Otac učenice pljunuo i gurnuo učiteljicu, majka je čupala i oborila na pod! Stravično nasilje u još jednoj beogradskoj školi

Čovk (40):
"Platio sam im 60.000din da me nauče bar nešto. Izneli su mi knjige iz tog predmeta od 1. razreda osnovne i tretirali kao idiota. "
To je momak koji će cepati drva da zaradi, ali nije baš samo za drva.

Јасно је да нема невиних али као друштво смо на коленима а систем меље своју децу.

Zacepila jedna "prosvetna radnica" da dečak ne zaslužuje 2 iz njenog predmeta. Moralo je dete da se iseli i upiše u drugu školu, a sve ostalo čiste petice. U školama borave psihopate, dragi! Retki, ali influentni!
Ona Svetosavlje ni mirisala nije!

Пусти сад цркву. Шта педагогија каже за тај случај?

Пусти сад цркву. Шта педагогија каже за тај случај?
Pedagogija...
Niko ko nema majčinski instinkt ne sme da barata sa decom. Eto ti ga sad!
Upropaštene čitave generacije...
Deci ne treba najpametniji "učitelj", već najbolji!
Sve 10ke imao na faxu-taj je davno odlepio, i sad tvom detetu mrsi sudbinu!

Nema tu leka.
Nekada je prosveta bila posao za ljude koji vole da budu slobodni. Uzmeš dnevnik, odeš na čas, radiš ili ne radiš šta i koliko hoćeš. Nisi imao šefa.
Sada nema dnevnika, ali ti je ne samo šef, nego i gospodar, svako. I to više ne može da se izmeni.

За слободног уметника сам чуо. Занимање “слободни учитељ” ми није познато.

Pedagogija...
Niko ko nema majčinski instinkt ne sme da barata sa decom. Eto ti ga sad!
Upropaštene čitave generacije...
Deci ne treba najpametniji "učitelj", već najbolji!
Sve 10ke imao na faxu-taj je davno odlepio, i sad tvom detetu mrsi sudbinu!
Svi smo culi price za nastavnike profila * bog zna za 5, ja za 4 - ostali za najvise 3*
Skolstvo nam je skoro katastrofalno, ili lece frustracije iz zivota il ih bas nije briga,malo je normalnih

Ludo vreme doslo sa losim prosvetarima, ludim roditeljima i nevaspitanom decom

Svi smo culi price za nastavnike profila * bog zna za 5, ja za 4 - ostali za najvise 3*
Skolstvo nam je skoro katastrofalno, ili lece frustracije iz zivota il ih bas nije briga,malo je normalnih

Samo nemoj da kukamo nad K.K. i sličnima. Odrasli i punoletni u školu donose grozote, a one obavezno se useljavaju u našu decu. Moja lutka od 3,5 god. pored mene nikad nije dobila povišenu temperaturu. Pored nekih UVEK!

Посебно деца чланова Странке су угрожена!
Ti su bahati kao i njihovi roditelji. Nisu svi deca iz stranke i nisu svi deca bahati. Onda se svako istresa na njima od isfrustriranih nastavnika do bahatih drugara zbog tatine i mamine moći.

Ti su bahati kao i njihovi roditelji. Nisu svi deca iz stranke i nisu svi deca bahati. Onda se svako istresa na njima od isfrustriranih nastavnika do bahatih drugara zbog tatine i mamine moći.

И то јесте проблем. Деца су у том смислу невина и недужна.

Kako se dodaje, Tužilaštvo će u toku dokaznog postupka preduzeti sve neophodne dokazne radnji neophodne za utvrđivanje tačnog i potpunog činjeničnog stanja, nakon čega će doneti odluku o daljem postupanju.

