otkazivanje misha

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
desi mi se povremeno u zadnja 2-3 dana da mi mis otkaze. tj pomeram misha a strelica na ekranu nista, zablokira se. obicno bude ok posle 1 ili 2 resetovanja ili gasenja-paljenja. tastatura radi kad se to desi.
probala sam da stavim drugi mis u tim trenucima i isto se desava cak mislim da se desilo i kad je drugi mis bio unutra, da se s njim desilo isto.
ovaj prvi je kuglicni i ocistila sam ga ali nije samo to, kad se tako zaglavi ne reaguje kad pomeram samo kuglice prstom.
vlajda mi nisu oba misa crknuta. :)
inace ne znam da li ima veze ali jednom nedavno se desilo da komp ne vidi monitor, tj upalim monitor i pise no input a komp radi. mislim da je tad monitor bio ugasen preko noci pa onda ga upalila i onda je to pisalo. ali pomogao je dobri stari reset:)

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
E sad ste joj pomogli :|

Može biti Mirus a može biti i nešto od hardvera (ustvari meni to obično bude), al' to je kao najgora opcija, valjda će ti neko od ovih pametnijih ovde reći koju utešnu :)

Bože kakvo mi đubre ovde kupujemo :roll:

Manic Street Preacher

Domaćin
Banovan
Poruka
4.188
desi mi se povremeno u zadnja 2-3 dana da mi mis otkaze. tj pomeram misha a strelica na ekranu nista, zablokira se. obicno bude ok posle 1 ili 2 resetovanja ili gasenja-paljenja. tastatura radi kad se to desi.
probala sam da stavim drugi mis u tim trenucima i isto se desava cak mislim da se desilo i kad je drugi mis bio unutra, da se s njim desilo isto.
ovaj prvi je kuglicni i ocistila sam ga ali nije samo to, kad se tako zaglavi ne reaguje kad pomeram samo kuglice prstom.
vlajda mi nisu oba misa crknuta. :)
inace ne znam da li ima veze ali jednom nedavno se desilo da komp ne vidi monitor, tj upalim monitor i pise no input a komp radi. mislim da je tad monitor bio ugasen preko noci pa onda ga upalila i onda je to pisalo. ali pomogao je dobri stari reset:)

sokantno
kako ga bre nije sramota

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.