Osudjeni za ubistvo rukometasa u Skoplju

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
65.510
Osudjene osobe za ubistvo rukometasa ispred diskoteke u Makedoniji...dobili po 18 godina robije...Deluje mi malo za ubistvo!
Ali eto sudovi uvek nadju olaksavajuce okolnosti.Zoran Marijanovic ubio zenu i 40 fasovao ali u makedoniji blagonakloni...

Не знам ништа о случају,

али не иде да поредимо подмукло убиство супруге и обрачун испред дискотеке.

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
323
Zanimljivo je da stroziji zakoni u mnogim zemljama nisu smanjili stopu ubistava.
Na primer Singapur ili na primer na fudbalskim stadionima u engleskoj itd itd
Uvek sam za opciju smanjiti zakone uciniti ih meksim za osudjenike ako ne daje rezultate pojacati zakone uciniti ih strozijim i resen problem.
To je bar lako postavi covek sebe ili neko svog najblizeg najmilijeg i onda neka sam odredi koji bi mu zakon najjvise odgovarao za to i to delo.
Stvarno ne shvatam zasto bi neciji zivot bio vredniji od zivota druge osobe glava za glavu i resen problem.

Bobib

Aktivan član
Poruka
1.659
Na primer Singapur ili na primer na fudbalskim stadionima u engleskoj itd itd
Uvek sam za opciju smanjiti zakone uciniti ih meksim za osudjenike ako ne daje rezultate pojacati zakone uciniti ih strozijim i resen problem.
To je bar lako postavi covek sebe ili neko svog najblizeg najmilijeg i onda neka sam odredi koji bi mu zakon najjvise odgovarao za to i to delo.
Stvarno ne shvatam zasto bi neciji zivot bio vredniji od zivota druge osobe glava za glavu i resen problem.
Ljudi koji ubijaju ne citaju zakone.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.