Otkačiti ribu zato što joj je ogromna

Muškarci, da li ste ikada bili u situaciji da budete sa nekom kojoj je stvarno ogromna i kako ste se ponašali u takvoj situaciji? Da li bi to ponovili?
Samo bez price o tehnici........

Јеси рек'о без приче о техници, али морам једно техничко питање.

Је л' огромна зато што се порађала или јој је генерално огромна?

Генерално, правила су углавном јасна. Мала пица, велика гуза, а сисе...могу и мале и велике.


Дакле, закључак, ако ти смета, мислим да ћеш морати да је шутнеш, јер ма колико да је карактерно супер и супер изгледа и паметна је и сл. ако ти у сексу нешто смета код рибе, то није могуће исправити. Сметаће ти увек.
 
Bila tema na LJiSu pre neki dan.Ako joj se sviđaš uglavnom će joj biti velika jer se širi kad je žena seksualno uzbuđena. A ako joj se ne sviđaš biće tesno ali njoj neće biti nimalo ugodno.Vagina je mišić koji se širi i skuplja zavisno od toga šta i koga žena vidi pred sobom.Vrlo slično važi i za nas.DakleM, baš te ''ogromne'' ne treba da otkačimo.Ako ima dobar libido može da pusti puno sekreta pa da bućka kad guraš.Šta ćeš onda da radiš?
 
Poslednja izmena:
Pitanje na mjestu, ali još bolje - da li ste kad osjetili stezanje vaginalnih mišića kad si duboko u njoj? Ako ste naleteli na jednu takvu, ne puštajte je.

Kako misliš kad? Ako prilikom sex-a bez kondoma izostane stezanje naročito ono "orgazmično" meni je to znak da nešto ne štima. Znam da mogu da se te kontrakcije simuliraju u nekoj meri ali definitivno očekujem da osetim stezanje tih mišića kako god :lol:
Sad da li sam imao sreće da mi uglavnom upadnu devojke koje osetim ili imaju malo jače kontrakcije ali meni je definitivno to standard koji očekujem ne "loto". Ili ne mislimo na isto.
Jedino što kondom poneki, oni deblji barem, ubiju intezitet ali ne baš toliko da ne osetim uopšte. Zato i uzimam Feel Thin one crvene durex jer ipak prenose bolje i temperaturu i te pokrete.
 
Kako misliš kad? Ako prilikom sex-a bez kondoma izostane stezanje naročito ono "orgazmično" meni je to znak da nešto ne štima. Znam da mogu da se te kontrakcije simuliraju u nekoj meri ali definitivno očekujem da osetim stezanje tih mišića kako god :lol:
Sad da li sam imao sreće da mi uglavnom upadnu devojke koje osetim ili imaju malo jače kontrakcije ali meni je definitivno to standard koji očekujem ne "loto". Ili ne mislimo na isto.
Jedino što kondom poneki, oni deblji barem, ubiju intezitet ali ne baš toliko da ne osetim uopšte. Zato i uzimam Feel Thin one crvene durex jer ipak prenose bolje i temperaturu i te pokrete.

Pazi..ima tu nekih kontradiktornosti. Postavljač teme je u dilemi zbog "ogromne" a i sam si to iskusio.. e sad, da je dotična srećnica znala i imala "stimulativno" stezanje, ne bi imao osjećaj da je nešto šira.. naprotiv. U orgazmu se svakako grče i stežu vaginalni mišići ali koliko on traje i da li svaka doživi istinski orgazam ili glumi?
One koje su ovladale tom vještinom, mogu to raditi skoro čitavo vrijeme u toku seksuaLnog odnosa.
 
Pazi..ima tu nekih kontradiktornosti. Postavljač teme je u dilemi zbog "ogromne" a i sam si to iskusio.. e sad, da je dotična srećnica znala i imala "stimulativno" stezanje, ne bi imao osjećaj da je nešto šira.. naprotiv. U orgazmu se svakako grče i stežu vaginalni mišići ali koliko on traje i da li svaka doživi istinski orgazam ili glumi?
One koje su ovladale tom vještinom, mogu to raditi skoro čitavo vrijeme u toku seksuaLnog odnosa.
Rekoh...jednom. Nije da sam ih stotine imao,nisam baš i sa mnogo njih koje su imale 2+ dece bio(tačnije mislim ni sa jednom) a i preferiram one malo vitkije pa je verovatno rezultat svega toga da nemam sa te strane problema da osetim u vagini normalnih dimenzija stezanje mišića. Dakle nikako nije retkost jer po tebi ispade jedna u hiljadu malte ne.
Ako ponavljam mislimo na isto.
 

Back
Top