Otac učenice pljunuo i gurnuo učiteljicu, majka je čupala i oborila na pod! Stravično nasilje u još jednoj beogradskoj školi

Zacepila jedna "prosvetna radnica" da dečak ne zaslužuje 2 iz njenog predmeta. Moralo je dete da se iseli i upiše u drugu školu, a sve ostalo čiste petice. U školama borave psihopate, dragi! Retki, ali influentni!
Ona Svetosavlje ni mirisala nije!
Isti slucaj u mom mestu pre 30ak godina.Jako los i iskompleksiran nastavnik.Ali nadobijo se batina sto od ucenika sto od odraslih.

Isti slucaj u mom mestu pre 30ak godina.Jako los i iskompleksiran nastavnik.Ali nadobijo se batina sto od ucenika sto od odraslih.
Zato i imamo ovakve roditelje i decu. Nasilje je ostalo model rešavanja problema ,takos ste vaspitali decu pa se sada kao čudite kada vam dete prebije neko drugo dete vaspitano na isto način...

E
Пре петнаест година су били деца насилници.
Сад су родитељи.
Tačno tako nasilničke porodice sa svojim majmunskim zakonima džungle. Lažu, kradu, varaju, tuku se. Juče da uđem u prodavnicu a dvojica matoraca se tuku na sred ulice ispred kuće. Izlazim iz prodavnice a njih dvojica tuku ženu. Svi gledaju niko ne zove policiju. Pitam ženu koja prolazi jel to često ona jeste baš je lep dan.

Sns srbija je nasilnička lopovska rupčaga.

Ja ne znam koliko imam do penzije, to se menja stalno, al nikad nije kasno da promenim posao, jer mi ne pada na pamet da posle toliko godina savesnog rada čitam ovakve gluposti i doživim nešto slično kao koleginica. Ne znam jesi li sakastičan ali ako nisi, žao mi je strica...

Наравно да нисам. Још нисмо сигурни да ли га је убио живот поштеног и скромног човека у нашој драгој отаџбини или пропуст нашег здравства.

stari kadar policije bi ovo resio lako.

pritvor , odvodjenje istraznom sudiji , mesec dana istraznog pritvora jel...

a onda onoj mami sto tukla nastavnicu biologije u supak oklagiju na suvo uz samaranje

a ovom nasilnom brancom paru koji bije uciteljicu , istovremeno oklagiju u ....

pa ih terati da jedno drugo biju...

potom osuditi odmah na tri cetri godine kao opomena drugima.... i onda u zatvoru nastavak izivljavanja...

u medjuvrmenu obaveyno prosvetare prgolasiti sluybenim licima i ovo voditi kao napad na sluybeno lice i yestoko kaznjavati...

Back