Otkaciti frajera zato sto mu je mali

Captain Jack Sparrow:
Stvarno cete me naterati da pocnem da vas mrzim jel ste odvratne ma ogavne ste :twisted: :evil:

ma ne primaj se na ove njihove neiscrpne provokacije, one samo kazuju koliko su pune penis zavisti i nakupljenih frustracija i agresije....
One su u stvari toliko fascinirane penisom i prema njemu osecaju toliko strahopostovanja da im je ovo i nacin da se malo oslobode od toga, slicno kao kad su kosancic ivan i toplica milan uhodili turke pa u povratku pricali kako je to neka malena, smesna vojska....
 
hanibal77:
ulala al si ti uozbiljio temu!daj bre opusti se je l ja rekoh da sam bila zaljubljena u malu kitu,samo se zezamo dosadno nam.uostalom vidi sta commodore pise po sm za zene pa niko nista

Sram ga bilo ! pa kako sme ts ts ts opletite vi po njemu pa ce da vidi ;-)
he hee na tebe se nemogu naljutiti ne znam sto mozda zato sto si me onako prijatno iznenadila :-)
 
random_cloud_form:
ma ne primaj se na ove njihove neiscrpne provokacije, one samo kazuju koliko su pune penis zavisti i nakupljenih frustracija i agresije....
One su u stvari toliko fascinirane penisom i prema njemu osecaju toliko strahopostovanja da im je ovo i nacin da se malo oslobode od toga, slicno kao kad su kosancic ivan i toplica milan uhodili turke pa u povratku pricali kako je to neka malena, smesna vojska....

sto jes jes al iako priznajem da si u pravu morao sam da se upecam kad sam som ... A svi znamo kako se somovi pecaju.... na buckaloooo jbg :roll:
 
@CAP JACK

Ne znam sta je bilo posle, citala sam do smrti Muad Diba....jel bilo nesto i posle toga?

I ovo oko velicine itd. ne znam sto to shvatas tako licno? To je ko kad bi se ja ljutila jer neko prica viceve o plavusama, a ja sam plava, daj molim te ne moras odmah da vredjas!

Svako ima pravo na svoje misljenje i izbor, nismo mi konstantovale da ste vi manji muskarci ako je nekom mali, vec da jednostavno nekima od nas vise odgovara neka druga velicina...ukusi se razlikuju!

To nisu bile nikakve licne uvrede.
 
e do koje smrti muad diba on je na kraju druge knjige umro a posle se pojavljuje kao prorok koga prepoznaju da je muad dib i ako nisi citala da ti ne prepricavam ... ako mozes da nadjes procitaj sve iako one poslednje nisu tako dobre kao prve ipak je to odlican serijal i ko sto ti rekoh ima 12 knjiga dva puta po 6 je izlazilo svojevremeno
ma znam al me tako nesto iznervira i onda mi je tesko da se zaustavim ... kad je u zivo onda mi dosta treba da puknem a ovako nekako nesto me povuce i kad krenem .... ko besan :roll:
ajd citaj dinu i javi kako ti se svidjaju nastavci ? i jel volis epsku fantastiku ... sada ima cudo knjiga u kojima se preplicu sf i ef i cisto ef ( ja to prosto tamanim) :-D
 
e Gazda...stvarno..sigurno si naisla na male kite vec ( kao i ja...kao i svaka ) kako si stvarno reagovala na to?
Evo...bez zezanja...isposhtovala sam to do kraja...radila sve shto bi i sa velikom...ne osudjujem nikog sto ima malu kitu..cak..mnogi od njih i nisu svesni toga !!!

Zasto bih ja bila ta koja im rusi iluzije.Nadjem neki razlog drugi i odem ali nikog nisam do sada uvredila zbog toga.I svi su se pored mene osecali kao kraljevi...imali male ili velike kite.
Mislim da je to fer.
 
Captain Jack Sparrow:
e do koje smrti muad diba on je na kraju druge knjige umro a posle se pojavljuje kao prorok koga prepoznaju da je muad dib i ako nisi citala da ti ne prepricavam ... ako mozes da nadjes procitaj sve iako one poslednje nisu tako dobre kao prve ipak je to odlican serijal i ko sto ti rekoh ima 12 knjiga dva puta po 6 je izlazilo svojevremeno
ma znam al me tako nesto iznervira i onda mi je tesko da se zaustavim ... kad je u zivo onda mi dosta treba da puknem a ovako nekako nesto me povuce i kad krenem .... ko besan :roll:
ajd citaj dinu i javi kako ti se svidjaju nastavci ? i jel volis epsku fantastiku ... sada ima cudo knjiga u kojima se preplicu sf i ef i cisto ef ( ja to prosto tamanim) :-D

Poslednja scena u 4 knjizi drvo u pustinji nad njegovim grobom...dotle.Citacu samo da nadjem.
Obozavam da citam uopste, a Epsku sam delimicno iscitala sad citam ove nove decje i Preceta cisto da opustim mozak posle Klajva Barkera, tezak lik.
 
