otishli...da ne dodju

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
koliko ljudi vama bliskih je otishlo iz ove zemlje da se nikada ne vrati u istu?....meni za sada 2...al ima tendencija da tje bude 4 za god-dve....jeste pomalo deprimirajutja tema...al nije da ima neshto preterano puno tema...a meni palo na um...
 
Svi smo preko ali od Srbije bolje zemlje nema...Ovde nema izlazaka samo rad rad i rad..Srbija je
zakon da malo radish, malo imash a izlazish puno ...Neshto se ovde preko deshava pema Srbiji...
Bitje Srbija opek meka za sve...nadams se josh koja godina...
 
srbija jeste meka....al za imbecile....a za koju godinu....bitje oslobodjena i od ovo malo ljudi shto su ostali....ostatje oni ubogi i matori....i oni koji nisu imali kombinaciju da odu....kao pre 40god selo grad....kao i sada provincija beograd....a ti si preko?....do yaya....

evo shta o ovoj temi ima retji chovek koji se izdaje za psihologa "Srbija je
zakon da malo radish, malo imash a izlazish puno"....nadahnuto nema shta...e da reche isti da ima i porodicu....malo radish...malo imash...a deca nemaju kintu za shkolski pribor...porodichan chovek...nema shta
 
Pa sta cu kad nije niko otisao.A ionako najvise mrzim rastanke svih vrsta.a ako mislis 'otisli na onaj svet' to jeste njih nekoliko........a sta moj avatar? mislim,nemoj i ti kao i Arnold (sorry ako sam pogresila) da ja sam neki patriota a imam sliku americkog kluba :roll:
 
Koliko njih?
Troje baš bliskih, plus jedno 75% generacije iz gimnazije i sa faksa.
A i ja planiram da odem.
Što više putujem, a putujem dosta i to uglavnom poslom, to mi se manje ostaje ovde.
 
ja nemam prijatelje ali otisho mi je rodjak. s porodicom.mada i to se raspalo aj en volim kad se vidimo kao moram da se druzhim mada se setim kad je bio ovde e to je bash bilo drugacije
ej covece on je nekad bio ovde...on se uvek druzio s mojim bratom tj kao on je isao kod njih aj sam bila mali namcor...sad ima zdravstvenih problema i tamo nije tako kao ali mu je bolje..ovde mu je kao teskobno kad dodje. i sad je isti
eto ali kad neki ljudi odu narocito rodbina nije neshto bitno jedino sto nemas taj osecaj koji si imao s njima i onda se cudis sebi ponekad.
 
sve ima svoju cenu :I
e onako ipak putujesh... pa kao super... ko kad idesh u goste
to nije kad si u gostima i kad stanujesh tamo
eto pa da budete srbi
:evil:
salim se bre ko oce nek ide i ja cu mozhda ali ne znam cime bih se ja podicila tamo
 
Hmmm, ima ih... :? Moj cale, na prvom mestu. Provodi mesec dana, sve zajedno tokom cele godine, u SCG. Pored toga, ima ih bash dosta... I ja cu verovatno ziveti negde drugde. Nadam se London ili Pariz, to ne bi bilo loshe. :)
 

Back
Top