Quantcast

Ostecen ulaz za slusalice na laptopu?

Djox010

Zainteresovan član
Poruka
261
Zvuk izlazi samo na levu slusalicu, ponekad radi kako treba ali u vecinu slucajeva se cuje samo leva. Probao na linuxu i windowsu, menjao razne drajvere i nista. Da li je moguce da je do ulaza za slusalice koliko sam video on je vezan zajedno za usb portom koji se nalazi pored njega s tim da taj port radi bez problema...?

difrent from others...

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.883
Zvuk izlazi samo na levu slusalicu, ponekad radi kako treba ali u vecinu slucajeva se cuje samo leva. Probao na linuxu i windowsu, menjao razne drajvere i nista. Da li je moguce da je do ulaza za slusalice koliko sam video on je vezan zajedno za usb portom koji se nalazi pored njega s tim da taj port radi bez problema...?
jebbes slusalice koje nisu na usb :kafa:

stugots

Veoma poznat
Poruka
10.436
Oštećen ti je konektaor verovatno, to može da se zameni. Ne znam u kom si gradu, u Beogradu imaš gomilu servisa koji će ti to završiti. Ili opcija dva - uzmeš bluetooth slušalice i ne zavisiš od konektora.
Meni se pre nedelju dana desilo isto na telefonu, probao troje slušalica i kod svih radi samo jedna sluška, a ubacim ih u laptop i sve rade normalno. Onda skontam da je taj konektor prolupao. Probao sam da ga očistim sa štapićem za uši umočen u alkohol, ali ništa. I sad baš razmišljam dal može i on da se zameni, već sam menjao konektor za punjač... hvala što si mi otklonio nedoumicu. :D

jolemisa

Poznat
Moderator
Poruka
9.087
Meni se pre nedelju dana desilo isto na telefonu, probao troje slušalica i kod svih radi samo jedna sluška, a ubacim ih u laptop i sve rade normalno. Onda skontam da je taj konektor prolupao. Probao sam da ga očistim sa štapićem za uši umočen u alkohol, ali ništa. I sad baš razmišljam dal može i on da se zameni, već sam menjao konektor za punjač... hvala što si mi otklonio nedoumicu. :D
Ako nisu slusalice kupljene u paketu sa telefonom.Mnogo slucajeva ima da neca da rade.Nisu svuda isti razmaci na konektoru(Banani) na slusalicama.Tako da ne mora da znaci da ti konektor na telefonu nije ispravan.

stugots

Veoma poznat
Poruka
10.436
Ako nisu slusalice kupljene u paketu sa telefonom.Mnogo slucajeva ima da neca da rade.Nisu svuda isti razmaci na konektoru(Banani) na slusalicama.Tako da ne mora da znaci da ti konektor na telefonu nije ispravan.
Nisu original uz telefon, al radile su mesecima pre toga na tom telefonu, kao i gomila drugih pre njih. Probao sam ih na još dva telefona, uz laptop, rade bez problema.

Konektor je sigurno, kad pritisnem džek slušalica malo jače i držim ga tako prstom, čuju se obe. Čim ga pustim, jedna prestane da radi.

cronnin

Domaćin
Moderator
Poruka
3.895
USB прикључак нема везе са тиме. По свему судећи треба да се среди или замени излаз за слушалице.
У међувремену ти остаје тај Bluetooth или слушалице са USB везом.