Kako ovo izgleda u praksi? U realnom životu? Da li je to zaista moguće razdvojiti?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Kako ovo izgleda u praksi? U realnom životu? Da li je to zaista moguće razdvojiti?
Ne postoji greh. izmislili su ga oni koji namerno čine grehe da bi se plašljivci uzdržavali od onih stvari koje nosioci patenta greha smeju da čine.
Али на грчком, реч која је употребљена да се каже то што су теолози данас мистификовали као "грех" је проста реч која значи "промашити циљ" у ствари погрешити. Погрешка постоји (колико пута си само откуцао погрешно слово на тастатури па мораш исправљати?) Међутим којекакви попови од свега праве мистерију, па је и та погрешка постала ГРЕХ, а шта је то грех не зна нико него они, па кад ти једеш сланину у посту то је грех, а кад је дебели поп једе то је "икономија" јер је он тобож болестан па мора да подмаже плућа.
Ne postoji greh. izmislili su ga oni koji namerno čine grehe da bi se plašljivci uzdržavali od onih stvari koje nosioci patenta greha smeju da čine.
Али на грчком, реч која је употребљена да се каже то што су теолози данас мистификовали као "грех" је проста реч која значи "промашити циљ" у ствари погрешити. Погрешка постоји (колико пута си само откуцао погрешно слово на тастатури па мораш исправљати?) Међутим којекакви попови од свега праве мистерију, па је и та погрешка постала ГРЕХ, а шта је то грех не зна нико него они, па кад ти једеш сланину у посту то је грех, а кад је дебели поп једе то је "икономија" јер је он тобож болестан па мора да подмаже плућа.

Imaš malo poremećeno shvatanje stvarnosti, al ajde da ti pojasnim:Na jednoj strani su pravda i istina i milost, a na suprotnoj krivda, laz i nemilost. Ko to nije sposoban da razlikujuci razdvaja i vlada se po pravdi, istini i milosti ili je beba u povojima, ili je umno i psihicki bolestan.
![]()
Odsjekli psu sve cetiri sape
Izvor:
http://www.livadabl.com/printthread.php?tid=19
Ti su umni bolesnik ako ovo nije za tebe grijeh i ako grijeh za tebe ne postoji i dripca kao sto si ti treba trajno banovati sa Foruma, jer tvoje djelovanje ovdje je duhovni terorizam koji moze eksplodirati u glavi mlade i neiskusne osobe do stravicno krvavih razmjera.
PS Molim moderatore da ovo ne brisu, jer ovo je primjer da grijeha ima, i eto jednog djela ljudskog grijeha na jadnom iznakazenom psu.
NIN-jutsu, ima li ГРЕХA,?
ljubana, treba li nekad i gresnika osuditi?![]()


Imaš malo poremećeno shvatanje stvarnosti, al ajde da ti pojasnim:
1.ako su ateisti u pravu (nema Boga) onda je sve ovo postojanje sviranje qrc-u, pa sledstveno tome GREHA NEMA
2. ako su vernici raznih sorti u pravu (ima Boga) onda imamo razna tumačenja, ali hajde da se zadržimo na hrišćanstvu. Je li Isus sin Božiji? Je li raspet za nas i za NAŠE GREHE? Je li na taj način oprao SVE naše grehove uključujući i one koji SE JOŠ NISU DOGODILI?
Ako je on kao savrženi Bog oprao mrlje greha....odakle onda greh? Ako Isus ne može savršeno da očisti greh onda nije Bog. Dakle ako tvrdiš da GREH postoji naporedo sa Isusom ti nisi hrišćanin nego budala.
Dakle, da zaključim: Greh je postojao i još postoji samo kod onih koji nisu u Isusovoj praonici.![]()
кад осудимо човека-жену осветили смо се.
кад разумемо дело уздигли смо се.
U cemu si se uzdigao, jadan, u cemu? Objasni na primjeru onog iskasapljenog psa i razumi pocinitelje i uzdigni se, a psa iskasapi i ti jos malo!
благо теби, потегао си камен.
мислиш да је срећан учинио то? није. мислиш да је рођен несрећан? није. грешни су га каменовали а он се истресао на слабијем.
размисли кад потежеш...
Po umno poremecenim osobama (koji su u svojoj bolesti umislili da su veliki poboznici i boziji ugodnici) nisu potrebni nikakvi eticko-moralni principi u ljudima i medju ljudima, nisu ptrebni nikakvi svjetovni sudovi i kaznjavanje krsitelja eticko-moralnih ljudskih nacela. Te umno poremecene osobe, religijski bolesnici, nisu nista drugio da sijaci korova po Bozijoj njivi. Eto, to si ti!
Na *ovno se ne baca kamen!
Ne sudite da vam se ne sudi;
Jezek. 16:52, Lk. 6:37, Rim. 2:1, 1 Kor. 4:3, Jak. 4:11
2 Jer kakvim sudom sudite, onakvim će vam suditi; i kakvom merom merite, onakvom će vam se meriti.
Jer. 34:17, Jezek. 24:8, Mk. 4:24, Lk. 6:38
3 A zašto vidiš trun u oku brata svog, a brvna u oku svom ne osećaš?
![]()
Znači ja sam gora sto osudim, nego taj što je uradio zlo.

Tako ti je to u hrišćanstvu. Ako ti se ne sviđa menjaj religiju.![]()
Biće da se ipak znamo.![]()
кад осудимо човека-жену осветили смо се.
кад разумемо дело уздигли смо се.