Gazdarica:
Ne, nisam naisla na kite koje su toliko male, da je to uticalo na nas ukupan odnos...
S druge strane, neke lepe kite jesu bile dodatni faktor u korist te veze... No, svakako, same po sebi, nisu imale nikakvog uticaja...

A sta ako mu je npr ok duzina...ali je nekako ruzna...nekako...bljak..jer ima bas lepoh primeraka a ima jadnih ruznih???
vidis...i kite su ko i ljudi...hihih..ima lepih i ruznih..vazno je pogledati ih u dusu....hahah
 
hm...ubila bih da mi to kaze...

a valjda su sve iste....nisam se toga bas nagledala...ali ovog drugog..heheheheh...mogu sa filozifskog aspekta da ga tumacim.

idem na filozofiju da pricam o tome ,znam da cu naci adekvatnog sagovornika...hihihi
 
Terate me da se javim.Razlichitosti se privlache a to znachi, velika dubina i kratkoca , velika duzina i mala dubina , nikako ne ide dubina i velichina....UZ KRATKOCU IDE DEBLJINA A UZ DUZINU TANANOST I RUZNOCA. Pa sad vi izaberite da li je to uzivanje u lepoti? Ili da li je tu lepota uopste bitna ili krajnji ucinak....
 
Ne čitam ovaj deo foruma, pa nisam naleteo na ovu očigledno hot spot temu.A ne bi naleteo ni sad da me jedan član foruma nije naveo na ovo mesto.
ZNAČI ANALIZA MALIH kurčića i VELIKI APETITA.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prvo da uvedemo razliku izmedju šta žene žele i šta im treba.

Zbog milion stvari (kompleksa, alavosti, podražavanja, hvalisanja) žele da preteruju i u cm koja im treba, tako da bi rado i sa 30cm . Ali samo u glavi....

I ja i moji drugovi i komšija imamo problema sa nekim devojkama jer jednostavno njima treba samo 13cm(tačnije mislim 12,5cm) .
Sve ostalo mora da ostane napolju...Čim se zanesemo , odmah sledi faul, „preduboko je boli“.

Sa te strane ova tema donosi olakšanje , nekome ko nije realnije sagledao stvari , pa ima nelagodnost zbog dužine veće od (radne dužine).
Sa druge strane očigledno da se (radne dužine) članica foruma kreće od 15cm do 28cm (u domenu želja) , dok ne mogu da sudim koliko je to stvarno u fizičkom i realnom.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Šta im treba?
Ovde je očigledno da je veličina penisa fiziološki zahtev , a ne estetska kategorija (kao na primer veličina sisa). Ovo je u skladu sa slastostrasnim društvom u kome se danas živi.
Pri tome je dužina potreban uslov, a širina dovoljan uslov....U prevodu dužina mora preći neku kritičnu vrednost (koju na žalost devojke mere očima i rečima ) a ne stvarno rukama (tu je ona naša pomenuta mera , mašala= sve preko dužine od dve poprečne širine šake=prosečno 13cm).

Zato se zalažem da se u mislima odomaći sistem vrednovanja veličine penisa Ha-fi(dužina-poprečni presek), kao kod obuće ili košulja, veličina +strukirano ili ne.
Tako se ne bi trošilo dragoceno vreme današnjih žena i uvek bi ZNALE da imaju odgovarajući primerak....

:::::Pri ovom iznosim i svoj stav da je glupo radi ravnopravnosti tražiti da žene mere svoje sise.

Da dodam da to neće sprečiti zloupotrebe i preterivanja , jer megalomanija nije od juče... Uvek će biti onih koje bi težile većem Ha-fiju.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

E , ako bi već da se nalazi potpuna podudarnost onda bi i žene morale da mere svoju širinu ili ono zbog čega sam ja poznat ovde tema ::::Koliko ste otvorene?

Jer je užasno onima sa manjim fi kad se utope u nekoj Ha-finiranoj (kod Ha je opet kritična dužina ali sada kao maksimum koji može da primi) Ha .max. – fi .
Ženskom polnom organu za prilagodjenje treba nekoliko nedelja, ali i to u granicama mogućnosti....Neke Ha-finirane nikada neće moći da drže kliker u furuni....

Tako da imamo obostrane zahteve za kompatibilnošću Ha-fi.

---------------------------------------------------------------------------------

Kako prevazići nekompatibilnost Ha-fi mera (dimenzija).

Iskusni znaju da jezik radi gde miško ne može, prstić je takodje iznenadjujući doktor i opšte i psihološki terapeut....

Sa druge strane za analni seks je potreban manji alat, a po mom iskustvu mnogo je devojaka koje su nesvesno više analni nego vaginalni orgazmičari....

------------------------------------------------------------------------------------

Prosek foruma je 25cm.
Ja imam problem a ne samo da sam kraći od 25cm , nego sam kraći i od 20cm...
Moji drugovi takodje....
A problem je što je veći od potrebne (radne dužine) vrlo često.
Prosto se postavlja zaključak da sam i ja i moje društvo i forumska zajednica , dva različita sveta....
Dalje , prilikom seksualnog uživanja , moja teorija je da koliko se žena trudi , toliko i dobije, jer što je veći užitak , veću gramažu dobije... Razlika u dužini i debljini može ići i preko 5cm i preko 2 u debljini....
Prosek koji je normala potražnje kod žena je ovde naveden kao 18-20cm , tako da opet ne živimo u istom svetu. Znači nas petorica , šestorica definitivno naleće na „plitke“ devojke pri tome je ovo „plitke“ za mnoge kvalitet....

