Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Džaba vam novci, moji sinovci

Па добро Србијо дигни се већ једном толико си дуго на коленима ,дајеш да ти децу
у кавезима држе ,да их одводе убијају .А све то немо гледаш као да си се солидарисала са народом и немаш вољу.Нека газе ,нека деле ,нека ломе ...
Зашто не устанеш Србијо ,зар ниси довољно спавала зар ниси довољно трпила.
Тужна сам јер моја земља и мој народ нема вољу да устане и да се успротиви

Није тема Младић али само желим да напишем да он данас прдставља Србију ону заборављену Србију која се не предаје и која не пада на колена пред силом
Хвала му што нам чува образ!
Ово је бре Србија ко има право да хапси српски народ и одводи у конц логор Хаг
Ово је отаџбина Србина и има право да живи у њој.
Молим вас не затварајте тему желим норамлну дискусију ,нека ме и пљују навикла сам .

