Otac tvrdi da samo supruga treba da brine o bebi noću

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.139
Iskreno...ne znam. U mojoj kuci sam brinula ja. Tako se namestilo. Po porodjaju muz je odmah otisao da radi, sledeceg meseca i u drugu zemlju. Ostali smo sami a pomoc svakako nismo imali tako da...bilo je na meni.
I cela kuca je bila na meni. I nabavka. I kuvanje a morala sam kuvati da bih dete hranila:lol:
Pretekoh...cak taj period pamtim kao vrlo miran. Brzo smo uhvatili red.
Mali se budio dve godine i osam meseci. Nakon mleka sam nosila. Jedino to pamtim, hladnocu poda na bosim stopalima.
Ne znam da je muz ustao dva puta...mislim cak i da nije.
I sada slabo spavam...imam posledice:lol:
Znaci tata samo se istrese i otpirla kao Andrea Pirlo .
Poruka je automatski spojena:

Па то су породице и деца зарад имиџа, да се заокружи слика и комплетира за јавност. А ми ћемо да се натежемо: ја теби- ти мени, један теби- један мени... То није партнерство, што се мене тиче. Ти људи нису ни зрели за то. Боље да се разиђу док је дете још беба.
Najbolje i da ne prave decu .

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.055
Šalu na stranu, ponekad stvarno ostanem bez teksta na pojedine postove. Mislim sve je to ok da muškarac treba da pomogne, koliko može naravno ali ići toliko daleko da se dijete mužu uvali u ruke čim dođe kući s posla mi je van pameti. Ono ja sam danas brinula o njemu sad ti, kao da je neko tu ženu natjerao da se udaje i rađa. Za mene lično to je bio najljepši period života, čak sam uživala kad sam sama kući sa bebicom. 🤗🤗
Isto, kad svi spavaju ti se igras sa bebom, upoznajete se… komunicirate, milujes, slusas kako dise. Zahvalna sam jer nisam morala da radim u tom periodu i sto sam mogla potpuno da se posvetim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.