i imaju dvoje dece. On je savremen covek koji ne gusi porodicu religijom, ali, cini mi se, da je svojoj zeni jednom prilikom rekao da je njena prevara jedina stvar preko koje nikad ne bi mogao da predje bez obzira na ljubav koju oseca prema njoj. I, naravno, upravo to se i dogadja-zena upoznaje nekog muskarca i prevari muza sa njim. Ne secam se da li je to trajalo ili se deilo jednom, davno sam je gledala. U svakom slucaju kada muz sazna za preljubu (ne secam se kako) bezkompromisno napusta dom i suprugu, pokazuje svoje drugo lice bez trunke tolerancije, uzima decu i odvodi ih u svoju domovinu (Pakistan ili nesto slicno). Deca pocinju da zive po muslimanskim obicajima u sasvim novoj sredini, a zena pokusava na sve nacine da vrati decu. To je ukratko to. Molim vas da mi neko kaze ime serije i da mi pomognete da je pronadjem, jako mi se dopada, sigurno je se neko seca. Pozdrav i hvala unapred.:hvala:

ghost_rider

Početnik
Poruka
7
Ja sam na Avali jednom gledao film,ne secam se bas dobro,nas je film,fazon vreme je rata, i tu neka devojka upoznaje nekog vojnika,i oni se zaljubljuju,ona valjda radja bebu,kojoj je pevala neku pesmu,ona posle biva upucana on tuguje,i posle dolazi na kraju glumica koja ugleda tu bebu i pocne da peva istu pesmu kao njegova prava majka.. koristila se i numera Zajdi Zajdi u tom filmu,nas je...Ne secam ga se bas dobro,ali ako ikog na nesto podseca,hvala na pomoci u svakom slucaju :)

bubili205

Početnik
Poruka
2

makica30

Početnik
Poruka
2
Jeste, to je ta serija, prepoznala sam po fotografiji porodice. Svaka cast na memoriji :klap: i mnogo hvala, jos samo da je nadjem negde i ponovo pogledam. :worth:

Ako mislimo na istu mini seriju, setih se glumca, pa sam potražila i naziv serije...Da li je ovo u pitanju: glumac je Art Malik, a serija STOLEN (1990)
http://www.imdb.com/title/tt0365791/

http://www.britmovie.co.uk/forums/can-you-name-film/103515-drama-series-ladys-husband-takes-her-children-away-her.html Ovde se vidi slika familije. Na žalost, premda je (koliko se sećam) bila zaista dobra serija, nema puno sajtova gde se pominje. Nadam se da je i ovo pomoglo.

bubili205

Početnik
Poruka
2
Drago mi je sam mogla pomoći i da je ova moja "enciklopedijska memorija za nebitne stvari" bila od neke koristi :D
Poražavajuće je kad se setim kako su se nekad na našim televizijama prikazivale kvalitetne serije poput australijskih BANGKOK HILTON i THE DIRTWATER DYNASTY (kod nas prevedena kao DINASTIJA ISTVIK), potom poput britanskih/američkih serija tipa STOLEN i OLDEST LIVING CONFEDERATE WIDOW TELLS ALL (POSLEDNJA UDOVICA JUGA), a da i ne spominjem neverovatne kanadske serije iz francuskog govornog područja: MARGUARITE VOLANT i URGENCE http://www.imdb.com/title/tt0115408/ (davno prikazana na tadašnjoj BK televiziji...serija spram koje je popularna ER http://www.imdb.com/title/tt0108757/ maltene smešna...)

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.190
l_0a492798ce.jpg

to je ovaj film:)
preporucujem ga

svilenica

Početnik
Poruka
8
Potrebna mi je pomoc, gledala sam seriju koja se prikazivala na RTS-u pre 10-tak godina. Vise se dobro ni ne secam svih detalja, ali okvirno radnja je isla ovako: glavni glumac dozivi saobracajnu nesrecu i godinama je bio u komi, probudi se i shvati da moze da predvidi neciju smrt. Devojka mu je rodila sina koji je u trenutku njegovog budjenja bio vec veliki. Uglavnom, u svakoj epizodi on spase nekoga ko je trebalo da umre. Ako neko moze da se seti koja je serija u pitanju bila bih mu mnogo zahvalna :) Unapred zahvalna

smokvicica

Elita
Banovan
Poruka
21.190
Ja sam na Avali jednom gledao film,ne secam se bas dobro,nas je film,fazon vreme je rata, i tu neka devojka upoznaje nekog vojnika,i oni se zaljubljuju,ona valjda radja bebu,kojoj je pevala neku pesmu,ona posle biva upucana on tuguje,i posle dolazi na kraju glumica koja ugleda tu bebu i pocne da peva istu pesmu kao njegova prava majka.. koristila se i numera Zajdi Zajdi u tom filmu,nas je...Ne secam ga se bas dobro,ali ako ikog na nesto podseca,hvala na pomoci u svakom slucaju :)
ova scena koju si opisao je najpotresnija koju sam ja ikada gledala u nekom filmu
strasno mi je zao sto sam to videla,jel iako su prosle godine,ne mogu da je zaboravim
radi se o filmu spasitelj

220px-Spasitelj_-_filmski_poster.jpg

ancika

Iskusan
Poruka
5.414
Da ponovim:
Mislim da je americhki film, gledala sam ga pre oko 15 godina- horor. Radi se o nekom sveshteniku koji juri kroz neku shumu, u shumi pored drveta nalazi mrtvo telo. Film je i psiholoshki triler i horor. To telo se povremeno pojavljuje i valjda nestaje. Pojavljuje se tu i neki zlikovac valjda, koji je ubica i koga pop moli da se preda policiji. Jako su mi pomeshana secanja, ne znam ime filma jer ga nisam gledala od pochetka. znam da je muzika veoma upechatljiva, i danas pamtim kako sam se tresla od straha dok sam ga gledala

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.