----------------------------------------------------------------------------------------

Povodom izjave da oni sa većim imaju potrebe da ga više i pokazuju – možda.
Povodom izjave da je veličina genetski odredjena, smatram da kao i ostalo nije odredjena genetski , već se korišćenjem ili nekorišćenjem u periodu razvoja , dobija veća ili manja alatka, i kremara , a i džemara....
I kasnije ako se ne koristi , prosek se smanjuje, dok se ne nabilda....
Povodom izjave veličine prosečnih kita, i u vojsci i van vojske sam ih se nagledao i stvarno je retko , manje od 1 % onih koji imaju manje od 12cm. Jer u opuštenom stanju imaju oko 8cm , plus uvećanje od 1,5 do 3,5 koliko može da se kreće prosečno , pa do 7 i 14 puta kod onih koji imaju uvučeni penis. To je kad je veći deo penisa unutra pa recimo napolju boravi 7cm , na hladnom 1,5cm a u erekciji bude 18cm.
Povodom pitanja da li reći ili ne reći:::ja sam za reći, naravno u blažem obliku , jer i odbijanja udvaranja u obliku „odjebi seljaku“ i „nisi mi interesantan“ su dva različita pojma (+što je jedno uglavnom laž , a drugo je prava istina)
Povodom izjave da je glupa ona koja se zadovoljava sa malom veličinom , citiraću izjavu da bolje kad može ceo da stane u usta, a to je onda sigurno manje od 13cm osim kad je „duboko grlo“ gde može i 30cm (eh šta sve kamera snimi)
Povodom izjave da ništa manje od 15cm nije funkcionalno , moram da dodam izjavu moje bake da ne vredi nigde kretati bez cegera (pletena korpa veličine 25litara) tako da ženske torbice današnjih dimenzija prestavljaju apsurd.
Povodom izjave da se veličina gubi pred veličinom novčanika, što je očigledno , ostaje trag da je sublimacija (zamena ) strasti UVEK prisutna kod žena , i tako će još dugo biti...
Povodom izjave da svi oni misle da imaju veliki od Amfibije , naravno da sledi i odgovor da i svi na forumu toliko boluju od sujetne magle , mada ovde moram da ubrojim i sebe, ne zbog toga što mislim da je moj veliki ,već zbog toga što je u praksi ispao sasvim odgovarajući , nekad veći nekad manji nego što treba , ali u proseku ok...A definitivno je manji od „preporučenih dimenzija“.
Povodom kurcometra čini mi se da za 6 inča stoji avion , a to je manje od 18cm, negde oko 15cm.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Posledice:
Ako je stvarno razdor izmedju veličine penisa i dubina vagina u Srbiji , onda je sasvim normalno ponašanje sve veći prelazak devojaka na analni orgazam, kao i sve veća pojava biseksualaca fizioloških.....
Mada je možda i ono , "čim mi ne valja, bio mu je mali"....
Možda se nastavi razvoj pa ostanu trutovi sa velikim , a mi ostali sa malim (ispod 20cm) da se preselimo na istok....Kad vidim ovu žderiju ovde , i nije mi žao....
 
Captain Jack Sparrow:
e do koje smrti muad diba on je na kraju druge knjige umro a posle se pojavljuje kao prorok koga prepoznaju da je muad dib i ako nisi citala da ti ne prepricavam ... ako mozes da nadjes procitaj sve iako one poslednje nisu tako dobre kao prve ipak je to odlican serijal i ko sto ti rekoh ima 12 knjiga dva puta po 6 je izlazilo svojevremeno
ma znam al me tako nesto iznervira i onda mi je tesko da se zaustavim ... kad je u zivo onda mi dosta treba da puknem a ovako nekako nesto me povuce i kad krenem .... ko besan :roll:
ajd citaj dinu i javi kako ti se svidjaju nastavci ? i jel volis epsku fantastiku ... sada ima cudo knjiga u kojima se preplicu sf i ef i cisto ef ( ja to prosto tamanim) :-D



Jeeeeee pocesmo o malim a zavrsismo na Dini. Muad Dib nije umro vec je otisao u pustinju kao slep odakle se vratio kao Prorok. Tek nakon toga je ubijen.
 
Psihologue:
Terate me da se javim.Razlichitosti se privlache a to znachi, velika dubina i kratkoca , velika duzina i mala dubina , nikako ne ide dubina i velichina....UZ KRATKOCU IDE DEBLJINA A UZ DUZINU TANANOST I RUZNOCA. Pa sad vi izaberite da li je to uzivanje u lepoti? Ili da li je tu lepota uopste bitna ili krajnji ucinak....

Zaboravio si jos nesto ... Veselost, Znatizelju i Izdrzljivost... ..:-D
 

Back
Top