Отаџбина је ово Србина!

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824

Džaba vam novci, moji sinovci:zper:

Па добро Србијо дигни се већ једном толико си дуго на коленима ,дајеш да ти децу
у кавезима држе ,да их одводе убијају .А све то немо гледаш као да си се солидарисала са народом и немаш вољу.Нека газе ,нека деле ,нека ломе ...

Зашто не устанеш Србијо ,зар ниси довољно спавала зар ниси довољно трпила.

Тужна сам јер моја земља и мој народ нема вољу да устане и да се успротиви :(

Није тема Младић али само желим да напишем да он данас прдставља Србију ону заборављену Србију која се не предаје и која не пада на колена пред силом

Хвала му што нам чува образ!

Ово је бре Србија ко има право да хапси српски народ и одводи у конц логор Хаг
Ово је отаџбина Србина и има право да живи у њој.

Молим вас не затварајте тему желим норамлну дискусију ,нека ме и пљују навикла сам .
 

Džaba vam novci, moji sinovci:zper:

Па добро Србијо дигни се већ једном толико си дуго на коленима ,дајеш да ти децу
у кавезима држе ,да их одводе убијају .А све то немо гледаш као да си се солидарисала са народом и немаш вољу.Нека газе ,нека деле ,нека ломе ...

Зашто не устанеш Србијо ,зар ниси довољно спавала зар ниси довољно трпила.

Тужна сам јер моја земља и мој народ нема вољу да устане и да се успротиви :(

Није тема Младић али само желим да напишем да он данас прдставља Србију ону заборављену Србију која се не предаје и која не пада на колена пред силом

Хвала му што нам чува образ!

Ово је бре Србија ко има право да хапси српски народ и одводи у конц логор Хаг
Ово је отаџбина Србина и има право да живи у њој.

Молим вас не затварајте тему желим норамлну дискусију ,нека ме и пљују навикла сам .

Predstavnicima pravde..oni koji zele da su zlocinci iza resetaka.Takvima trebate da se zahvaljujete.Sto je vise takvih u zatvorima,prije cete izaci na pravi put
 

Džaba vam novci, moji sinovci:zper:

Па добро Србијо дигни се већ једном толико си дуго на коленима ,дајеш да ти децу
у кавезима држе ,да их одводе убијају .А све то немо гледаш као да си се солидарисала са народом и немаш вољу.Нека газе ,нека деле ,нека ломе ...

Зашто не устанеш Србијо ,зар ниси довољно спавала зар ниси довољно трпила.

Тужна сам јер моја земља и мој народ нема вољу да устане и да се успротиви :(

Није тема Младић али само желим да напишем да он данас прдставља Србију ону заборављену Србију која се не предаје и која не пада на колена пред силом

Хвала му што нам чува образ!

Ово је бре Србија ко има право да хапси српски народ и одводи у конц логор Хаг
Ово је отаџбина Србина и има право да живи у њој.

Молим вас не затварајте тему желим норамлну дискусију ,нека ме и пљују навикла сам .

То ти је иста грешка коју је направио и Милошевић. Користити српски национализам у комунистичке циљеве, зато није успео.
 

Džaba vam novci, moji sinovci:zper:

Па добро Србијо дигни се већ једном толико си дуго на коленима ,дајеш да ти децу
у кавезима држе ,да их одводе убијају .А све то немо гледаш као да си се солидарисала са народом и немаш вољу.Нека газе ,нека деле ,нека ломе ...

Зашто не устанеш Србијо ,зар ниси довољно спавала зар ниси довољно трпила.

Тужна сам јер моја земља и мој народ нема вољу да устане и да се успротиви :(

Није тема Младић али само желим да напишем да он данас прдставља Србију ону заборављену Србију која се не предаје и која не пада на колена пред силом

Хвала му што нам чува образ!

Ово је бре Србија ко има право да хапси српски народ и одводи у конц логор Хаг
Ово је отаџбина Србина и има право да живи у њој.

Молим вас не затварајте тему желим норамлну дискусију ,нека ме и пљују навикла сам .

Ti si neka zesce desnicarska levicarka...nesto slicno tom liku iz videa-i on je najpre bio zesca ********* ali zivot ga odveo na drugu stranu...
 

Back
Top