«Осветљаваћемо наше просторије свећама»

Flexoman

Zainteresovan član
Poruka
328
Његово преосвештенство епископ рашко-призренски Артемије дао је изјаву за «Курир» поводом искључења струје српским манастирима:
«Ово је коначан удар Србима на Косову и Метохији. Прво су струју искључивали српским селима, па када су она сломљена, онда су на ред дошли манастири. Још зимус су они почели са тим када је манастир Гориоч остао без струје. На овај начин вратили су нас у средњи век, али не мрачни већ златни. Ако треба, осветљаваћемо наше просторије свећама и кандилом као наши преци. Ако и Европа сматра да треба да будемо кажњени, онда нека буде тако. Ми хоћемо да плаћамо струју, али не на начин на који они траже од нас. Ми нећемо са њима ништа да потписујемо већ хоћемо да све иде преко нашег Министарства за Косово и Метохију. Нажалост, ту нисмо наишли на подршку.»
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
pa dobro si mislio, zavrsio sam tri. za mesec dva bice gotov i cetvrti. dva sam zavrsio vani, pala dobra lova, jedan u srbiji, tu me spalise, nikada nisu platili, jedan sada ovde kod nas.

Aha, vidim, tvoj nacin "opstenja" sa mnom je krajnje vrcav i izuzetno duhovit, ti si naprosto jedan divan covek. :zaljubljena: Pretpostavljam da su ti i diplome isto tako "duhovite". :mrgreen: :super: :bye:
 
Naravno, čim Srbija uđe u EU i euro zonu, i dinar zameni evrom.

zar jos niste zamenili??? cc ccccc ali vi kasnite:hahaha::hahaha:
danas gledam one vase dinare... ma bez veze bre... placa covek hiljdu dinara taksisti da me ovaj vrati do mitrovice, a taksista mu vraca oko 800 i nesto... kod nas lepo das kovanicu od eura ili dva i...
 
Његово преосвештенство епископ рашко-призренски Артемије дао је изјаву за «Курир» поводом искључења струје српским манастирима:
«Ово је коначан удар Србима на Косову и Метохији. Прво су струју искључивали српским селима, па када су она сломљена, онда су на ред дошли манастири. Још зимус су они почели са тим када је манастир Гориоч остао без струје. На овај начин вратили су нас у средњи век, али не мрачни већ златни. Ако треба, осветљаваћемо наше просторије свећама и кандилом као наши преци. Ако и Европа сматра да треба да будемо кажњени, онда нека буде тако. Ми хоћемо да плаћамо струју, али не на начин на који они траже од нас. Ми нећемо са њима ништа да потписујемо већ хоћемо да све иде преко нашег Министарства за Косово и Метохију. Нажалост, ту нисмо наишли на подршку.»

artemije? to je onaj svestenik koji je po nalogu rezima iz beograda pozvao srbe da izadju na one prve izbore siptarske i na taj nacin im u ocima eunato dao `legitimitet`.

na sta je onda mislio, ako je mislio.

tako da ovo, sto se desava ovih meseci, je samo logican sled u jednonacionalnom nasilju eunato nad srbima na kosmetu, naravno siptari su produzena ruka

mene samo cudi srpska vlada, koja ima mogucnosti da se sa elektriprivredom kosmeta, koju su zauzeli siptari, obracuna na slican ili jos gori nacin.

lepo im ukines ovo ili ono sve dok ne potpisu lojalnost, a ima i nesto da njima treba
 

Back
Top