Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Je li forumasi, kako kulirate ribe? Jel im kazete iskreno sta mislite i kako stoje stvari i manj vise im polomite srceili slazete nesto blaze?

meni jedan rekao da sam previše vetropirasta za njegov ukus![]()

meni jedan rekao da sam previše vetropirasta za njegov ukus![]()

i meni se chinish takvom![]()
i meni se chinish takvom![]()

i meni se chinish takvom![]()
ma to je neka budala![]()
e fala ti![]()

oh, da, najjace su te fore tipa 'mnogo si drugacija, luda', ne znam kao ' da spustis loptu pa bismo mogli da budemo zajedno, ovako ne bi islo'
to mi rek'o jedan lik
mislio je na to da prestanem da izlazim, blejim, sprdam se, pa da budem sa njim
jok no! sto bi rekla moja mudra bakuta![]()
oh, da, najjace su te fore tipa 'mnogo si drugacija, luda', ne znam kao ' da spustis loptu pa bismo mogli da budemo zajedno, ovako ne bi islo'
to mi rek'o jedan lik
mislio je na to da prestanem da izlazim, blejim, sprdam se, pa da budem sa njim
jok no! sto bi rekla moja mudra bakuta![]()
pa kolko se secam ti svog dechka zovesh gay tako da...a te klinkice do 25 nema shanse da se smire tako da ni ne treba pokushavati nishta ozbiljnije s njima, tj. treba biti shto neozbiljniji i maximalno ih kulirati
to mi rek'o jedan lik
mislio je na to da prestanem da izlazim, blejim, sprdam se, pa da budem sa njim
oćeš da kažeš mislio je na to da prestaneš da se drogiraš ko roker osamdesetih, uljudiš se, naučiš da se ophodiš ko žensko i sebe dovedeš u koliki toliki red
sorry srećo, možda u drugom životu...
brutalno sam iskren
hbg, ja sam mlad, meni daleko taj drugi zivot
cmokić za tebe žabice