Osvajanje

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.373
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas? Al ne ono vrcnem pa se odmah nacrta okolo 7 patuljaka: hajho hajho. Nego sarmom, energijom, uzbudljivom pricom, humorom, polunegativnim opaskama, ironijom? Jel prebacite vodu na svoju vodenicu? Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?
Ili se mozda nadjes slucajno tu i uplasenim okama kaze: hehe pa eto mene, pa onda on cupa krvnu sliku?
Koja je taktika?

Vitis

Aktivan član
Poruka
1.102
Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?

Koja je taktika?
hahahha, nedavno ja u nekom kaficu (samo jednom) dje izlaze ovi mladji, tj. malo preko 18 godina i sad kako je u WC-u polomljen vodokotlic a svi su pijani, jedna mlada djevojka zahtjeva od mene da otvorim i popravim taj vodokotlic kako bi mogla da se pusti voda.

Jos kaze, kako ne znas, pa kako kuci otvaras ovo, ono…

Ja ocu da joj kazem da je noviji tip koji je sakriven keramikom, a u isto vrijeme mi smijesno, a ovamo ide muzika, ocu da se vratim sto prije…

Sta se desava, ona otvara vodokotlic i ’popravlja ga’ - kao vidis, nista strasno.

Imaju zenske razne metode kako bi usle u razgovor.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.373
hahahha, nedavno ja u nekom kaficu (samo jednom) dje izlaze ovi mladji, tj. malo preko 18 godina i sad kako je u WC-u polomljen vodokotlic a svi su pijani, jedna mlada djevojka zahtjeva od mene da otvorim i popravim taj vodokotlic kako bi mogla da se pusti voda.

Ja ocu da joj kazem da je noviji tip koji je sakriven keramikom, a u isto vrijeme mi smijesno, a ovamo ide muzika, ocu da se vratim sto prije…

Sta se desava, ona otvara vodokotlic i ’popravlja ga’ - kao vidis, nista strasno.

Jesi li joj rekao, sad vodi vodo kotlic kuci.

Bambi

Veoma poznat
Poruka
12.525

Devojka je zbog tebe pokvarila i popravila vodokotlic, a ti ni da je pozoves na pice, dance-romance itd?!
Pa stvarno.

RužnaKoLopov

Veoma poznat
Poruka
14.587
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas? Al ne ono vrcnem pa se odmah nacrta okolo 7 patuljaka: hajho hajho. Nego sarmom, energijom, uzbudljivom pricom, humorom, polunegativnim opaskama, ironijom? Jel prebacite vodu na svoju vodenicu? Tipa pridjes mu i kazes mu: I nisi neki. I onda on se nadje u cudu pa se trudi da dokaze da je neki?
Ili se mozda nadjes slucajno tu i uplasenim okama kaze: hehe pa eto mene, pa onda on cupa krvnu sliku?
Koja je taktika?

Dobra stara vremena

Kad te on smuva a pojma nemaš šta te snadje

Meduza22

Poznat
Poruka
9.703
Koja je taktika?
Ja se zaigram tako hehe

Kosta2

Legenda
Poruka
62.421
Koja je taktika?

Slika govori više od hiljadu reči. :mrgreen:

gFVwqG7B.jpeg

Mandarinaa

Zainteresovan član
Poruka
272
Je li opasne opasnice , nedodirljive ostrokondzice,umete li vi bre smuvate muskarca a ne samo taj neki sto se rodio takav vas?
Nego sta, prava sam vrckalica luckasta! Peckam onoliko koliko znam da ce biti intrigantno i to ti je to, posle se sam navuce i hoce jos. S tim sto ili mi tad prestane da bude zanimljivo, ili se zaljubim, treceg nema!

Uglavnom, osnovna taktika je uci prvo nekome u mozak. To je pola posla.
Uci u krevet je druga polovina, ali o tom, potom, za vise saveta u nekom drugom ukljucenju!

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.373
Nego sta, prava sam vrckalica luckasta! Peckam onoliko koliko znam da ce biti intrigantno i to ti je to, posle se sam navuce i hoce jos. S tim sto ili mi tad prestane da bude zanimljivo, ili se zaljubim, treceg nema!

Uglavnom, osnovna taktika je uci prvo nekome u mozak. To je pola posla.
Uci u krevet je druga polovina, ali o tom, potom, za vise saveta u nekom drugom ukljucenju!
Pa dobro daj neki primer, kako pecnes?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.