Quantcast

Otkazivanje rada racunara zbog Z.A

Dojl

Obećava
Poruka
55
Ma nije vajlda!!!???Z.A i kav kod mene rade Super i na jos 5 racunara.Racunar je otkazao pre nego sto sam ubacio Kav.Nema to veze sa Kav.Postoji sumnja na viruse,a druga teorija je u konfiguraciji.Svi racunari gde radi Z.A i Kav su kupljeni kod istog prodavca. :roll: :roll: :roll:

Dojl

Obećava
Poruka
55
Instalacija Z.A je dobra.Likovi su isli na net sa Explorerom(koliko puta ???) i bez ikakvog znanja o zastiti !!!A to da mozda zeza jos neki program bas i ne stoji, ja jos nisam cuo ako ne racunam ovo sto se izdesavalo da zbog nekog programa otkaze racunar potpuno!!!Racunar je poceo onog trenutka da se restartuje kada sam zavrsio instaliranje Z.A znaci nisam stigao do te tacke da ga podesavam !!! :) :) :)

miamia

Zainteresovan član
Poruka
440
Otvori glavni panel ZA, sa leve strane klikni na ALERTS&LOGS, pa Аdvanced, pa u novom pop-up-u klikni na System Tray Alert. Usput, saljem print-screen . . .
U prevodu, to se desava kad god postoji neki pokusaj
napada-upada koji je ZA registrovao . . .

miamia

Zainteresovan član
Poruka
440
jomini:
Da. Bilo mi je na ''program logging''. Uključeno je bilo ''Log all program alerts'' na high. Sad sam stavio na medium i ne pojavljuje se više. Hvala ti, već sam pomislio da je neki cirkus!

Nema to nikakve veze sa tim, jer i meni stoji na ''High", pojavice se opet, na zalost, kad god bude postojao neki novi alert . . .
Tebe to samo obavestava na lose aktivnosti.
Pozdrav, nema na cemu .