Mene zanima kakvi su uslovi za dobijanje stipendija za postdiplomske studije.Da li mogu ja kao prosecan student ekonomskog faxa da ocekujem da mogu da dobijem neku stipendiju (bilo gde)?Znam samo engleski jezik i naravno upisivala bih nesto vezano za ekonomiju-turizam....Mene u stvari najvise zanima koliko je realno da ocekujem tako nesto -da li uopste da pokusavam. Ko dobija stipendije?Sa kavim prosekom?
Zavrsila sam Prirodno-matematicki fakultet u Novom Sadu, turizam. Posto imam dvojno drzavljanstvo, Srbija i BiH, zanima me kakve stipendije postoje za pohadjanje mastera u Becu od ove dve drzave! Hvala puno na odgovoru!!!