Učiteljica Osnovne škole "Sveti Sava" na Vračaru S.Đ. napadnuta je sinoć oko 19 sati nakon što se sa đacima i drugim nastavnicima vratila sa ekskurzije. Kako se nezvanično saznaje, nju su napali roditelji devojčice koja ide u susedni razred, nakon što je njihovoj teško bolesnoj ćerki, navodno na grub način rekla da se pomeri kako bi fotografisala druge đake.

Žao mi je da sve ono što sam pisala pre par godina postaje surova istina, da se neki sada čude i zgražavaju, da nam niko nije verovao kada smo pričali dokle će dovesti srozavanje prosvetnih radnika i obrazovanja, uopšteno gledajući :(

Ни ви нама нисте веровале за Крсту ... и ето .....

ko ono bese vaspitava i obrazuje decu ?
a da, prosvetni radnici

ako elektricar pogine od struje, ko mu je kriv ?
ako prosvetnog radnikaaa...

Нетачно.

Образовање је не само ушколи...

Образује се у породици ...медији ... игре ..вршњаци

Да преведем на твоју 'логику'.. јесте електричар али може да се удави ..да газгази ауто .. премлати муж ..отрује жена....

Ne mogu to uciniti. Deca se moraju indoktrinisati da budu robovi. :D

Наша деца су индоктрисана да буду господари

1149427967_0:59:1129:694_1920x0_80_0_0_750863aa4e1b82ac62a08321f21f131a.jpg

Који је нама урац ?
Како нема решења и требају нови закони ?

Родитељи који су тукли учитељицу треба да иду на робију
2 месеца, 8 месеци, 3 године - немам појма.

И тачка !

Не могу да верујем да је сада скочио и Дарко Трифуновић
и као "нема решења, јао како ћемо !?"

Нетачно.

Образовање је не само ушколи...

Образује се у породици ...медији ... игре ..вршњаци

Да преведем на твоју 'логику'.. јесте електричар али може да се удави ..да газгази ауто .. премлати муж ..отрује жена....
netacno

naveden je primer u kome je elektricara ubila struja
znaci ceo konstrukt vam je pogresan

veliki pozdr za vas

Opusti se, ionako nas uskoro neče ni biti u prosveti, svi mi loši, frustrirani, neradni ćemo otići a vama će decu učiti Pakistanaci možda :mrgreen: Niko od nas nije baš toliko lud da trpi ovoliko pljuvanje a sada i batine za toliko bednu platu...

Ево рецимо мој стриц који је просветни радник и који има две године до мировине убио се (највероватније).
Ja ne znam koliko imam do penzije, to se menja stalno, al nikad nije kasno da promenim posao, jer mi ne pada na pamet da posle toliko godina savesnog rada čitam ovakve gluposti i doživim nešto slično kao koleginica. Ne znam jesi li sakastičan ali ako nisi, žao mi je strica...

...

U jednom danu...i to evo na Spasovdan...gradsku slavu...jos jedan slucaj u Beogradu nasilja roditelja nad prosvetnim radnicima...

Koja je verovatnoca da su obe prosvetne radnice...i na Vračaru i na NBG baš loše pa ih roditelji biju...ili su pak pre roditelji loši u oba slučaja?

OTAC UČENICE PLJUNUO I GURNUO UČITELJICU, MAJKA JE ČUPALA I OBORILA NA POD! Stravično nasilje u još jednoj beogradskoj školi​

https://www.kurir.rs/crna-hronika/4402945/jos-jedno-stravicno-nasilje-u-beogradskoj-skoli

Takođe da li uopšte ima smisla program "Protiv nasilja" koji se sprovodi po školama već odavno...ako on ne uključuje i roditelje i evo vidimo ne daje nikakve rezultate čak naprotiv...nasilja sve više...

Da li obično prepisivanje programa iz inostranstva, mahom sa trulog Zapada, a koji ne dotiču naše biće uopšte išta vrede ?

Da li postoji ikakava nova a nasem mentalitetu bliska ideja kako pobediti zlo?

...
Ko штити ове људе ? Ко су ти родитељи ?

Back