Osuđen (Marko Vidojković)

Ne čitaju mi se njegove bljuvotine, ali ako ta rečenica nije izvučena iz konteksta lik je ozbiljno postao poremećen

Izgleda da traži da dobije .. a kada bi dobio drekao bi ..

A nekad je bilo najnormalnije da onaj koji traži dobije preko tintare i primiri se. Drugi razumeju zašto je dobio i shvate to kao njegovu potrebu ...a sada
 
Ne čitaju mi se njegove bljuvotine, ali ako ta rečenica nije izvučena iz konteksta lik je ozbiljno postao poremećen

Izgleda da traži da dobije .. a kada bi dobio drekao bi ..

A nekad je bilo najnormalnije da onaj koji traži dobije preko tintare i primiri se. Drugi razumeju zašto je dobio i shvate to kao njegovu potrebu ...a sada

Није извучена из контекста, већ је моја,
и представља сублимацију његовог јавног наступа.
 
Марко ВИдојковић, дубоко поремећен лик, један у дугом низу аутошовиниста који је добио медијски простор да истреса своје бљувотине. На велику жалост овог педофила (јер колико знам као матор коњ је гањао садашњу жену која је тада била дете) подгојеног дијабетичара и интелектуалца из круга двојке, круг поклоника његових вербалних дијареја је прилично мали. Иако он тога није свесан, али када загази мало ван тог твитер света, сваком нормалном човеку се повраћа од Видојковића и сличних другосрбијанских квазиинтелектуалаца.

Наравно они тога на кратко постану свесни дан после избора, када њихова опција на коју свршавају добијее пар промила подршке, што се поклапа са бројем менталних болесника у Србији, па ваљда као одбрамбени механизам смишљају још грђе бљувотине да би преживели још један дан.
 
Kada vi radikali kažete za nekoga da je autošovinista, znači da je taj najveći patriota.

Jer vi ste jedini izdajnici i strani plaćenici.
Али када ти то кажеш, онда мора да је тако. Јер твој дрчан став је поткрепљен са нула аргумената, што је прави знак да мислиш за себе да си у праву.
 

Back
Top