Otac na maturskoj proslavi šutirao sina

"Nakon incidenta otac dečaka je uhapšen, a kakao je za "Telegraf" kazao direktor škole Goran Ilić, mališan se oseća dobro i priprema se individualni plan zaštite za dete."
...........................................................................................................................................................................................
 
Neću da postujem po ovoj temi jer ne znamo razloge , ali vidjao sam slično kada deca iz sad njihovog besa i nezadovoljstva prema roditeljima natrče u loše društvo , koje jedva čeka pipcima hobotnice da ih zgrabi i upropasti .
,,,i ti misliš da je ovo način da ovaj takozvani otac spasi dete od lošeg društva,,,
,,,koji je to razlog za takvo ponašanje prema detetu,,,
 
Neću da postujem po ovoj temi jer ne znamo razloge , ali vidjao sam slično kada deca iz sad njihovog besa i nezadovoljstva prema roditeljima natrče u loše društvo , koje jedva čeka pipcima hobotnice da ih zgrabi i upropasti .
Za ovakvo ponasanje ne postoji valjan razlog,ako je nesto i uradio lose trebali bi i roditelji da se zapitaju zasto se tako ponasa.
 
,,,vratite se na temu gde otac šutira svoje dete , počeli ste tražiti krivicu kod dece ,,,o dečjem ponašanju može se otvoriti druga tema,,,
,,,a možemo i ovde , što da ne,,,
Sutira dete zato sto je kreten i tu nema nikakvog opravdanja
A deca se ponasaju tako kako se ponasaju uglavnom zbog loseg odgoja za koje su krivi roditelji.
 
Sutira dete zato sto je kreten i tu nema nikakvog opravdanja
A deca se ponasaju tako kako se ponasaju uglavnom zbog loseg odgoja za koje su krivi roditelji.
,,,reditelji uglavnom i društvo , sve vrednosti koje su nekada bile sada su totalno izvitoperene,,,nekad ulica je vaspitavala decu , al nisu ni ulice kao nekad,,,sistem vrednosti je sasvim pogrešno postavljen , deca kao deca , nisu ona kriva što dobijaju takvo vaspitanje,,,
 
"Nakon incidenta otac dečaka je uhapšen, a kakao je za "Telegraf" kazao direktor škole Goran Ilić, mališan se oseća dobro i priprema se individualni plan zaštite za dete."
...........................................................................................................................................................................................

auf zabrinuli su se nešto
 
ovaj snimak namerno se gura svud redom pred donosenje nakaradnog zakona o "zastiti dece". kao da je i namerno odradjen...
hvala bogu protiv sam nasilja nad decom nego meni sve ovo smrdi

Па наравно да је намештено. Види се да га не уопште не шутира како треба. Клинцу није ништа. Ово је обична представа. А не сећам се да је иједан алкохоличар, наркоман или психички болесник урадио овако нешто у последњих 50 година. Чак су и они довољно свесни да не улећу у групу деце и изводе овакав тип батинања пред целом школом и камерама, а сад треба да поверујемо да је ово урадио "стандардан" родитељ из беса. 🤣
 

Back
Top